Карпаты: судьба клуба будет решена в ближайшее время

Клуб может прекратить существование

Карпаты: судьба клуба будет решена в ближайшее время
© fckarpaty.com

В четверг Львовский городской совет не поддержал решение о выделении клубу «Карпаты» земли под стадионом Украина в долгосрочную аренду.

Ранее клуб представил план реконструкции стадиона, который начали бы воплощать в жизнь в случае, если бы итог голосования был положительным.

«Карпаты» на официальном сайте обвиняют в провале голосования «президента другого львовского клуба».

«Однако «беда» пришла оттуда, откуда ее точно никто не ждал. Очень больно об этом говорить, но должны, в частности, «поблагодарить» «известного» депутата городского совета, президента еще одного львовского футбольного клуба, который откровенно и активно агитировал депутатский корпус не поддерживать вопрос «Карпат», - заявил Ростислав Ящишин, исполнительный директор «Карпат».

В конце на официальном сайте «Карпат» написано, что судьба клуба решится в ближайшее время.

При этом заголовок статьи намекает на возможный негативный исход.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(37 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ruslan
    online
      Ruslan, 24.01.2020 15:48
    0
    dudigo78, 24.01.2020 14:23
    Ви мабуть не мала дитина і розумієте, що ніхто про це на камеру розповідати не буде. Це кримінал, а за вчинення кримінальних дій у нас якби передбачено покарання. Мені особисто байдуже вірите ви мені чи ні. Обізнані у футбольних питаннях люди у Львові прекрасно знають методи обробки суддів Маркевичем. Ви звичайно можете його любити і у це не вірити, ваша справа. Це не означає, що вони такі погані люди, бо цим свого часу багато тренерів та функціонерів грішили. Зараз ситуація не дуже то і помінялась, просто появились букмекери, тому і більше варіантів для нечесної гри
    Шановний не потрібно тут навязувати ваші особисті фантазії. Так Маркевич просив гроші на суддівське кодло бо нагло засуджували команду. Часи такі були. Но коли топлять в кожному матчі принципово пі да ри з свистками ізза того що не дали сезонного внеску в їхній общак - виходу нема. В якійсь мірі я Маркевича розумію. Пішов просити в му дака яке за дві гривні подавитьсяі яке потім це гів но по свому подасть. Шановний просити гроші та обробляти суддів це бл зовсім різні речі! Як на базарі... одна бабка сказала, інша прикізділа
    Hulivud
      Hulivud, 24.01.2020 15:42
    0
    dudigo78, 24.01.2020 14:26
    В догонку до попереднього коментаря. Той же Гріша Козловський, друг Маркевича, добру половину матчів зі своїм Рухом, так сказати, не за дякую виграв. Так і пролізуть в упл. Це Україна, це українські правила гри
    За время незалежности Карпаты зарекомендовали себя как самая продажная команда лиги! И это началось с самых первых чемпионатов ... Все команды знали, что у Львова всегда можно спокойно купить очки. И Металлист их купил сразу по возвращению в "вышку"! А та "известная" игра пошла по-инерции и ее Дым использовал для того,чтобы кинуть своих игроков!
    Ярослав Скориков
    online
      Ярослав Скориков, 24.01.2020 14:53
    0
    Судьба клуба была решена давно, а в ближайшее время просто констатируют факт - банкротство бренда и гордости Западной Украины! Жаль не иак основу, как ДЮФК!!!
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 24.01.2020 14:43
    +2
    Отмучались. Последние 10 лет после сезона в ле, Карпаты только и делали что боролись за выживание, ну или были недалеко от зоны вылета и меняли тренеров пачками.
    turist86
    turist86, 24.01.2020 14:42
    +1
    Деталі договорняка Металіст - Карпати давно відомі
    https://sport.ua/uk/news/442262-martyshchuk-v-2008-m-ishchenko-skazal-chto-
    mozhno-sdat-match-metallistu
    МАРТИЩУК: «У 2008-му Іщенко сказав, що можна здати матч Металісту»
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 14:26
    +1
    В догонку до попереднього коментаря. Той же Гріша Козловський, друг Маркевича, добру половину матчів зі своїм Рухом, так сказати, не за дякую виграв. Так і пролізуть в упл. Це Україна, це українські правила гри
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 14:23
    +1
    Kivals_grozny, 24.01.2020 13:24
    А можно факт по вот этому:
    "...Вже багато гравців з того часу завершили і спокійно в приватних розмовах говорять як це було..."
    Ну и по вот этому:
    "...Тут питання до Краснікова з Маркевичем, які в ті часи часто такими речами займались. Маркевич таким і в Карпатах свого часу промишляв".
    Особенно интересует промышление Маркевича в Карпатах
    А сказать (без доказательств) - я тоже многое могу
    Ви мабуть не мала дитина і розумієте, що ніхто про це на камеру розповідати не буде. Це кримінал, а за вчинення кримінальних дій у нас якби передбачено покарання. Мені особисто байдуже вірите ви мені чи ні. Обізнані у футбольних питаннях люди у Львові прекрасно знають методи обробки суддів Маркевичем. Ви звичайно можете його любити і у це не вірити, ваша справа. Це не означає, що вони такі погані люди, бо цим свого часу багато тренерів та функціонерів грішили. Зараз ситуація не дуже то і помінялась, просто появились букмекери, тому і більше варіантів для нечесної гри
    kino
      kino, 24.01.2020 14:15
    0
    PFCLviv, 24.01.2020 12:07
    Недали вівцям на халяву пару гектарів землі в центрі Львова спиз....ити...
    Як тільки щось про Карпати фекал тут як тут ..мразіна сепарська.
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 24.01.2020 13:24
    0
    dudigo78, 24.01.2020 12:25
    Може це і була певного роду авантюра. Бо треба було зразу підіймати кіпіш, а не чекати чогось чи щось. Але те, що гравці Карпат отримали за здачу матчу гроші, то 100% факт. Вже багато гравців з того часу завершили і спокійно в приватних розмовах говорять як це було. Тут питання до Краснікова з Маркевичем, які в ті часи часто такими речами займались. А ще були покупки суддів. Маркевич таким і в Карпатах свого часу промишляв
    А можно факт по вот этому:
    "...Вже багато гравців з того часу завершили і спокійно в приватних розмовах говорять як це було..."
    Ну и по вот этому:
    "...Тут питання до Краснікова з Маркевичем, які в ті часи часто такими речами займались. Маркевич таким і в Карпатах свого часу промишляв".
    Особенно интересует промышление Маркевича в Карпатах
    А сказать (без доказательств) - я тоже многое могу
    sahka1981
    sahka1981, 24.01.2020 13:21
    0
    24 января 2020 13:00
    Андрей САДОВОЙ: "Карпатам" надо помочь, а не ставить подножку"
    Проєкт ухвали про надання землі ФК «Карпати» в оренду повторно розглянуть на сесії міськради.
    Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету. За його словами, місто повинне підтримати львівський футбольний клуб, надавши йому земельну ділянку на вул. Липова Алея, 5 у довготривалу оренду для подальшого розвитку команди та реконструкції стадіону.
    «Учора в нас було засідання сесії міської ради, і я дуже збентежений щодо голосування для закріплення земельної ділянки за футбольним клубом „Карпати“. Дуже неприємно, що вчора не вистачило голосів, і це питання не було проголосоване. Можна багато різного говорити, але „Карпати“ — це наша футбольна команда, вони грали на цьому стадіоні і будуть грати завжди. І сьогодні, коли там непроста ситуація, їм треба допомогти, а не ставити підніжку. Я вважаю, що це прикре непорозуміння. Я б просив, щоб ми це питання однозначно пропонували до розгляду на наступному пленарному засіданні, хоча потрібно буде 2/3 голосів, щоб знову включити його. ФК „Карпати“ має бажання займатися реконструкцією — ми підтримуємо, тому що це наш футбольний клуб. Багато футбольних клубів з’являються і зникають. А „Карпати“ були, є і будуть», — зазначив міський голова.
    Нагадаємо, учора під час пленарного засідання сесії депутатам не вдалося прийняти рішення про затвердження ТзОВ «Клуб професійного футболу Карпати» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова, Алея, 5. За цей проєкт ухвали проголосувало лише 18 обранців.
    Т. Артём
      Т. Артём, 24.01.2020 12:29
    +7
    Давайте говорить честно. У клуба Карпаты не известные владельцы, один из которых в бегах уже несколько лет. За убийство. Клуб не финансируется совершенно. Финансово просто катастрофа. Игроков отпускают бесплатно пачками, зарплаты нет пол года. На этом фоне кто-то просит отдать бесплатно землю, стадион под реконструкцию, инвестиции, золотые горы обещают. Ну это же мошенничиство чистой воды. Не один здравый человек на это не пойдёт. Кто за это просто бандиты. Какие инвестиции? Откуда и от кого?
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 12:25
    +3
    Hulivud, 24.01.2020 11:55
    Все-таки есть справедливость- вот и "Карпатам" прилетела ответка за помощь сурку в авантюре с "Металлистом"!!!!
    Може це і була певного роду авантюра. Бо треба було зразу підіймати кіпіш, а не чекати чогось чи щось. Але те, що гравці Карпат отримали за здачу матчу гроші, то 100% факт. Вже багато гравців з того часу завершили і спокійно в приватних розмовах говорять як це було. Тут питання до Краснікова з Маркевичем, які в ті часи часто такими речами займались. А ще були покупки суддів. Маркевич таким і в Карпатах свого часу промишляв
    Slavanacii
      Slavanacii, 24.01.2020 12:25
    -1
    Ruslan, 24.01.2020 09:32
    От і збудеться їхня мрія що у Львові повинна бути тільки одна команда. А якщо серйозно то шкода звісно, просто той чорт ППД міліарди хоче за клуб, завишує ціну так як все в три рази, тому й ніхто не купить. У род такий клуб розвалив!
    ППД - кровний жаднюга спраглий до грошей. Такі люди готові будь-що рідне продати задля наживи, той же ZIC в руки ворогам країни, а такі кроки багато про що говорять !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 24.01.2020 12:07
    -2
    Недали вівцям на халяву пару гектарів землі в центрі Львова спиз....ити...
    Hulivud
      Hulivud, 24.01.2020 11:55
    -1
    Все-таки есть справедливость- вот и "Карпатам" прилетела ответка за помощь сурку в авантюре с "Металлистом"!!!!
    Ruslan
    online
      Ruslan, 24.01.2020 11:06
    0
    DidOk, 24.01.2020 10:35
    Власники: дві кіпрські компанії просять у Львова виділити землю. І одночасно в ЗМІ я читаю, що гравцям «Карпат» не платять зарплату і вони залишають клуб. Ми розуміємо ситуацію почесного президента, але ми хочемо розуміти, кому ми надаємо цю землю. Юристам клубу «Карпати»? Кіпрським власникам? Кому? Тому нехай менеджмент клубу не мучить уболівальників і любителів футболу, а скаже, що не готовий далі працювати і передає цей тягар або цю радість Львівській міській раді».
    «І ми будемо шукати меценатів, підтримку. Безвідповідально просити 8 гектарів землі в центрі міста і говорити, що потім ми відродимо «Карпати», - заявив Петро Адамик, один з депутатів.
    А чого безвідповідально просити? Воно ж як правило канає. Ми утримуєм Карпати а ви нам землю в центрі на 50ть років за одну гривню.
    ALM
      ALM, 24.01.2020 11:00
    +1
    Танці навколо землі під стадіоном Україна:
    "Дим, Дим, заховай мене Дим
    Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним" (c)
    DidOk
      DidOk, 24.01.2020 10:36
    -2
    vitaha33, 24.01.2020 09:32
    Так продайте клуб тому ж Герезі, і він буде жити..
    Ну чи вже "Альфа-Банку"
    DidOk
      DidOk, 24.01.2020 10:35
    +12
    Власники: дві кіпрські компанії просять у Львова виділити землю. І одночасно в ЗМІ я читаю, що гравцям «Карпат» не платять зарплату і вони залишають клуб. Ми розуміємо ситуацію почесного президента, але ми хочемо розуміти, кому ми надаємо цю землю. Юристам клубу «Карпати»? Кіпрським власникам? Кому? Тому нехай менеджмент клубу не мучить уболівальників і любителів футболу, а скаже, що не готовий далі працювати і передає цей тягар або цю радість Львівській міській раді».
    «І ми будемо шукати меценатів, підтримку. Безвідповідально просити 8 гектарів землі в центрі міста і говорити, що потім ми відродимо «Карпати», - заявив Петро Адамик, один з депутатів.
    DidOk
      DidOk, 24.01.2020 10:34
    +1
    Ruslan, 24.01.2020 09:32
    От і збудеться їхня мрія що у Львові повинна бути тільки одна команда. А якщо серйозно то шкода звісно, просто той чорт ППД міліарди хоче за клуб, завишує ціну так як все в три рази, тому й ніхто не купить. У род такий клуб розвалив!
    Так э ж ще й ФК "Рух". Вже теж львівський
    Ruslan
    online
      Ruslan, 24.01.2020 09:32
    +19
    От і збудеться їхня мрія що у Львові повинна бути тільки одна команда. А якщо серйозно то шкода звісно, просто той чорт ППД міліарди хоче за клуб, завишує ціну так як все в три рази, тому й ніхто не купить. У род такий клуб розвалив!
    Aleks04
      Aleks04, 24.01.2020 10:01
    +14
    MADRIDISTA, 24.01.2020 09:23
    Козловський сука!
    Мне непонятна твоя логика, причём здесь Козловский??? Виновники — Коломойша и Дыминский. Если жидяра Коломойша в структуре, считай, клуб через время исчезнет.
    DidOk
      DidOk, 24.01.2020 10:35
    +12
    Власники: дві кіпрські компанії просять у Львова виділити землю. І одночасно в ЗМІ я читаю, що гравцям «Карпат» не платять зарплату і вони залишають клуб. Ми розуміємо ситуацію почесного президента, але ми хочемо розуміти, кому ми надаємо цю землю. Юристам клубу «Карпати»? Кіпрським власникам? Кому? Тому нехай менеджмент клубу не мучить уболівальників і любителів футболу, а скаже, що не готовий далі працювати і передає цей тягар або цю радість Львівській міській раді».
    «І ми будемо шукати меценатів, підтримку. Безвідповідально просити 8 гектарів землі в центрі міста і говорити, що потім ми відродимо «Карпати», - заявив Петро Адамик, один з депутатів.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 24.01.2020 09:31
    +10
    Пациент скорее всего уже мертв, но намутить чегось хочется...
    axylinam
    online
    axylinam, 24.01.2020 09:15
    +10
    С такими темпами в Украине скоро останется только сельский футбол с бюджетом до миллиона долларов в год,если не считать Шахтёр и Динамо
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.01.2020 10:19
    +8
    Жалко. Ведь клуб с историей.
    Kivals_grozny
      Kivals_grozny, 24.01.2020 09:52
    +8
    Это карма Карпатам и Дыминскому, за его мега-проект с Суркисом старшим, воплощенным в жизнь мистером "Комфортная уверенность"
    Эффект бумеранга, можно сказать
    А шантаж выглядит как-то по детски!
    Типо:
    "Вот если Вы мне дадите конфетку, то я подумаю и, может быть, буду с Вами дружить..."
    Т. Артём
      Т. Артём, 24.01.2020 12:29
    +7
    Давайте говорить честно. У клуба Карпаты не известные владельцы, один из которых в бегах уже несколько лет. За убийство. Клуб не финансируется совершенно. Финансово просто катастрофа. Игроков отпускают бесплатно пачками, зарплаты нет пол года. На этом фоне кто-то просит отдать бесплатно землю, стадион под реконструкцию, инвестиции, золотые горы обещают. Ну это же мошенничиство чистой воды. Не один здравый человек на это не пойдёт. Кто за это просто бандиты. Какие инвестиции? Откуда и от кого?
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 24.01.2020 09:33
    +7
    Народ, вы что совсем ослепли? Львов тупо шантажируют, а вы еще это и поддерживаете. А что дальше будет, сколько и чего нужно еще отдать Дыминскому чтобы Карпаты жили?
    turist86
    online
      turist86, 24.01.2020 10:28
    +5
    "В УПЛ у нас найбільше спонсорів, та й в Європі, напевно, ми на перших місцях".
    Виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин (04.12.2019)
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 24.01.2020 10:01
    +5
    Владимир Пидвирный, 24.01.2020 09:50
    А що в Карпат ніколи не було вірних вболівальників, тільки ті, що стадіон постійно палили. Вчора мали цих бездарів з міської ради повикідати з вікон. Щоб знали що таке народна команда. Дійсно пропаде команда. Всім до одного місця.
    Так может таким Карпатам и нужно пропасть?
    Ruslan
    online
      Ruslan, 24.01.2020 09:36
    +5
    korsun_skif, 24.01.2020 09:33
    Народ, вы что совсем ослепли? Львов тупо шантажируют, а вы еще это и поддерживаете. А что дальше будет, сколько и чего нужно еще отдать Дыминскому чтобы Карпаты жили?
    чо ж воно не здохло в тому мерседесі коли людину вбило?!
    vitaha33
      vitaha33, 24.01.2020 09:32
    +5
    Так продайте клуб тому ж Герезі, і він буде жити..
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 12:25
    +3
    Hulivud, 24.01.2020 11:55
    Все-таки есть справедливость- вот и "Карпатам" прилетела ответка за помощь сурку в авантюре с "Металлистом"!!!!
    Може це і була певного роду авантюра. Бо треба було зразу підіймати кіпіш, а не чекати чогось чи щось. Але те, що гравці Карпат отримали за здачу матчу гроші, то 100% факт. Вже багато гравців з того часу завершили і спокійно в приватних розмовах говорять як це було. Тут питання до Краснікова з Маркевичем, які в ті часи часто такими речами займались. А ще були покупки суддів. Маркевич таким і в Карпатах свого часу промишляв
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 24.01.2020 14:43
    +2
    Отмучались. Последние 10 лет после сезона в ле, Карпаты только и делали что боролись за выживание, ну или были недалеко от зоны вылета и меняли тренеров пачками.
    turist86
    online
    turist86, 24.01.2020 14:42
    +1
    Деталі договорняка Металіст - Карпати давно відомі
    https://sport.ua/uk/news/442262-martyshchuk-v-2008-m-ishchenko-skazal-chto-
    mozhno-sdat-match-metallistu
    МАРТИЩУК: «У 2008-му Іщенко сказав, що можна здати матч Металісту»
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 14:26
    +1
    В догонку до попереднього коментаря. Той же Гріша Козловський, друг Маркевича, добру половину матчів зі своїм Рухом, так сказати, не за дякую виграв. Так і пролізуть в упл. Це Україна, це українські правила гри
    dudigo78
      dudigo78, 24.01.2020 14:23
    +1
    Kivals_grozny, 24.01.2020 13:24
    А можно факт по вот этому:
    "...Вже багато гравців з того часу завершили і спокійно в приватних розмовах говорять як це було..."
    Ну и по вот этому:
    "...Тут питання до Краснікова з Маркевичем, які в ті часи часто такими речами займались. Маркевич таким і в Карпатах свого часу промишляв".
    Особенно интересует промышление Маркевича в Карпатах
    А сказать (без доказательств) - я тоже многое могу
    Ви мабуть не мала дитина і розумієте, що ніхто про це на камеру розповідати не буде. Це кримінал, а за вчинення кримінальних дій у нас якби передбачено покарання. Мені особисто байдуже вірите ви мені чи ні. Обізнані у футбольних питаннях люди у Львові прекрасно знають методи обробки суддів Маркевичем. Ви звичайно можете його любити і у це не вірити, ваша справа. Це не означає, що вони такі погані люди, бо цим свого часу багато тренерів та функціонерів грішили. Зараз ситуація не дуже то і помінялась, просто появились букмекери, тому і більше варіантів для нечесної гри
    ALM
    online
      ALM, 24.01.2020 11:00
    +1
    Танці навколо землі під стадіоном Україна:
    "Дим, Дим, заховай мене Дим
    Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним" (c)
    DidOk
      DidOk, 24.01.2020 10:34
    +1
    Ruslan, 24.01.2020 09:32
    От і збудеться їхня мрія що у Львові повинна бути тільки одна команда. А якщо серйозно то шкода звісно, просто той чорт ППД міліарди хоче за клуб, завишує ціну так як все в три рази, тому й ніхто не купить. У род такий клуб розвалив!
    Так э ж ще й ФК "Рух". Вже теж львівський