ВІДЕО. Лунін мало не заплакав від досади, коли пропустив пенальті

Український кіпер «Ов'єдо» вдарив ногою в штангу і натягнув футболку на голову

28536
8
La Liga. Андрій Лунін

Український голкіпер Андрій Лунін мало не відбив пенальті в гостьовому матчі «Ов'єдо» в 26-му турі Сегунди проти «Райо Вальєкано». Українець був визнаний кращим гравцем матчу.

Гра завершилася внічию з рахунком 1:1. На 18-й хвилині Лунін зробив фантастичний сейв. У «Ов'єдо» відзначився Родрі на 28-й хвилині. А на 75-й хвилині Леонардо Ульоа з пенальті, призначеного після перегляду VAR, врятував одне очко для господарів поля. Лунін ледь не врятував команду, дотягнувшись до м'яча лише кінчиками пальців.

ФОТО. Після пропущеного пенальті Лунін сильно вдарив ногою в штангу, потім натягнув футболку на голову і мало не заплакав від досади.

ВІДЕО. Пенальті, ледь не взятий Андрієм Луніним (75 хв.)

ВІДЕО. Всі дії Луніна в матчі з «Райо Вальєкано».

Див. також: повний відеозапис матчу (виконання пенальті з моменту 1:32:00)