Селезньов забив колишньому клубу, продовживши гольову серію до 4 матчів

Український форвард відзначився у воротах клубу «Акхісар Беледієспор»

Селезньов забив колишньому клубу, продовживши гольову серію до 4 матчів
© ФК Бурсаспор. Євген Селезньов
34-річний український форвард турецького «Бурсаспора» Євген Селезньов продовжує демонструвати бомбардирські якості в другому дивізіоні Туреччини.
 
У матчі 19-го туру турецької Першої ліги проти «Акхісар Беледієспора» Селезньов відкрив рахунок на 57-й хвилині.
 
 
Нагадаємо, що Селезньов в 2018 році виступав за «Акхісар Беледієспор». В сумі відіграв за клуб 24 поєдинки, відзначившись дев'ятьма голами.
 
Відзначимо, що в цьому сезоні Селезньов провів 18 матчів на клубному рівні, в яких забив 8 м'ячів і віддав 2 результативні передачі. Також варто відзначити, що Євген забиває в чотирьох матчах поспіль.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    VVV
    online
      VVV, 25.01.2020 05:19
    0
    Maks7777, 25.01.2020 02:07
    Сепары какараз вот такие как ты которые пишут Ху и ту и разделяют людей...Черт упорототыйй
    Та ні..сєпари -це ті,які не бачуть нічого поганого в тому щоб заробляти на харчування в Росії,прицьому частину своєї зарплати віддаючи як податок в казну росіі.. звідки,доречі,і йде величезна сума коштів на утримання російської армії..тої самої армії,яка вбиває українців і піджимає території нашої держави..
    Maks7777
    online
      Maks7777, 25.01.2020 02:07
    +1
    VVV, 25.01.2020 00:45
    Цього «вічно голодного» сєпара? Краще вже нікого...
    Сепары какараз вот такие как ты которые пишут Ху и ту и разделяют людей...Черт упорототыйй
    VVV
    online
      VVV, 25.01.2020 00:45
    -1
    Maks7777, 24.01.2020 23:56
    Если шева не дурак,его брать надо третим,по-любому лучше нет,Беседин допингист ,зозууля остановился после ультрасов райо ноги затрусилиссьь.а такого тарного форварда может нам не хватить на евро!!
    Цього «вічно голодного» сєпара? Краще вже нікого...
    Maks7777
    online
      Maks7777, 24.01.2020 23:56
    -1
    Вася Тёркин, 24.01.2020 20:32
    Видать на Евро очень хочет поехать)
    Если шева не дурак,его брать надо третим,по-любому лучше нет,Беседин допингист ,зозууля остановился после ультрасов райо ноги затрусилиссьь.а такого тарного форварда может нам не хватить на евро!!
    kerch30
      kerch30, 24.01.2020 23:47
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    С Девичем в пару на евро
    JulikoB
    online
      JulikoB, 24.01.2020 22:54
    +1
    Trollface, 24.01.2020 20:20
    Забивает стабильно, Динамо нужен такой форвард.
    Динамо играет во второй турецкой лиге?
    JulikoB
    online
      JulikoB, 24.01.2020 22:53
    +1
    Еле бегает.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 24.01.2020 21:01
    0
    "Свояк", как в лучшие времена.
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 24.01.2020 20:38
    +3
    AЛВ, 24.01.2020 20:36
    А "Царь"- настоящий.!!!
    И не голодный.
    AЛВ
      AЛВ, 24.01.2020 20:36
    +2
    А "Царь"- настоящий.!!!
    Вася Тёркин
      Вася Тёркин, 24.01.2020 20:32
    -1
    Видать на Евро очень хочет поехать)
    Comrade Me
      Comrade Me, 24.01.2020 20:24
    +1
    Голь, голь, голь (диктор)
    Trollface
    online
      Trollface, 24.01.2020 20:20
    +2
    Забивает стабильно, Динамо нужен такой форвард.
    ZOLDEN
      ZOLDEN, 24.01.2020 20:08
    +6
    Не плохой гол!
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 19:52
    +9
    Красивый гол
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 19:52
    +9
    Красивый гол
    ZOLDEN
      ZOLDEN, 24.01.2020 20:08
    +6
    Не плохой гол!
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 24.01.2020 20:38
    +3
    AЛВ, 24.01.2020 20:36
    А "Царь"- настоящий.!!!
    И не голодный.
    kerch30
      kerch30, 24.01.2020 23:47
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    С Девичем в пару на евро
    AЛВ
    online
      AЛВ, 24.01.2020 20:36
    +2
    А "Царь"- настоящий.!!!
    Trollface
    online
      Trollface, 24.01.2020 20:20
    +2
    Забивает стабильно, Динамо нужен такой форвард.
    Maks7777
    online
      Maks7777, 25.01.2020 02:07
    +1
    VVV, 25.01.2020 00:45
    Цього «вічно голодного» сєпара? Краще вже нікого...
    Сепары какараз вот такие как ты которые пишут Ху и ту и разделяют людей...Черт упорототыйй
    JulikoB
    online
      JulikoB, 24.01.2020 22:54
    +1
    Trollface, 24.01.2020 20:20
    Забивает стабильно, Динамо нужен такой форвард.
    Динамо играет во второй турецкой лиге?
    JulikoB
    online
      JulikoB, 24.01.2020 22:53
    +1
    Еле бегает.
    Comrade Me
      Comrade Me, 24.01.2020 20:24
    +1
    Голь, голь, голь (диктор)
    VVV
    online
      VVV, 25.01.2020 05:19
    0
    Maks7777, 25.01.2020 02:07
    Сепары какараз вот такие как ты которые пишут Ху и ту и разделяют людей...Черт упорототыйй
    Та ні..сєпари -це ті,які не бачуть нічого поганого в тому щоб заробляти на харчування в Росії,прицьому частину своєї зарплати віддаючи як податок в казну росіі.. звідки,доречі,і йде величезна сума коштів на утримання російської армії..тої самої армії,яка вбиває українців і піджимає території нашої держави..
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 24.01.2020 21:01
    0
    "Свояк", как в лучшие времена.