НХЛ. Яскравий камбек Вашингтона, чудо-Елвіс Коламбуса, 7 шайб Едмонтона

Великий і цікавий ігровий день відбувся в НХЛ

© twitter.com/BlueJacketsNHL

У битві лідерів Столичного дивізіону Вашингтон на виїзді показав Нью-Йорк Айлендерс свій рівень. Господарі вигравали після двох періодів з рахунком 4:1, проте провалили заключну 20-хвилинку. У ній Вашингтон закинув 5 шайб і здобув чергову перемогу, зміцнивши своє лідерство. Айлендерс залишилися третіми в дивізіоні, але відстають від Вашингтона на 11 пунктів.

Не можна не відзначити прогрес Коламбуса. Команді передбачали крах після відходу цілого ряду лідерів, але Блу Джекетс тримаються в гонці за плей-оф. Сьогодні команда розібралася з Нью-Джерсі 5:0, а воротар Елвіс Мерзлікінс оформили третій "сухий" матч в чотирьох останніх зустрічах. Коламбус всього в двох очках від топ-3 Столичного дивізіону.

В Атлантичному дивізіоні виділимо поразку Торонто від Чикаго 2:6. У Яструбів дві шайби і два ассисти зробив Джонатан Тейвз, а Патрік Кейн зупинився за крок від 1000-го набраного очка в НХЛ. Торонто опустився на 4-е місце дивізіону, пропустивши вперед Флориду.

На Заході лідер Сент-Луїс на виїзді програв Колорадо і перервав серію з 6 матчів з набраними очками. Блюзмени все ще впевнено лідирують в конференції, але Колорадо йде на 2-му місці з відставанням в 8 пунктів. У Центральному дивізіоні аутсайдер Міннесота несподівано оформила перемогу 7:0 над одним з лідерів Далласом. У складі Вайлд шайби забили 7 різних хокеїстів, але команда зараз далека від боротьби за плей-оф.

У Тихоокеанському дивізіоні йде справжня рубка, де 1-5 п'яту команди розділяє всього 1 пункт. Сьогодні Арізона програла Едмонтону 3:7 і відразу звалилася на 5-у позицію.

Лідирує Ванкувер з 58 очками, а по 57 пунктів мають Едмонтон, Калгарі, Вегас і Арізона.

Нью-Йорк Айлендерс - Вашингтон 4:6 (2:1, 2:0, 0:5)

Воротарі: Варламов - Холтбі (Самсонов)

Кидки: 29 - 30

Колорадо - Сент-Луїс 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)

Воротарі: Грубауер - Аллен (Біннінгтон)

Кидки: 18 - 24

Едмонтон - Арізона 7:3 (3:0, 3:2, 1:1)

Воротарі: Сміт - Хілл (Раанта)