02.02.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Хосеп ГВАРДІОЛА: «Вилучення Зінченка стало ключовим у матчі»

Наставник «МанСіті» прокоментував поразку «Тоттенхему» (0:2) в поєдинку 25-го туру АПЛ

Хосеп ГВАРДІОЛА: «Вилучення Зінченка стало ключовим у матчі»
© Твіттер Манчестер Сіті. Хосеп Гвардіола

Гвардіола вважає, що потрібно прийняти поразку і рухатися далі.

«Як я можу критикувати своїх гравців? Ми добре зіграли, але програли. Суперник створив два моменти і забив два м'ячі. Я не можу багато сказати про нашу роботу. Таке ж було в матчі з «МЮ», коли вони створили пару моментів, а ми багато, але не забили».

«Не можна сказати, що у нас проблеми з реалізацією, тому що ми багато забиваємо. У цій ситуації єдине, що ми можемо зробити - грати краще і бути сильніше. Ми повинні працювати над цим».

На думку Гвардіоли, ключовим в матчі стало вилучення Олександра Зінченка.

«Це був ключовий момент. Це було важко морально для команди. Ми говорили з ним в перерві, щоб бути обережними на жовтих картках», - зазначив Гвардіола.

ВІДЕО. Зінченко отримав червону картку в матчі проти Тоттенхема

Відзначимо, що Зінченко отримав найгіршу оцінку в команді і став другим українцем, вилученим у Англії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Манчестер Сіті

(174 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Pereira
      Pereira, 03.02.2020 07:29
    +2
    Похоже на приговор.
    Александр Щуцкий
      Александр Щуцкий, 03.02.2020 00:46
    +5
    Ключевым был не забитый пенальти
    Saar
      Saar, 03.02.2020 00:33
    -2
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 02.02.2020 23:01
    Пеп знов хоче *злити* Зінченко. Гра *не йде* у тренера Гвардіоли, а винен хтось.
    Игрок заработал две желтых за 30 минут до конца матча. Тренер деликатно даеть понять , что не доволен таким событием. Он что, без причины на Зину гонит!?? Полчаса играли в меньшистве. Это не прямая красная. А умудрился две желтых. Так что нечего выгораживать Зинченка. После такого нужно посидкть на скамье и полумать.
    Saar
      Saar, 03.02.2020 00:29
    0
    Банка Зине.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 02.02.2020 23:21
    +12
    Да ладно клбчевым. В таком матче так бездарно пробить пенальти? Вот это ключевой момент. А в моменте с удалением Зины Гвардиола просто обязан был выглядеть а -ля Моуриньо.
    Петро Штука
      Петро Штука, 02.02.2020 23:10
    +6
    Andrii_MKh, 02.02.2020 23:00
    Зина там явно не при чём. Нех было играть вполноги с самого начала и транжирить моменты
    Кк ни при чем!? Какого хера было лезть в ту драку!? де Брйне стоял ближе и не побежал туда, а наш Зина - перец!
    digsum
    online
      digsum, 02.02.2020 23:08
    +2
    Чаще всего команды после удаления не только не проигрывают, а еще и выигрывают, видя несправедливость, борьба с которой придает им сил. Но тут же ведь было "морально тяжело", чемпиону Англии, команде, состав которой дороже состава Тоттенхема на 500 млн Просто обидно проиграть Моуриньо, которого все списали со счетов, так и признай
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 02.02.2020 23:01
    -4
    Пеп знов хоче *злити* Зінченко. Гра *не йде* у тренера Гвардіоли, а винен хтось.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 23:00
    +11
    Зина там явно не при чём. Нех было играть вполноги с самого начала и транжирить моменты
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 02.02.2020 23:21
    +12
    Да ладно клбчевым. В таком матче так бездарно пробить пенальти? Вот это ключевой момент. А в моменте с удалением Зины Гвардиола просто обязан был выглядеть а -ля Моуриньо.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 02.02.2020 23:00
    +11
    Зина там явно не при чём. Нех было играть вполноги с самого начала и транжирить моменты
    Петро Штука
      Петро Штука, 02.02.2020 23:10
    +6
    Andrii_MKh, 02.02.2020 23:00
    Зина там явно не при чём. Нех было играть вполноги с самого начала и транжирить моменты
    Кк ни при чем!? Какого хера было лезть в ту драку!? де Брйне стоял ближе и не побежал туда, а наш Зина - перец!
    Александр Щуцкий
      Александр Щуцкий, 03.02.2020 00:46
    +5
    Ключевым был не забитый пенальти
    Pereira
      Pereira, 03.02.2020 07:29
    +2
    Похоже на приговор.
    digsum
    online
      digsum, 02.02.2020 23:08
    +2
    Чаще всего команды после удаления не только не проигрывают, а еще и выигрывают, видя несправедливость, борьба с которой придает им сил. Но тут же ведь было "морально тяжело", чемпиону Англии, команде, состав которой дороже состава Тоттенхема на 500 млн Просто обидно проиграть Моуриньо, которого все списали со счетов, так и признай
    Saar