Олександр ЗІНЧЕНКО: «На столі лежала пропозиція від Зеніту»

Хавбек «Манчестер Сіті» міг опинитися в «Зеніті»

Олександр ЗІНЧЕНКО: «На столі лежала пропозиція від Зеніту»
© ФК Манчестер Сіті. Олександр Зінченко

Півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко зізнався, що міг опинитися в «Зеніті»:

- «Ман Сіті» відстежував мене довгий час. Скаутська робота там на дуже високому рівні. Вони відстежують футболістів з 15 років. Багато хто думає, що вони переглянули кілька матчів, сподобався хлопчик, і вони його тут же забирають. Ні. Вивчається все. Все твоя життя поза футболом. Який твій образ життя, хто твоє оточення і багато іншого.

Вони дізнаються про тебе все, і ти навіть не розумієш як. Я минулого сезону був травмований, сидів на трибуні, там був скаут, він говорить мені: о, я пам'ятаю тебе, твій період з 15 років.

- В «Уфі» пропозиції надійшли не тільки від «МанСіті». Від кого ще?
- Основні пропозиції - «Зеніт» і «Манчестер Сіті». Зацікавленість була і з боку інших клубів. Але я їх не називаю. Кажу про пропозиції, які лежали на столі.

Раніше Зінченко заявив, що не хотів йти з «Шахтаря».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Новое Время

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Zhorik678
      Zhorik678, 05.03.2020 10:01
    0
    ну всё с 15 уже звезда без него сити не был бы сити
    zac1310
      zac1310, 05.03.2020 09:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    mustapha, 02.02.2020 20:03
    А хтось може притомно пояснити,чому в Україні клоун без команди та програми став Президентом цілої держави?Життя приносить багато сюрпризів та нестандартних рішень,в яких логікою навіть і не пахне.
    ...Да потому, что прошлый клоун со всей своей командой и "армией, мовой и вирой" так людей достал, что они бы уже за кого угодно проголосовали
    mustapha
      mustapha, 03.02.2020 18:34
    0
    Ukraine_Kiev_Fan, 03.02.2020 11:45
    Шо вы тут несете тормоза "пхали". Вы матчи СБУ вообще смотрели? То есть Зинченка "пхали" нам в глаза??? Или он действительно стал одним из лучших во всем отборе? Или мне показалось, что Малиновский и Зина на фоне того же Ярмоленко и Коно смотрелись на голову выше?
    Ну ми не фани,звичайно,та й телевізора дома не маємо,тому матчі СБУ слухаємо виключно на радіо FM.Можливо чогось і не дочули.Тому покладаємось на висновки прохаваних шустрих проффессіоналів.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 03.02.2020 11:45
    -1
    Шо вы тут несете тормоза "пхали". Вы матчи СБУ вообще смотрели? То есть Зинченка "пхали" нам в глаза??? Или он действительно стал одним из лучших во всем отборе? Или мне показалось, что Малиновский и Зина на фоне того же Ярмоленко и Коно смотрелись на голову выше?
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 03.02.2020 11:37
    0
    mustapha, 02.02.2020 15:18
    До чого тут його одруження?Думаю.що він на зірку.якою свого часу був Шевченко,зовсім не тягне.Таких як він та навіть набагато технічніших футболістів в Україні десятки,та хтось дуже наполегливо хоче переконати нас в протилежному.Бачите,навіть сам Гвардіола не може обійтись без Зінченка.
    Говорю про те, що його як пхали так і продовжують пхати, але мав би сором він все таки чоловік
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 22:07
    0
    Tasha19, 02.02.2020 21:16
    Причому тут наш президент?
    Якщо людина наполегливо не бажає чогось зрозуміти,то дйсно,президент тут ні до чого,
    Tasha19
      Tasha19, 02.02.2020 21:16
    -3
    mustapha, 02.02.2020 20:03
    А хтось може притомно пояснити,чому в Україні клоун без команди та програми став Президентом цілої держави?Життя приносить багато сюрпризів та нестандартних рішень,в яких логікою навіть і не пахне.
    Причому тут наш президент?
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 20:03
    0
    Tasha19, 02.02.2020 19:49
    То чого ж в МС Зіна, а не ці набагато технічніші? і в збірній Зіна незамінним став.
    А хтось може притомно пояснити,чому в Україні клоун без команди та програми став Президентом цілої держави?Життя приносить багато сюрпризів та нестандартних рішень,в яких логікою навіть і не пахне.
    Tasha19
      Tasha19, 02.02.2020 19:49
    -1
    mustapha, 02.02.2020 15:18
    До чого тут його одруження?Думаю.що він на зірку.якою свого часу був Шевченко,зовсім не тягне.Таких як він та навіть набагато технічніших футболістів в Україні десятки,та хтось дуже наполегливо хоче переконати нас в протилежному.Бачите,навіть сам Гвардіола не може обійтись без Зінченка.
    То чого ж в МС Зіна, а не ці набагато технічніші? і в збірній Зіна незамінним став.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 15:24
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Жетысу из Талдыкоргана ждёт
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 15:18
    +1
    brothers_skill_found, 02.02.2020 14:27
    Вважаєш, що його пхали, він же наче одружений?
    До чого тут його одруження?Думаю.що він на зірку.якою свого часу був Шевченко,зовсім не тягне.Таких як він та навіть набагато технічніших футболістів в Україні десятки,та хтось дуже наполегливо хоче переконати нас в протилежному.Бачите,навіть сам Гвардіола не може обійтись без Зінченка.
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 02.02.2020 14:27
    -2
    Вважаєш, що його пхали, він же наче одружений?
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 12:25
    -3
    Свого часу з усіх каналів телевізора пхали в єфір таку собі нічого з себе не представляючу посередню балерунью волочкову.Здається зінченко з тієї ж опери.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 02.02.2020 15:24
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Жетысу из Талдыкоргана ждёт
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 15:18
    +1
    brothers_skill_found, 02.02.2020 14:27
    Вважаєш, що його пхали, він же наче одружений?
    До чого тут його одруження?Думаю.що він на зірку.якою свого часу був Шевченко,зовсім не тягне.Таких як він та навіть набагато технічніших футболістів в Україні десятки,та хтось дуже наполегливо хоче переконати нас в протилежному.Бачите,навіть сам Гвардіола не може обійтись без Зінченка.
    Zhorik678
      Zhorik678, 05.03.2020 10:01
    0
    ну всё с 15 уже звезда без него сити не был бы сити
    zac1310
      zac1310, 05.03.2020 09:30
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    mustapha, 02.02.2020 20:03
    А хтось може притомно пояснити,чому в Україні клоун без команди та програми став Президентом цілої держави?Життя приносить багато сюрпризів та нестандартних рішень,в яких логікою навіть і не пахне.
    ...Да потому, что прошлый клоун со всей своей командой и "армией, мовой и вирой" так людей достал, что они бы уже за кого угодно проголосовали
    mustapha
      mustapha, 03.02.2020 18:34
    0
    Ukraine_Kiev_Fan, 03.02.2020 11:45
    Шо вы тут несете тормоза "пхали". Вы матчи СБУ вообще смотрели? То есть Зинченка "пхали" нам в глаза??? Или он действительно стал одним из лучших во всем отборе? Или мне показалось, что Малиновский и Зина на фоне того же Ярмоленко и Коно смотрелись на голову выше?
    Ну ми не фани,звичайно,та й телевізора дома не маємо,тому матчі СБУ слухаємо виключно на радіо FM.Можливо чогось і не дочули.Тому покладаємось на висновки прохаваних шустрих проффессіоналів.
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 03.02.2020 11:37
    0
    mustapha, 02.02.2020 15:18
    До чого тут його одруження?Думаю.що він на зірку.якою свого часу був Шевченко,зовсім не тягне.Таких як він та навіть набагато технічніших футболістів в Україні десятки,та хтось дуже наполегливо хоче переконати нас в протилежному.Бачите,навіть сам Гвардіола не може обійтись без Зінченка.
    Говорю про те, що його як пхали так і продовжують пхати, але мав би сором він все таки чоловік
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 22:07
    0
    Tasha19, 02.02.2020 21:16
    Причому тут наш президент?
    Якщо людина наполегливо не бажає чогось зрозуміти,то дйсно,президент тут ні до чого,
    mustapha
      mustapha, 02.02.2020 20:03
    0
    Tasha19, 02.02.2020 19:49
    То чого ж в МС Зіна, а не ці набагато технічніші? і в збірній Зіна незамінним став.
    А хтось може притомно пояснити,чому в Україні клоун без команди та програми став Президентом цілої держави?Життя приносить багато сюрпризів та нестандартних рішень,в яких логікою навіть і не пахне.