| Оновлено 19 сiчня 2020, 16:30
60599
35

Три удари - три голи. Хет-трик Холанда за 23 хвилини шокував Бундеслігу

Норвезький футболіст вийшов на заміну в другому таймі і завоював чемпіонат Німеччини

60599
35
ФК Боруссія Дортмунд. Ерлінг Холанд
Новачок «Боруссії» Ерлінг Холанд тріумфально дебютував у складі дортмундського клубу в рамках чемпіонату Німеччини.

У матчі 18-го туру Бундесліги проти «Аугсбурга» 19-річний футболіст вийшов на заміну за рахунку 1:3 на 56-й хвилині і всього за 23 хвилини оформив хет-трик.

Але навіть це не допомогло йому стати найкращим гравцем матчу за версією Whoscored. Авторитетний портал нагородив норвежця оцінкою 8.89, в той час, як Джейдон Санчо отримав 9.02.
Холанд став лише другим футболістом в історії «Боруссії», який в дебютному матчі відзначився трьома забитими м'ячами. Раніше це унікальне досягнення належало П'єру-Емеріку Обамеянгу (10 серпня 2013 року).

Всього в історії чемпіонату Німеччини три голи в своєму першому матчі забивали шість футболістів, Холанд став сьомим.

Хет-трики в дебютних матчах для норвезького тінейджера стають дійсністю. У першому матчі Ліги чемпіонів у складі «РБ Зальцбург» Холанд відвантажив три голи бельгійському «Генку».

Успіхи Ерлінга вже встиг оцінити навіть Гарі Лінекер. «Екстраординарно» - написав у твіттері легендарний форвард, а нині телеексперт.

Чемпіонат Німеччини. 18-й тур

«Аугсбург» - «Боруссія Д» - 3:5
Голи: 1:0 - 34 Нідерлехнер, 2:0 - 46 Ріхтер, 2:1 - 49 Брандт, 3:1 - 55 Нідерлехнер, 3:2 - 59 Холанд, 3:3 - 61 Санчо, 3:4 - 70 Холанд , 3:5 - 79 Холанд.

Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу