18.01.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Реал – Севілья – 2:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 20-го туру чемпіонату Іспанії

Реал – Севілья – 2:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/realmadrid

У суботу, 18-го січня, відбудеться поєдинок двадцятого туру чемпіонату Іспанії, в якому «Реал» прийматиме «Севілью». Матч пройде в Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу», початок – о 17:00 за київським часом.

У минулому турі «галактікос» скористалися осічкою «Барселони», за очками зрівнявшись з каталонським клубом. Таким чином, нагорі турнірної таблиці Ла Ліги запанувало двовладдя. Потім підопічні Зінедіна Зідана підкорили Суперкубок Іспанії, який проходив в Саудівській Аравії та вперше відбувся в форматі «Фіналу чотирьох». На шляху до завоювання трофею «Реал» обіграв «Валенсію» (3:1) і в мадридському дербі здолав «Атлетіко», точніше пробивши серію післяматчевих пенальті. «Севілья» займає четверте місце, на п'ять очок відстаючи від лідерів чемпіонату. У чотирьох останніх своїх зустрічах «нервіонці» зуміли здобути лише одну перемогу. Відзначимо, що вже більше десяти років «червоно-білі» незмінно програють «галактікос» на «Сантьяго Бернабеу».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Реал» – «Севілья». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.



 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:49
    +1
    roman_kros, 18.01.2020 18:19
    Это да. С того времени даже AJAX устарел) но не нужно так строго, ты скажи спасибо что дизайн хотя бы поменяли. Я то ещё помню старый. Но да, так по хорошему сайт нужно переписать на чем то типа Django. Заодно можно избавиться от кучи проблем. Самый простой пример, таблицу бомбардиров походу люди правят руками (как минимум у меня такое впечатление судя по количеству ошибок и временем задержки перед обновлением), а можно просто пользоваться api ;)
    аякс устарел только для тех, кто не использует джкваери, чситый джс, а так аякс очень даже живой, если мы вообще говорим об одном и том же)
    в идеале было бы если бы они обновляли счета с апи сети сайтов, типа скорборд, майскор, но по ходу платить не хотят, и у них вообще все на самом деле обновляется вручную, кроме рекламных баннеров)))
    можно ведь просто парсить вышеперечисленные сайты, и просто их мониторить рекурсивной функцией, если платить не хотят.
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 18.01.2020 18:42
    0
    Спорт юа вгадав з прогнозом на матч, молодці👍
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:38
    +1
    roman_kros, 18.01.2020 18:28
    Чуваки, може ви не в курсі, але вже 2:1, не спіть
    Обнови страницу)))
    Не тестировщик, и не дизайнер, но к разработке сайтов отношение имею)
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:32
    +1
    Surkisfuilo, 18.01.2020 18:30
    Я матч не дивлюся, але за рахунком слідкую тут. Так ви, адміни, вже визначтеся, який він: 0:1, 1:0 чи 1:1...
    Комедія якась...
    Нічого дивного, в них свого часу Кейлор Навас забивав на останніх хвилинах)
    Surkisfuilo
    online
    Surkisfuilo, 18.01.2020 18:30
    +1
    Я матч не дивлюся, але за рахунком слідкую тут. Так ви, адміни, вже визначтеся, який він: 0:1, 1:0 чи 1:1...
    Комедія якась...
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:28
    +1
    Чуваки, може ви не в курсі, але вже 2:1, не спіть
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:21
    0
    Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:03
    Свайп хотя бы на главный слайдер добавьте
    Кстати, ты случайно не UX или QA специалист?
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:19
    0
    Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 17:58
    Когда то придумается ли автообновления без перезагрузки страницы на вашем гавно сайте, 2020 год как бы уже..?
    Это да. С того времени даже AJAX устарел) но не нужно так строго, ты скажи спасибо что дизайн хотя бы поменяли. Я то ещё помню старый. Но да, так по хорошему сайт нужно переписать на чем то типа Django. Заодно можно избавиться от кучи проблем. Самый простой пример, таблицу бомбардиров походу люди правят руками (как минимум у меня такое впечатление судя по количеству ошибок и временем задержки перед обновлением), а можно просто пользоваться api ;)
    kot_sumy
      kot_sumy, 18.01.2020 18:10
    0
    Аугсбург-боруссия уже 3-5,
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:08
    0
    Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:01
    Сайт представляет целую страну, любой иностранец чтобы узнать о спорте в Украине так и введет - спорт уа, и увидит DLE 2000-хх без обновления счетов в реальном времени, ну просто пиз...ец. Продайте уже домен кому нибудь, что ли...
    Ніхто з іноземців не буде відвідувати спорт юа. По перше, їм пофіг на наш спорт, по друге інформацію можна знайти і на власних сайтах.
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:03
    +1
    Свайп хотя бы на главный слайдер добавьте
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 18.01.2020 18:01
    -1
    Судья явно подсуживает Реалу, гол который забила Севилья в ворота Реала, обязан был засчитывать, гол был чистый, даже коментатор раз пять возмутился.
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:01
    +1
    Сайт представляет целую страну, любой иностранец чтобы узнать о спорте в Украине так и введет - спорт уа, и увидит DLE 2000-хх без обновления счетов в реальном времени, ну просто пиз...ец. Продайте уже домен кому нибудь, что ли...
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 17:58
    +2
    Когда то придумается ли автообновления без перезагрузки страницы на вашем гавно сайте, 2020 год как бы уже..?
    kot_sumy
      kot_sumy, 18.01.2020 17:54
    0
    Та нах это соплежуйство! Пока в Аугсбург-дортмунд перерыв был (0-0), решил глянуть это г. . Переключил на Бундеслигу на 56 минуте, 3-1. Через 4 минуты 3-3! Теперь переключаться не собираюсь
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 17:58
    +2
    Когда то придумается ли автообновления без перезагрузки страницы на вашем гавно сайте, 2020 год как бы уже..?
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:49
    +1
    roman_kros, 18.01.2020 18:19
    Это да. С того времени даже AJAX устарел) но не нужно так строго, ты скажи спасибо что дизайн хотя бы поменяли. Я то ещё помню старый. Но да, так по хорошему сайт нужно переписать на чем то типа Django. Заодно можно избавиться от кучи проблем. Самый простой пример, таблицу бомбардиров походу люди правят руками (как минимум у меня такое впечатление судя по количеству ошибок и временем задержки перед обновлением), а можно просто пользоваться api ;)
    аякс устарел только для тех, кто не использует джкваери, чситый джс, а так аякс очень даже живой, если мы вообще говорим об одном и том же)
    в идеале было бы если бы они обновляли счета с апи сети сайтов, типа скорборд, майскор, но по ходу платить не хотят, и у них вообще все на самом деле обновляется вручную, кроме рекламных баннеров)))
    можно ведь просто парсить вышеперечисленные сайты, и просто их мониторить рекурсивной функцией, если платить не хотят.
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:38
    +1
    roman_kros, 18.01.2020 18:28
    Чуваки, може ви не в курсі, але вже 2:1, не спіть
    Обнови страницу)))
    Не тестировщик, и не дизайнер, но к разработке сайтов отношение имею)
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:32
    +1
    Surkisfuilo, 18.01.2020 18:30
    Я матч не дивлюся, але за рахунком слідкую тут. Так ви, адміни, вже визначтеся, який він: 0:1, 1:0 чи 1:1...
    Комедія якась...
    Нічого дивного, в них свого часу Кейлор Навас забивав на останніх хвилинах)
    Surkisfuilo
    online
    Surkisfuilo, 18.01.2020 18:30
    +1
    Я матч не дивлюся, але за рахунком слідкую тут. Так ви, адміни, вже визначтеся, який він: 0:1, 1:0 чи 1:1...
    Комедія якась...
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:28
    +1
    Чуваки, може ви не в курсі, але вже 2:1, не спіть
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:03
    +1
    Свайп хотя бы на главный слайдер добавьте
    Vladimir Shevchenko
      Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:01
    +1
    Сайт представляет целую страну, любой иностранец чтобы узнать о спорте в Украине так и введет - спорт уа, и увидит DLE 2000-хх без обновления счетов в реальном времени, ну просто пиз...ец. Продайте уже домен кому нибудь, что ли...
    MADRIDISTA
    online
      MADRIDISTA, 18.01.2020 18:42
    0
    Спорт юа вгадав з прогнозом на матч, молодці👍
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:21
    0
    Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:03
    Свайп хотя бы на главный слайдер добавьте
    Кстати, ты случайно не UX или QA специалист?
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:19
    0
    Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 17:58
    Когда то придумается ли автообновления без перезагрузки страницы на вашем гавно сайте, 2020 год как бы уже..?
    Это да. С того времени даже AJAX устарел) но не нужно так строго, ты скажи спасибо что дизайн хотя бы поменяли. Я то ещё помню старый. Но да, так по хорошему сайт нужно переписать на чем то типа Django. Заодно можно избавиться от кучи проблем. Самый простой пример, таблицу бомбардиров походу люди правят руками (как минимум у меня такое впечатление судя по количеству ошибок и временем задержки перед обновлением), а можно просто пользоваться api ;)
    kot_sumy
      kot_sumy, 18.01.2020 18:10
    0
    Аугсбург-боруссия уже 3-5,
    roman_kros
    online
      roman_kros, 18.01.2020 18:08
    0
    Vladimir Shevchenko, 18.01.2020 18:01
    Сайт представляет целую страну, любой иностранец чтобы узнать о спорте в Украине так и введет - спорт уа, и увидит DLE 2000-хх без обновления счетов в реальном времени, ну просто пиз...ец. Продайте уже домен кому нибудь, что ли...
    Ніхто з іноземців не буде відвідувати спорт юа. По перше, їм пофіг на наш спорт, по друге інформацію можна знайти і на власних сайтах.
    kot_sumy
      kot_sumy, 18.01.2020 17:54
    0
    Та нах это соплежуйство! Пока в Аугсбург-дортмунд перерыв был (0-0), решил глянуть это г. . Переключил на Бундеслигу на 56 минуте, 3-1. Через 4 минуты 3-3! Теперь переключаться не собираюсь