Зінченко отримав найгіршу оцінку, став другим українцем, вилученим у Англії

Захисник Олег Лужний був вилучений у «Арсеналу» в січні 2002 року

Зінченко отримав найгіршу оцінку, став другим українцем, вилученим у Англії
© Twitter. Олександр Зінченко

Український гравець «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко отримав дуже низьку оцінку 5,5 від веб-порталу WhoScored за поєдинок 25-го туру АПЛ проти «Тоттенхема» (0:2).

Це найгірша оцінка серед усіх гравців команди. Зінченко вийшов у старті і на 61-й хвилині був вилучений за два попередження.

Зінченко став другим українцем, який отримував червону картку в матчі Прем'єр-ліги. Олег Лужний був вилучений в складі «Арсеналу» в грі проти «Блекберна» в січні 2002 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WhoScored

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 03.02.2020 02:15
    -2
    А может он метит в Резиспор к другу?Зине нужна помощь,силенок на игры не хватает.
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 03.02.2020 01:36
    -3
    Все,пи зда фраерочку.Таких примеров много,пиз да у руля пиз да рулю
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 03.02.2020 01:27
    -4
    Letifer, 02.02.2020 22:50
    Неплохо сыграл, до удаления 6.8 было
    Разве что первая жёлтая абсолютно идиотская...
    Я за тобой заднеприводный скучал
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.02.2020 22:51
    +4
    JulikoB, 02.02.2020 22:38
    Что не так сделал Зинченко?
    Нарушил Правила игры в футбол, игрока можно толкать плечом в разрешенную часть туловища если он владеет мячом, но мячь был метров 15 от эпизода контакта с игроком.Арбитр был прав на все 100 процентов...
    Letifer
      Letifer, 02.02.2020 22:50
    +8
    Неплохо сыграл, до удаления 6.8 было
    Разве что первая жёлтая абсолютно идиотская...
    JulikoB
    online
      JulikoB, 02.02.2020 22:38
    -3
    Что не так сделал Зинченко?
    Letifer
      Letifer, 02.02.2020 22:50
    +8
    Неплохо сыграл, до удаления 6.8 было
    Разве что первая жёлтая абсолютно идиотская...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.02.2020 22:51
    +4
    JulikoB, 02.02.2020 22:38
    Что не так сделал Зинченко?
    Нарушил Правила игры в футбол, игрока можно толкать плечом в разрешенную часть туловища если он владеет мячом, но мячь был метров 15 от эпизода контакта с игроком.Арбитр был прав на все 100 процентов...