Динамо програло Тоболу, виграючи з рахунком 2:0 по ходу зустрічі

Кияни зазнали першої поразки на зборах в Туреччині

Динамо програло Тоболу, виграючи з рахунком 2:0 по ходу зустрічі

Київське «Динамо» на зборах в Туреччині в товариському матчі програло «Тоболу» з Казахстану з рахунком 2:4. Динамівці відмінно почали зустріч і на 39-й хвилині вели з рахунком 2:0 після голів Соля і Дуелунда. Однак, ще до перерви «Тобол» відіграв один гол завдяки точному удару Нургалієва з пенальті.

Відразу після перерви кияни грубо помилилися в обороні і суперник в контратаці зрівняв рахунок. Динамівці продовжували помилятися, в результаті чого Муртазаев і Аватісян ще двічі засмутили Бущана, встановивши остаточний результат матчу - 4:2 на користь «Тобола». «Динамо» знову провело результативний матч, але зазнало першої поразки на турецькому зборі.

Товариський матч

«Динамо» - «Тобол» - 2:4

 Соль (12), Дуелунд (39) - Нургалієв (44 з пенальті), Мужиков (47), Муртазаєв (59), Аватісян (72)

«Динамо»: Кучерук (Бущан, 46), Сирота, Піваріч, Романчук, Кузик (Караваєв, 69), Дуелунд (Шапаренко, 46), Андрієвський, Де Пена, Кадірі, Сухоручко (Сидорчук, 71), Соль

«Тобол»: Шацький, Канкава, Себа, Турсінбай, Квекскірі, Валіулін, Езе, Ерланов, Мірошниченко, Нургалієв, Мужиков

Стадіон: «Titanic Mardan Stadium» (Белек, Туреччина)

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦЇЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ВВВ
      ВВВ, 13.02.2020 11:05
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Копяк, 13.02.2020 10:39
    Ребята, напрасно вы гнобите Динамо. Они настоящие патриоты своей команды, найдите мне еще команду в Украине, даже во 2-й лиге, которые за копейки будут защищать честь своего клуба? Поискали? Убедились? У нас в области есть команды, чьи игроки получают больше, чем игроки в Динамо. Так что не надо наезжать на Динамо, Игорь Суркис подобрал в команду настоящих футболистов, у которых действительно ДИНАМОВСКИЕ СЕРДЦА! Слава Игорю Суркису!
    Я з тобою згоден-в усіх командах грають футболісти(огані чи хорощі то інше питання), і тільки за Динамо грають рекламні агенти!!!
    kruch_
      kruch_, 13.02.2020 10:54
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    спасибо самомувеликомуклубу, поднял настроение на весь день
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 13.02.2020 10:39
    0
    Ребята, напрасно вы гнобите Динамо. Они настоящие патриоты своей команды, найдите мне еще команду в Украине, даже во 2-й лиге, которые за копейки будут защищать честь своего клуба? Поискали? Убедились? У нас в области есть команды, чьи игроки получают больше, чем игроки в Динамо. Так что не надо наезжать на Динамо, Игорь Суркис подобрал в команду настоящих футболистов, у которых действительно ДИНАМОВСКИЕ СЕРДЦА! Слава Игорю Суркису!
    comentraktor
      comentraktor, 13.02.2020 10:18
    +1
    Хорошо что хоть вообще на поле вышли, за такую зарплату https://xsport.ua/football_s/news/zarplatnaya-vedomost-dinamo-dvoe-vratarey
    -poluchayut-minimalku-u-surkisa-tozhe-est-zarplata_2224185/?fbclid=IwAR1QODg
    eMZQENbvNLLZGrcmDl9AOLsrYYvEhRyUNA77JHA2dA9g5tTuflRA
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 13.02.2020 10:12
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    "Динамо уступило Тоболу" (с)
    Кто у вас заголовки придумывает? Дыpявых просто разгромили, а тут скромное "уступили"))
    Lazio
      Lazio, 13.02.2020 00:22
    -1
    Цікаво, скільки ця хрєнь буде висіти як головна?? 😁😁😁
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 12.02.2020 23:07
    -2
    Ну так решай проблемы любимой команды, никто ж не против. Или только поговорить?
    Roland
      Roland, 12.02.2020 22:18
    0
    Судячи з результатів Динамо в слідуючому сезоні буде грати в першій лізі.
    BaZia
      BaZia, 12.02.2020 21:34
    -1
    Миха, накой был этот позор?
    В тики таку таким составом можно было и в Конче пошпилить.
    Evil
      Evil, 12.02.2020 21:25
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Maccceo Plex Plex, 12.02.2020 20:05
    Яка прыкра несподиванка
    Прикра несподиванка была с пролетером
    jekаfunny
      jekаfunny, 12.02.2020 21:17
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Выползайте кротята , у меня для вас плохие новости
    Надо за очередной зашквар оправдываться ,
    Зайдите на оф сайт ДК там для вас сюрприз
    jekаfunny
      jekаfunny, 12.02.2020 20:59
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Maccceo Plex Plex, 12.02.2020 20:05
    Яка прыкра несподиванка
    Та не обиднее чем то, что ты в +- 30 лет , пишешь украинские слова русскими буквами .
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 12.02.2020 20:51
    -4
    Сидять диванні дрочери та гівном поливають-мета життя на вечір виконана...
    andre_lui
    online
      andre_lui, 12.02.2020 20:33
    0
    Как можно было не засчитать два гола Соля. Он столько этого ждал!!!
    Bond
      Bond, 12.02.2020 20:21
    -1
    недолго музыка играла, недолго фраер танцевал... )
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 12.02.2020 20:05
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Яка прыкра несподиванка
    digsum
      digsum, 12.02.2020 20:02
    +4
    Ну хоть тактические схемы успели наиграть?
    Kiziak
      Kiziak, 12.02.2020 19:10
    +4
    Вот Моуринью подстригься, может и Лесику тоже пора?
    nicolas-morgun
      nicolas-morgun, 12.02.2020 19:01
    -2
    yuriy_kent, 12.02.2020 18:31
    Да что вы по товарнякам судите? Вот я вообще не смотрю товарняки.
    Респект
    anachar
      anachar, 12.02.2020 18:49
    0
    Вот тебе и Тобол! Быстрые, технически грамотные. Не знаю как на родине,а в УПЛ точно были-бы в верху.