Естерсунд-2019. Фуркад виграв індивідуальну гонку, Підручний став 20-м

Капітан чоловічої збірної України вперше потрапив в очки в гонці на 20 кілометрів

19372
4
Le Parisien. Мартен Фуркад
4 грудня в шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Ця індивідуальна гонка стала однією з найбільш вдалих в історії французького біатлону, адже відразу п'ять представників країни вина і жаб завершили гонку в топ-7 фінішного протоколу. Мартен Фуркад, допустивши єдиний промах на останньому рубежі, здобув перемогу, Сімон Дестьйо з однією штрафною хвилиною став другим, а Кантену Фійону Майє навіть три штрафних хвилини не завадили замкнути трійку найсильніших.

Четверте місце посів Емільен Жаклен, для нього це найкращий результат в кар'єрі на Кубку світу. І п'ятим представником Франції в сімці найсильніших став Фаб'єн Клод, який також встановив персонал бест. Раніше він жодного разу не потрапляв в топ-10, тому сьоме місце для нього - великий прогрес.

Норвежець Йоханнес Бьо виступив на подив слабо. Цього разу він і на стрільбі залишив незакритими дві мішені, і за швидкістю програв лідерам досить багато, тому десяте підсумкове місце не дозволило йому зберегти за собою жовтий біб лідера загального заліку Кубка світу. У Хохфільцені як мінімум в першій гонці в жовтому кольорі буде стартувати Мартен Фуркад.

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний виходив на старт з метою вперше в кар'єрі потрапити в топ-40 за підсумками індивідуальної гонки. Якось так склалося, що чемпіон світу в персьюті раніше ніколи набирав очки в гонці на 20 кілометрів. І Підручний може бути собою задоволений: після двох промахів на першому рубежі він зібрався, надалі стріляв практично ідеально і зайняв 20-е місце.

Також потрапити в залікову зону вдалося Артему Примі, з 4 штрафними хвилинами він розташувався на 38-му рядку фінішного протоколу. Руслан Ткаленко, Артем Тищенко та Антон Дудченко не пробилися навіть у топ-50.

Футбол | 03 травня 2024, 07:44 5

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7