НХЛ. 10 поспіль перемога Тампи, поразка Вашингтона, успіх Калгарі

У загальній таблиці НХЛ відразу три лідери

© twitter.com/NJDevils

Вашингтон майже зі старту сезону впевнено лідирував в загальній таблиці Ліги, але сьогодні команду зуміли наздогнати. Столичні на своєму льоду досить несподівано поступилися аутсайдеру Нью-Джерсі 1:5. Відзначимо дві шайби Ніко Хішера, а також першу для Дияволів перемогу в 4-х останніх матчах.

За кількістю очок з Вашингтоном зрівнявся Бостон, який обіграв Нью-Йорк Айлендерс в овертаймі 3:2 завдяки вирішальному голу Патріса Бержерона. За підсумком в загальній таблиці склалося тривладдя, оскільки 65 пунктів набрав і Сент-Луїс. Чинний чемпіон обіграв Рейнджерс і здобув 8 поспіль домашню перемогу.

Близько до лідерів підбирається Тампа-Бей. Блискавки скромно здолали Філадельфію 1:0 і виграли 10-й поспіль матч. Команда повторила свій клубний рекорд за здобутими поспіль перемогами. Правда, в Атлантичному дивізіоні Тампа тільки 2-а, поступаючись Бостону 7 балів.

Серед інших результатів виділимо перемогу Монреаля 2:1 в овертаймі над Оттавою. Канадієнс перервали серію з 8 поразок, а вирішальний гол забив новачок команди Ілля Ковальчук. Для ветерана це перша шайба після переходу в нову команду.

На Заході в битві в Тихоокеанському дивізіоні Едмонтон програв Калгарі 3:4. Ойлерз не врятували чергові набрані очки двох найкращих бомбардирів чемпіонату Макдевіда і Драйзайтля, а Калгарі зумів вибратися на перше місце дивізіону.

Баффало - Ванкувер 3:6 (1:1, 1:1, 1:4)

Воротарі: Хаттон - Маркстрем

Кидки: 28 - 35

Оттава - Монреаль 1:2 (в овертаймі) (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)

Воротарі: Ходжберг - Прайс

Кидки: 42 - 25

Нью-Йорк Айлендерс - Бостон 2:3 (в овертаймі) (1:0, 0:1, 1:1, 0:1)

Воротарі: Варламов - Раск