Де дивитися онлайн бій Енді Руїс – Ентоні Джошуа

7 грудня в Саудівській Аравії відбудеться довгоочікуваний бій-реванш

Де дивитися онлайн бій Енді Руїс – Ентоні Джошуа
© Постер бою
7 грудня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) відбудеться довгоочікуваний другий бій між американцем мексиканського походження Енді Руїсом (33–1, 22 КО) та британцем Ентоні Джошуа (22–1, 21 КО).
 
На кону в бою-реванші стоятимуть пояси чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO, які в першому поєдинку 1 червня 2019 року Руїс сенсаційно відібрав у Джошуа.
 
Експерти дають численні прогнози на бій. Тайсон Ф'юрі вважає, що «ця маленька жирна свиня знову знищить Джошуа». Також на Руїса робить ставку і чемпіон світу за версією WBC Деонтей Уайлдер.
 
Промоутером вечора є Едді Хірн та його компанія Matchroom Boxing.
 
Пряму трансляцію поєдинку можна буде дивитися на телеканалі Інтер. Трансляція розпочнеться о 21:30 за київським часом, а головний бій – приблизно о 23:00. Всі оперативні новини будуть доступні на Sport.ua.
 
Файткард вечора боксу в Саудівській Аравії
 
Енді Руїс (США, 33–1) – Ентоні Джошуа (Великобританія, 22–1)
Александр Повєткін (Росія, 35–2) – Майкл Хантер (США, 18–1)
Філіп Хрговіч (Хорватія, 9–0) – Ерік Моліна (США, 27–5)
Ділліан Уайт (Великобританія, 26–1) – Маріуш Вах (Польща, 35–5)
Магомедрасул Меджидов (Азербайджан, 1–0) – Том Літтл (Великобританія, 10–7)
Іван Прайс (Великобританія, 1–0) – Сведі Мохамед (Танзанія, 12–6–2)
Дієго Пачеко (США, 7–0) – Селемані Саїді (Танзанія, 20–15–5)

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Як, на вашу думку, завершиться бій-реванш між Енді Руїсом і Ентоні Джошуа (7 грудня 2019 року, Саудівська Аравія)?
    • 52.55% (237)
      1. Достроковою перемогою Ентоні Джошуа
    • 23.06% (104)
      2. Достроковою перемогою Енді Руїса
    • 17.52% (79)
      3. Перемогою Ентоні Джошуа за очками
    • 6.87% (31)
      4. Перемогою Енді Руїса за очками
    Результати опитування Проголосували — 451
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Jarome_Iginla
      Jarome_Iginla, 06.12.2019 16:55
    +1
    nomad, 06.12.2019 16:29
    Та да. А когда говорят "Европа", то имеют в виду Украину. Западную.
    Это был подкол в мою сторону, или в сторону западной Украины?)
    А если серьезно, ведь все в курсе, что когда говорят Европа - в основном имеют в виду именно Евросоюз. Тут ведь, как и с Америкой - все от контекста зависит...
    Так то и какая-нибудь Пермь с Казанью - тоже Европа, если говорить о континенте)
    nomad
      nomad, 06.12.2019 16:29
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Jarome_Iginla, 06.12.2019 16:22
    Представляет Мексику, но родился в Калифорнии. Родители мексиканские эмигранты.
    P.S. И да, когда говорят "Америка", имеют в виду США, а не континент
    Та да. А когда говорят "Европа", то имеют в виду Украину. Западную.
    Jarome_Iginla
      Jarome_Iginla, 06.12.2019 16:22
    +1
    Valerij Nazarets, 05.12.2019 20:17
    так руіс американець чи мексиканець???
    Представляет Мексику, но родился в Калифорнии. Родители мексиканские эмигранты.
    P.S. И да, когда говорят "Америка", имеют в виду США, а не континент
    vladnmsk
      vladnmsk, 06.12.2019 13:17
    -1
    Valerij Nazarets, 05.12.2019 20:17
    так руіс американець чи мексиканець???
    ЛОЛ А Мексика не в Америке, не? )
    Valerij Nazarets
      Valerij Nazarets, 05.12.2019 20:17
    -1
    так руіс американець чи мексиканець???
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 03.12.2019 14:37
    +3
    А Шатерникову час смотреть не хотите? Вангую, говорить она будет примерно следующее: если Джошуа будет внимательно вести бой, то выиграет бой; но если Руиз попадет серией, то выиграет Руиз; а вообще шансы примерно 48/52.
    nomad
      nomad, 02.12.2019 17:09
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Надеюсь не прозевать. В повторе уже не интересно, когда известен победитель.
    john2222
      john2222, 02.12.2019 16:49
    +3
    последние 4 боя вечера ..то что надо)))
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 03.12.2019 14:37
    +3
    А Шатерникову час смотреть не хотите? Вангую, говорить она будет примерно следующее: если Джошуа будет внимательно вести бой, то выиграет бой; но если Руиз попадет серией, то выиграет Руиз; а вообще шансы примерно 48/52.
    john2222
    online
      john2222, 02.12.2019 16:49
    +3
    последние 4 боя вечера ..то что надо)))
    Jarome_Iginla
      Jarome_Iginla, 06.12.2019 16:55
    +1
    nomad, 06.12.2019 16:29
    Та да. А когда говорят "Европа", то имеют в виду Украину. Западную.
    Это был подкол в мою сторону, или в сторону западной Украины?)
    А если серьезно, ведь все в курсе, что когда говорят Европа - в основном имеют в виду именно Евросоюз. Тут ведь, как и с Америкой - все от контекста зависит...
    Так то и какая-нибудь Пермь с Казанью - тоже Европа, если говорить о континенте)
    Jarome_Iginla
      Jarome_Iginla, 06.12.2019 16:22
    +1
    Valerij Nazarets, 05.12.2019 20:17
    так руіс американець чи мексиканець???
    Представляет Мексику, но родился в Калифорнии. Родители мексиканские эмигранты.
    P.S. И да, когда говорят "Америка", имеют в виду США, а не континент