ВІДЕО. Як Лунін пропустив необов'язковий гол з далекої відстані

На 39-й хвилині матчу голкіпер не впорався з дальнім ударом суперника

24215
14
Twitter. Андрій Лунін кілька разів виручав команду
Український воротар «Вальядоліда» Андрій Лунін пропустив гол в першому таймі матчу 1/32 фіналу Кубка Іспанії проти «Марбельї».

На 39-й хвилині матчу голкіпер не впорався з дальнім ударом суперника. Гол забив Пауло Вітор. «Вальядолід» програє після першого тайму (0:1).

Дивіться відео голу, пропущеного Андрієм Луніним.

(117)

Коментарі 14
cаша зардунов
Нда... что значит нет игровой практики
UKRAINE FAN
Это для любителей говорить что вратарю не обязательная игровая практика. Беги пока не поздно. Хотя в этом случаи сам виноват. Знал куда идет.
JohnNeuman
Не знаю, можно и порадоваться что человек был в Реале. Чигринский так вообще играл за Барселону, до сих пор в голове не укладывается, в одной команде с Месси...
kot_sumy
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Andy Chak
якщо відверто, після ляпу з голом Андрюха пару раз реально спас комнаду, причому один раз з виходу сам на сам, просто треба грати регулярно, а не лавку полірувати!
Andy Chak
Молодчинка, Андрюха, виправився в серії пенальті, удачі дальше!!!
Alex86 1
А что хотеть если усадили воротника на пол года на лавку + прошлый сезон не многим лучше? Чисто практика, про уверенность и прочее даже речь не идет
norma_zap
Гол показан не с того ракурса, где можно понять насколько плох вратарь или молодец нападающий.