Дубль Каземіро приніс Реалу перемогу над Севільєю

«Галактікос» здобули перемогу в центральному матчі двадцятого туру Ла Ліги

2083
3
twitter.com/realmadrid

У поєдинку 20-го туру чемпіонату Іспанії мадридський «Реал» обіграв «Севілью» з рахунком 2:1. Перед початком зустрічі «нервіонці» влаштували чемпіонський коридор суперникам, які тиждень тому завоювали Суперкубок Іспанії.

У першому таймі команди створили вкрай мало гострих ситуацій біля воріт одна одної. На 30-й хвилині Люк де Йонг після навісу з кутового завдав точного удару. Але під час боротьби у штрафному відбулося падіння Мілітао, і арбітр вирішив подивитися відеоповтор епізоду. Рефері прийшов до висновку, що Гудель не за правилами зіграв проти футболіста «Реала», не зарахувавши гол.

Куди веселіше події розгорталися в другій половині зустрічі. На 57-й хвилині нестандартне рішення Йовича дозволило Каземіро з кута воротарського відкрити рахунок в матчі. Незабаром атака «нервіонців» завершилася точним ударом Люка де Йонга, який з лінії штрафного пробив точно в кут. А ще через кілька хвилин все той же Каземіро головою замкнув навіс у виконанні Лукаса Васкеса.

Надалі господарі поля заволоділи територіальною перевагою, подовгу контролювали м'яч і довели зустріч до переможного закінчення. Таким чином, «Реал» став одноосібним лідером турнірної таблиці. Принаймні, до завтрашнього матчу «Барселони».