Динамо Київ – Вардар – 4:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією товариського поєдинку

Динамо Київ – Вардар – 4:0. Текстова трансляція матчу
У четвер, 23-го січня, відбудеться контрольний матч, в якому київське «Динамо» зустрінеться з північномакедонським «Вардаром». Матч пройде в Туреччині на полі стадіону Gloria Sports Arena Belek, початок - о 16:00 за київським часом.
 
На турецькому зборі кияни провели вже дві зустрічі. Спершу вони зіграли внічию з польською «Легією» (1:1), а після обіграли азербайджанський «Нефтчі» (2:1). Після цього футболісти отримали відносну передишку, тож до поєдинку з 10-кратним чемпіоном Македонії повинні підійти в бойовій готовності!
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    J0e777
      J0e777, 23.01.2020 17:46
    +3
    Русин гоооллл!!! Заработал и забил пенальти!!! Красавчик!!!!!!
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 23.01.2020 17:05
    +1
    Эмблемка, цвета и название прям кроты , вооот почему Динамо без разогрева в канаву их мокает
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 16:49
    +5
    Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 16:47
    уже даже Сидорчук с Дуэлундом забивают. как этого нападающего надо использовать чтобы он забил?)
    Что значит даже?
    Вы сомневаетесь в мастерстве Дуэлунда? Кстати неужели парень наконец то играет!
    Сидорчук по моему тоже далеко не первый раз забивает в своей карьере, верно? ;)
    Про Соля лучше я промолчу...
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 16:47
    -3
    уже даже Сидорчук с Дуэлундом забивают. как этого нападающего надо использовать чтобы он забил?)
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 16:45
    0
    делаем ставки, Соль забьёт наконец-то гол?)
    MetalKH
      MetalKH, 23.01.2020 16:13
    +4
    Попов уже есть в заявке. А Циганкова все ещё нет. Тревожно
    adidas77
    online
      adidas77, 23.01.2020 16:49
    +5
    Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 16:47
    уже даже Сидорчук с Дуэлундом забивают. как этого нападающего надо использовать чтобы он забил?)
    Что значит даже?
    Вы сомневаетесь в мастерстве Дуэлунда? Кстати неужели парень наконец то играет!
    Сидорчук по моему тоже далеко не первый раз забивает в своей карьере, верно? ;)
    Про Соля лучше я промолчу...
    MetalKH
      MetalKH, 23.01.2020 16:13
    +4
    Попов уже есть в заявке. А Циганкова все ещё нет. Тревожно
    J0e777
      J0e777, 23.01.2020 17:46
    +3
    Русин гоооллл!!! Заработал и забил пенальти!!! Красавчик!!!!!!
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 23.01.2020 17:05
    +1
    Эмблемка, цвета и название прям кроты , вооот почему Динамо без разогрева в канаву их мокает
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 23.01.2020 16:45
    0
    делаем ставки, Соль забьёт наконец-то гол?)