НХЛ. Камбек Вашингтона, 6 шайб Філадельфії, успіх Бостона і Колорадо

Великий і результативний день

4565
0
twitter.com/Capitals

Один з найцікавіших матчів дня відбувся між Вашингтоном і Тампа-Бей, в якому Столичні програвали 1:3, проте в третьому періоді зуміли зробити камбек силами Врани і Овечкіна, а в овертаймі перемогу лідеру загальної таблиці Ліги приніс Орлов. Команда має солідний відрив в своєму дивізіоні, але в конференції стільки ж очок набрав Бостон.

Ведмеді в іншій зустрічі здолали Нью-Йорк Рейнджерс 3:2 в овертаймі, продовживши переможну серію до 6-ти матчів. Відзначимо 24-й гол Давида Пастрнака, який вибився в одноосібні лідери в суперечці бомбардирів. Серед інших результатів Сходу виділимо перемогу Філадельфії 6:1 над Детройтом. Льотчики набрали непоганий хід і вже піднялися в топ-3 Столичного дивізіону, а ось Детройт не вигравав 8 поєдинків поспіль і знаходиться на останньому місці в Лізі.

Першої поразки при новому тренері зазнав Торонто, який поступився Баффало 4:6. Кленовим не допоміг навіть дубль Тавареса, на який своїми двома шайбами ​​і асистом відповів Джек Айхель. Обидві команди мають по 28 очок і ділять 3-е місце Атлантичного дивізіону.

На Заході лідирує Сент-Луїс, який сьогодні здолав Даллас 3:1. Блюзмени перші в конференції, хоча Вінніпег і Едмонтон не так вже далеко позаду. Поруч і Колорадо.

Лавини обіграли Чикаго з результатом 5:2, а 4 очки у переможців набрав Натан Маккіннон. У Чикаго голом відзначився Патрік Кейн, який продовжив свою серію матчів з набраними очками до 14-ти. Найтриваліша серія серед усіх гравців в сезоні.

Бостон - Нью-Йорк Рейнджерс 3:2 (в овертаймі) (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

Воротарі: Галак - Лундквіст

Кидки: 27 - 28

Анахайм - Вінніпег 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Воротарі: Гібсон - Хеллебайк

Кидки: 24 - 20

Сан-Хосе - Лос-Анджелес 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)

Воротарі: Джонс - Квик