Львовский горсовет решил не передавать Карпатам землю у стадиона Украина

Ранее львовский клуб написал открытое письмо к мэру Андрею Садовому

Львовский горсовет решил не передавать Карпатам землю у стадиона Украина
© ФК Карпаты Львов. Стадион Украина
На пленарном заседании 23 января Львовский городской совет не поддержал инициативу о передаче футбольному клубу «Карпаты» территории львовского стадиона «Украина».
 
На голосовании о решении передать землю львовскому ФК «Карпаты» 18 депутатов высказались за, 13 «воздержались», а 25 не голосовали. Таким образом, не было набрано необходимого для решения большинства голосов.
 
«Карпаты» просили у горсовета передать в собственность нежилые помещения стадиона «Украина» для проведения учебно-тренировочных сборов и соревнований.
 
Ранее львовский клуб в открытом письме к мэру Андрею Садовому заявлял о возможном прекращении существования, если не будет решен вопрос с выделением земли вокруг стадиона «Украина».
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — YouTube

(13 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    mmuk
      mmuk, 24.01.2020 00:20
    0
    Та там така територія велика і занедбана. Біля стадіону ще можна повірити, що вона потрібна та земля. А вот далі. Майже єдине місце де не будується на такій великій території і близько від центру Львова. Хіба парки вже почнуть забудовувати.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.01.2020 23:40
    -2
    КОЗЛОВСЬКИЙ ЗНОВУ РЯТУЄ ""КАРПАТИ"!!?
    Президент футбольного клубу "Рух" у своєму відеозверненні відреагував на звинувачення з боку виконавчого директора "зелено-білих" Ростислава Ящишина та запропонував альтернативне рішення по порятунку "Карпат".
    https://www.youtube.com/watch?v=9vvtEFD8L1Y
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.01.2020 21:56
    -3
    Shevchenka2019, 23.01.2020 21:18
    Аякс за Карраскаля дає 20 лямів. 10% карпатівські. Вчіться гроші заробляти. Від Лукаса також капало,як і від Кравця... Ще б нормальне керівництво в Карпатах. Все буде добре...
    вівця, такі як ти вірять, шо українці младєнцов їдять ... Тупаку ти !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.01.2020 21:39
    +3
    Shevchenka2019, 23.01.2020 21:18
    Аякс за Карраскаля дає 20 лямів. 10% карпатівські. Вчіться гроші заробляти. Від Лукаса також капало,як і від Кравця... Ще б нормальне керівництво в Карпатах. Все буде добре...
    Це фейк. Вже дали на це відповідь
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.01.2020 21:29
    +4
    Shevchenka2019, 23.01.2020 21:18
    Аякс за Карраскаля дає 20 лямів. 10% карпатівські. Вчіться гроші заробляти. Від Лукаса також капало,як і від Кравця... Ще б нормальне керівництво в Карпатах. Все буде добре...
    Навіщо брехню поширювати? Аякс дає 20 млн? Хіба що монгольських тугриків-Аякс такі гроші дає тільки за зірок і то дуже-дуже рідко.Цей клуб живе за рахунок продажу власних гравців а тут суцільні витрати,до того ж невиправдані!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 23.01.2020 21:18
    -4
    Аякс за Карраскаля дає 20 лямів. 10% карпатівські. Вчіться гроші заробляти. Від Лукаса також капало,як і від Кравця... Ще б нормальне керівництво в Карпатах. Все буде добре...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.01.2020 21:11
    -8
    Не вдалось вівцям на халяву хапнути перу гектарів землі... Злодійські вівці в прольоті!
    DidOk
      DidOk, 23.01.2020 21:10
    0
    То шо, "Карпати" тю-тю ?
    В аматори ?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.01.2020 21:09
    +5
    Alexey Antonenko, 23.01.2020 19:22
    Логично. В условном завтра Карпаты пустят по стопам Днепра и Металлиста, а земля под трц уйдёт. Дыминский хочет землю? Пусть покупает на рыночных условиях через прозоро.
    Там в принципі все було прописано в угоді, і так просто ніхто би нічого не забрав. Ну тепер то все Авалон забудує висотками. Кому від того краще буде? Питання риторичне. Так у нас в країні все так робиться. Закриваються заводи, фабрики, стадіони, і все це забудовується висотками. На лице всі ознаки бананової республіки третього світу: значна частина за кордоном на заробітках, частина на хлібних корупційних потоках і холопи, які за подачку з барського плеча будуть ходити на проплачені мітинги, голосувати на виборах за того кого треба і вмерати на війні
    mavast
    mavast, 23.01.2020 19:37
    +3
    Рішення Львівської міськради: "Жопа і землі навколо стадіону, і стадіону, і Карпатам"
    А Дим+Беня= ... . Їм на ВСІХ нас......ти.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.01.2020 19:23
    +3
    turist86, 23.01.2020 18:54
    «Карпати» просили у міськради передати у власність нежитлові приміщення стадіону «Україна» для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань."
    Хто знає футбольні клуби, які проводять збори і змагання у ПРИМІЩЕННЯХ стадіону?
    А аренда на 100 лет за 1 гривну благодаря кому?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.01.2020 19:22
    +4
    Логично. В условном завтра Карпаты пустят по стопам Днепра и Металлиста, а земля под трц уйдёт. Дыминский хочет землю? Пусть покупает на рыночных условиях через прозоро.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 23.01.2020 18:56
    -3
    Стадіон вимагає реконструкції. Тобто перебудови під чотиритрибунний. Як в Європі. Землю - оренда без права зміни виду діяльності...
    turist86
    online
    turist86, 23.01.2020 18:54
    +10
    «Карпати» просили у міськради передати у власність нежитлові приміщення стадіону «Україна» для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань."
    Хто знає футбольні клуби, які проводять збори і змагання у ПРИМІЩЕННЯХ стадіону?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 23.01.2020 18:53
    -10
    axylinam, 23.01.2020 18:44
    Правильно сделали-нефиг жуликам землю на шару передавать
    Скільки коштує поміняти газон і встановити підігрів газону? Все належне зробити,щоб груповий етап ЛЄ на Україні гралось...? Скільки коштують поля зі штучним і натуральним покриттям навколо України? Табло? Скільки це все коштує? І це все заслуга Карпат...це все робилось ФК Карпати...це за їхні гроші...гроші Дима... Факт! Їдь і дивись це все зроблено!
    axylinam
    online
    axylinam, 23.01.2020 18:44
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Правильно сделали-нефиг жуликам землю на шару передавать
    wicker
      wicker, 23.01.2020 18:41
    +5
    Стадiон та зeмeльна дiлянка довкола налeжить громаді, значить немає ГАРАНТЙ, що там з'являться спортивнi споруди, а нe ЖИТЛОВИЙ МАСИВ, ідеальний варіант передати команду на баланс мiста, про тe Бeня швидшe її знищить, чим продасть..
    turist86
    online
    turist86, 23.01.2020 18:54
    +10
    «Карпати» просили у міськради передати у власність нежитлові приміщення стадіону «Україна» для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань."
    Хто знає футбольні клуби, які проводять збори і змагання у ПРИМІЩЕННЯХ стадіону?
    axylinam
    online
    axylinam, 23.01.2020 18:44
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Правильно сделали-нефиг жуликам землю на шару передавать
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.01.2020 21:09
    +5
    Alexey Antonenko, 23.01.2020 19:22
    Логично. В условном завтра Карпаты пустят по стопам Днепра и Металлиста, а земля под трц уйдёт. Дыминский хочет землю? Пусть покупает на рыночных условиях через прозоро.
    Там в принципі все було прописано в угоді, і так просто ніхто би нічого не забрав. Ну тепер то все Авалон забудує висотками. Кому від того краще буде? Питання риторичне. Так у нас в країні все так робиться. Закриваються заводи, фабрики, стадіони, і все це забудовується висотками. На лице всі ознаки бананової республіки третього світу: значна частина за кордоном на заробітках, частина на хлібних корупційних потоках і холопи, які за подачку з барського плеча будуть ходити на проплачені мітинги, голосувати на виборах за того кого треба і вмерати на війні
    wicker
    online
      wicker, 23.01.2020 18:41
    +5
    Стадiон та зeмeльна дiлянка довкола налeжить громаді, значить немає ГАРАНТЙ, що там з'являться спортивнi споруди, а нe ЖИТЛОВИЙ МАСИВ, ідеальний варіант передати команду на баланс мiста, про тe Бeня швидшe її знищить, чим продасть..
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.01.2020 21:29
    +4
    Shevchenka2019, 23.01.2020 21:18
    Аякс за Карраскаля дає 20 лямів. 10% карпатівські. Вчіться гроші заробляти. Від Лукаса також капало,як і від Кравця... Ще б нормальне керівництво в Карпатах. Все буде добре...
    Навіщо брехню поширювати? Аякс дає 20 млн? Хіба що монгольських тугриків-Аякс такі гроші дає тільки за зірок і то дуже-дуже рідко.Цей клуб живе за рахунок продажу власних гравців а тут суцільні витрати,до того ж невиправдані!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.01.2020 19:22
    +4
    Логично. В условном завтра Карпаты пустят по стопам Днепра и Металлиста, а земля под трц уйдёт. Дыминский хочет землю? Пусть покупает на рыночных условиях через прозоро.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.01.2020 21:39
    +3
    Shevchenka2019, 23.01.2020 21:18
    Аякс за Карраскаля дає 20 лямів. 10% карпатівські. Вчіться гроші заробляти. Від Лукаса також капало,як і від Кравця... Ще б нормальне керівництво в Карпатах. Все буде добре...
    Це фейк. Вже дали на це відповідь
    mavast
    mavast, 23.01.2020 19:37
    +3
    Рішення Львівської міськради: "Жопа і землі навколо стадіону, і стадіону, і Карпатам"
    А Дим+Беня= ... . Їм на ВСІХ нас......ти.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.01.2020 19:23
    +3
    turist86, 23.01.2020 18:54
    «Карпати» просили у міськради передати у власність нежитлові приміщення стадіону «Україна» для проведення навчально-тренувальних зборів і змагань."
    Хто знає футбольні клуби, які проводять збори і змагання у ПРИМІЩЕННЯХ стадіону?
    А аренда на 100 лет за 1 гривну благодаря кому?
    mmuk
      mmuk, 24.01.2020 00:20
    0
    Та там така територія велика і занедбана. Біля стадіону ще можна повірити, що вона потрібна та земля. А вот далі. Майже єдине місце де не будується на такій великій території і близько від центру Львова. Хіба парки вже почнуть забудовувати.
    DidOk
      DidOk, 23.01.2020 21:10
    0
    То шо, "Карпати" тю-тю ?
    В аматори ?