19-річний норвежець став героєм свого дебютного матчу в Бундеслізі

6343
3
ФК Боруссія Дортмунд. Ерлінг Холанд
19-річний новачок дортмундської «Боруссії» Ерлінг Холанд став справжнім рятівником команди в матчі 18-го туру Бундесліги.

Норвезький форвард дебютував в чемпіонаті Німеччини в матчі проти «Аугсбурга» (5:3). Холанд з'явився на полі за рахунку 1:3 на 56-й хвилині і всього за 23 хвилини оформив хет-трик.

Відзначимо, що Ерлінг став лише другим футболістом в історії «Боруссії», який в дебютному матчі відзначився трьома забитими м'ячами. Раніше це унікальне досягнення належало П'єру-Емеріку Обамеянгу (10 серпня 2013 року).

Всього в історії чемпіонату Німеччини три голи в своєму першому матчі забивали шість футболістів, Холанд став сьомим.