Мер Львова наполягає на повторному розгляді питання з землею для Карпат

Андрій Садовий хоче ще раз розглянути питання щодо передачі землі

Мер Львова наполягає на повторному розгляді питання з землею для Карпат
© fckarpaty.com

У четвер Львівська міська рада не підтримала рішення про виділення клубу «Карпати» землі стадіону Україна в довгострокову оренду.

Керівництво клубу вкрай негативно сприйняло цю новину і натякає на можливе зникнення «Карпат», а мер Львова Андрій Садовий хоче ще раз розглянути це питання і все ж виділити для клубу землю.

«Вчора відбулося засідання сесії Львівської міської ради, на якому розглядалося питання закріплення земельної ділянки навколо стадіону, де виступають «Карпати». Дуже неприємно, що не вистачило голосів і дане питання не було проголосовано. Можна говорити про різні речі, але «Карпати» - це наша футбольна команда. «Карпати» грали на цьому стадіоні і завжди будуть грати. І сьогодні, коли у клубу непроста ситуація, їм потрібно допомогти, а не ставити підніжку. Вважаю, що це прикре непорозуміння».

«Я принципово наполягаю на тому, що футбольний клуб «Карпати» повинен мати легітимне право і надалі виступати на цьому стадіоні. Якщо клуб висловлює бажання провести реконструкцію, ми підтримаємо це. Це наш футбольний клуб! Зараз багато футбольних клубів з'являються, зникають, а «Карпати» були, є і будуть», - сказав Садовий.

Раніше депутати пояснили, чому не підтримали проект.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mikmir1
      mikmir1, 28.01.2020 20:21
    0
    PFCLviv, 24.01.2020 16:23
    Вівця їб....нута, а шо ви хотіли шоб місто за 1 гривню в рік вашої оренди щей за газоном слідкувало?!
    А ви з якого дива граєте на "Львів-Арені"?
    DidOk
    online
      DidOk, 28.01.2020 20:13
    0
    Бо до Євро-2012 новий стадіо потрібно було будувати не на Об'їзній, а на місці старої "України". Але ж тоді "Карпати" були проти й не дали... Тепер щось знову мутять
    Ruslan
      Ruslan, 25.01.2020 10:03
    0
    Shevchenka2019, 24.01.2020 16:02
    Карпати навколо України вже давно зробили поля,+ зі штучним покриттям також. Це для далеких... І наголошу,що саме Карпати зробили підігрів на Україні. А хто ще з укр.клубів за свої гроші встановив підігрів на своїх полях? Десна он центр.трибуну не може до порядку привести,а про підігрів нема чого там говорити. Його там нема і не буде бо то мільйон баксів...з гаком коштує!
    Зробили підігрів щоб влізти в норми, а так би і підігріву не було. Подивись на стільці на які страшно сідати, табло ще з минулого століття, знесли кришу та підвішали козирьок. Раніше криша на Україні не перекривала хіба що нижніх 5-ть рядів, зараз козирьок закриває лише віп-зону. Скільки металу там було! Роздягальні, туалети, сходи та асвальт кругом стадіону... Стадіон запущений, про що ти там пишеш?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 24.01.2020 16:23
    -1
    Shevchenka2019, 24.01.2020 16:02
    Карпати навколо України вже давно зробили поля,+ зі штучним покриттям також. Це для далеких... І наголошу,що саме Карпати зробили підігрів на Україні. А хто ще з укр.клубів за свої гроші встановив підігрів на своїх полях? Десна он центр.трибуну не може до порядку привести,а про підігрів нема чого там говорити. Його там нема і не буде бо то мільйон баксів...з гаком коштує!
    Вівця їб....нута, а шо ви хотіли шоб місто за 1 гривню в рік вашої оренди щей за газоном слідкувало?!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 24.01.2020 16:02
    -3
    Карпати навколо України вже давно зробили поля,+ зі штучним покриттям також. Це для далеких... І наголошу,що саме Карпати зробили підігрів на Україні. А хто ще з укр.клубів за свої гроші встановив підігрів на своїх полях? Десна он центр.трибуну не може до порядку привести,а про підігрів нема чого там говорити. Його там нема і не буде бо то мільйон баксів...з гаком коштує!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 24.01.2020 14:11
    +1
    Доля хоче долю !
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 24.01.2020 13:38
    +8
    avtv5555, 24.01.2020 13:18
    Землю отдадут неизвестным инвесторам. пару лет клуб проболтается внизу таблицы, потом этот проэкт прикроют. А заинтересованные лица получат ; кто бабло , а кто голоса на выборах
    Потом снесут стадион под предлогом хватит и Арены Львов и еще получать огромный кусок земли для строительства!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 24.01.2020 13:36
    +8
    Наверно в долю позвали! Денег на зарплаты нет а они будут клуб развивать!
    avtv5555
      avtv5555, 24.01.2020 13:18
    +12
    Землю отдадут неизвестным инвесторам. пару лет клуб проболтается внизу таблицы, потом этот проэкт прикроют. А заинтересованные лица получат ; кто бабло , а кто голоса на выборах
    alegofich
      alegofich, 24.01.2020 13:10
    0
    голосування не за те щоб карпати грали на стадіоні, а передача землі навколо нього аби там щось забудували (готель+база корти)
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 12:48
    +7
    Уже ведь проголосовали,видимо с депутатами в кулуарах хорошенько поговорили,плюс на носу выборы,Садовый будет верещать на каждом углу,шо спас Карпаты
    Т. Артём
      Т. Артём, 24.01.2020 12:37
    0
    Садовой в доле я смотрю. Как он там за 20 лет мэрства с мусором разобрался? Или до сих пор по всей Украине фурами расбрасывает и кивает на попэрэдныкив
    avtv5555
      avtv5555, 24.01.2020 13:18
    +12
    Землю отдадут неизвестным инвесторам. пару лет клуб проболтается внизу таблицы, потом этот проэкт прикроют. А заинтересованные лица получат ; кто бабло , а кто голоса на выборах
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 24.01.2020 13:38
    +8
    avtv5555, 24.01.2020 13:18
    Землю отдадут неизвестным инвесторам. пару лет клуб проболтается внизу таблицы, потом этот проэкт прикроют. А заинтересованные лица получат ; кто бабло , а кто голоса на выборах
    Потом снесут стадион под предлогом хватит и Арены Львов и еще получать огромный кусок земли для строительства!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 24.01.2020 13:36
    +8
    Наверно в долю позвали! Денег на зарплаты нет а они будут клуб развивать!
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2020 12:48
    +7
    Уже ведь проголосовали,видимо с депутатами в кулуарах хорошенько поговорили,плюс на носу выборы,Садовый будет верещать на каждом углу,шо спас Карпаты
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 24.01.2020 14:11
    +1
    Доля хоче долю !
    mikmir1
      mikmir1, 28.01.2020 20:21
    0
    PFCLviv, 24.01.2020 16:23
    Вівця їб....нута, а шо ви хотіли шоб місто за 1 гривню в рік вашої оренди щей за газоном слідкувало?!
    А ви з якого дива граєте на "Львів-Арені"?
    DidOk
    online
      DidOk, 28.01.2020 20:13
    0
    Бо до Євро-2012 новий стадіо потрібно було будувати не на Об'їзній, а на місці старої "України". Але ж тоді "Карпати" були проти й не дали... Тепер щось знову мутять
    Ruslan
      Ruslan, 25.01.2020 10:03
    0
    Shevchenka2019, 24.01.2020 16:02
    Карпати навколо України вже давно зробили поля,+ зі штучним покриттям також. Це для далеких... І наголошу,що саме Карпати зробили підігрів на Україні. А хто ще з укр.клубів за свої гроші встановив підігрів на своїх полях? Десна он центр.трибуну не може до порядку привести,а про підігрів нема чого там говорити. Його там нема і не буде бо то мільйон баксів...з гаком коштує!
    Зробили підігрів щоб влізти в норми, а так би і підігріву не було. Подивись на стільці на які страшно сідати, табло ще з минулого століття, знесли кришу та підвішали козирьок. Раніше криша на Україні не перекривала хіба що нижніх 5-ть рядів, зараз козирьок закриває лише віп-зону. Скільки металу там було! Роздягальні, туалети, сходи та асвальт кругом стадіону... Стадіон запущений, про що ти там пишеш?
    alegofich
      alegofich, 24.01.2020 13:10
    0
    голосування не за те щоб карпати грали на стадіоні, а передача землі навколо нього аби там щось забудували (готель+база корти)
    Т. Артём
      Т. Артём, 24.01.2020 12:37
    0
    Садовой в доле я смотрю. Как он там за 20 лет мэрства с мусором разобрался? Или до сих пор по всей Украине фурами расбрасывает и кивает на попэрэдныкив