НХЛ. Вашингтон б'є Тампу, перемоги Бостона і Айлендерс, криза Чикаго

Великий ігровий день відбувся в НХЛ

3613
0
twitter.com/Capitals

В одному з головних матчів дня Вашингтон на виїзді зумів впоратися з Тампа-Бей 5:2 і зміцнився на першому місці в загальній таблиці НХЛ. Столичні закинули 4 шайби в заключному періоді і гарантували собі восьму перемогу в дев'яти останніх зустрічах. А ось у Блискавок не все так позитивно. Травму отримав форвард Микита Кучеров, а сама команда тільки 5-а в Атлантичному дивізіоні.

На Сході триматися поруч з Вашингтоном намагаються Айлендерс і Бостон, які сьогодні здобули перемоги. Нью-Йорк Айлендерс обіграли Баффало 3:2 в овертаймі і знаходяться від Кепіталз в 7 очках при трьох матчах в запасі. А Ведмеді розібралися з Флоридою 4:2 завдяки дублю форварда Давида Пастрнака. Відзначимо, що чех зі старту сезону знаходиться у відмінній формі і вже закинув 28 шайб. У найближчого переслідувача, Джека Айхеля, 23 голи.

Не можна не відзначити перемогу аутсайдера Нью-Джерсі. Команда обіграла Арізону 2:1 і перервала серію з 7 поразок. Команда, від якої чекали хорошого сезону, вже встигла змінити тренера, а тепер готується до обміну Тейлора Холла. Лідер Дияволів пропускав матч в очікуванні можливого трейда. Девілз зараз передостанні в Лізі.

На Заході продовжує лідирувати Сент-Луїс. Блюзмени зуміли організувати великий камбек у зустрічі з Чикаго, відігравшись з 0:3. Чинний чемпіон в третьому періоді організував 4 шайби і переміг, завдавши супернику 4 поспіль поразки. Яструби залишаються одним з розчарувань сезону, займаючи останнє місце Центрального дивізіону.

Намагається поліпшити ситуацію Сан-Хосе. Клуб недавно звільнив тренера Тодда Маклеллана, а сьогодні Акули здобули перемогу 4:2 над Ванкувером. Це перший успіх тренера Боба Богнера на чолі Шаркс. Проте, цікаво, що всі три каліфорнійські команди знаходяться не в кращому стані, займаючи останні три рядки Тихоокеанського дивізіону.

Оттава - Коламбус 4:3 (в овертаймі) (2:1, 1:0, 0:2, 1:0)

Воротарі: Нилссон - Корпісало (Мерзікінс)

Кидки: 27 - 41

Нью-Йорк Айлендерс - Баффало 3:2 (в овертаймі) (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Воротарі: Варламов - Уллмарк

Кидки: 26 - 35

Анахайм - Нью-Йорк Рейнджерс 4:3 (по булітах) (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Воротарі: Гібсон - Лундквіст