ВІДЕО. Напівголий Селезньов танцями відсвяткував перемогу над Акхісаром

Український форвард «Бурсаспора» забив єдиний гол у матчі

ВІДЕО. Напівголий Селезньов танцями відсвяткував перемогу над Акхісаром
© ФК Бурсаспор. Євген Селезньов
34-річний український форвард турецького «Бурсаспора» Євген Селезньов взяв участь в поєдинку проти «Акхісара», своєї колишньої команди.
 
«Бурсаспор» виграв з рахунком 1:0, єдиний гол на 57-й хвилині матчу на рахунку Селезньова. При цьому український футболіст отримав вилучення на 88-й хвилині зустрічі.
 
Напівголий Євген відсвяткував перемогу танцями в роздягальні своєї команди під російськомовну пісню. Ролик Селезньов виклав в свій Instagram, однак через кілька годин його видалив.
 
У поточному сезоні Селезньов провів за «Бурсаспор» 18 матчів у всіх турнірах, де забив 9 м'ячів і віддав 2 результативні передачі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 25.01.2020 13:10
    0
    Comrade Me, 25.01.2020 10:42
    Любит шансончик, все четко по Макеевски
    То не шансончик. То типа современный русский текст положеный на тюрксую мелодию
    Comrade Me
      Comrade Me, 25.01.2020 10:42
    0
    Любит шансончик, все четко по Макеевски
    Billy Milligan
      Billy Milligan, 25.01.2020 10:07
    0
    С голом поздравляю...
    Даже песня пригодится...
    Под нее крепко проблеваться можно будет, если станет тошнить...
    Morales
      Morales, 25.01.2020 09:40
    +3
    Автор или девушка или гей. Мужчины про мужчин так не говорят.
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 25.01.2020 09:09
    +5
    Ну какой бред( во всех водных видах спорта спортсмены в плавках и никто не пишет - полуголые.. Феминистическая школьница пишет такие заголовки! А Жека хороший забил!
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 25.01.2020 09:09
    +5
    Ну какой бред( во всех водных видах спорта спортсмены в плавках и никто не пишет - полуголые.. Феминистическая школьница пишет такие заголовки! А Жека хороший забил!
    Morales
      Morales, 25.01.2020 09:40
    +3
    Автор или девушка или гей. Мужчины про мужчин так не говорят.
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 25.01.2020 13:10
    0