НХЛ. Перемоги Піттсбурга і Рейнджерс в овертаймах, вдала серія Сан-Хосе

А ось Айлендерс не набрали очки вперше за 17 матчів

twitter.com/DallasStar

На Сході перервалася неймовірна серія Нью-Йорк Айлендерс, які набирали очки в 17-ти матчах поспіль. Сьогодні ж Остров'яни на виїзді поступилися 0:3 Анахайму, зазнавши першої поразки в основний час за півтора місяці. Така серія допомагає команді утримуватися на 2-му місці Столичного дивізіону і бути серед лідерів Ліги.

До Айлендерс намагається підтягнутися Піттсбург, вимушений грати без Сідні Кросбі. Пінгвіни на своєму льоду обіграли Калгарі 3:2 в овертаймі завдяки 12-му в сезоні голу Джейка Гентцеля. Піттсбург поки в топ-4 дивізіону з відставанням від лідера Вашингтона в 7 пунктів.

В Атлантичному дивізіоні третю поспіль перемогу здобула Тампа-Бей, яка здолала Баффало 5:2, зумівши забити дві шайби протягом однієї гри в меншості. Блискавки обійшли Баффало і Торонто, опинившись на 4-му місці дивізіону.

На Заході відмінний хід набрав Даллас. Сьогодні Зірки обіграли Вегас 4:2, здобувши 7-му поспіль перемогу, що є рекордом клубу. Відзначимо два голи і асист Радулова, а самі Старз набирають очки в 12-ти поспіль поєдинках і вийшли на 2-е місце Центрального дивізіону.

Не гірше результати у Сан-Хосе. Акули в каліфорнійській битві з Лос-Анджелесом втратили перевагу в три шайби, але все ж виграли 4:3 в овертаймі завдяки голу досвідченого Патріка Марло. Для Сан-Хосе це 9-а перемога в 10-ти останніх матчах, а ось Королі проводять невдалий сезон і зараз останні в конференції.

Тампа-Бей - Баффало 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

Воротарі: Василевський - Хаттон

Кидки: 29 - 30

Нью-Йорк Рейнджерс - Міннесота 3:2 (в овертаймі) (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)

Воротарі: Лундквіст - Сталок

Кидки: 31 - 28

Філадельфія - Ванкувер 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Воротарі: Харт - Демко