Деонтей Уайлдер – Луїс Ортіс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію вечір боксу в Лас-Вегасі вранці 24 листопада

Деонтей Уайлдер – Луїс Ортіс. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© BoxingScene. Уайлдер та Ортіс
У Лас-Вегасі в ніч з 23 на 24 листопада відбудеться чемпіонський бій-реванш між непереможеним американським боксером Деонтеєм Уайлдером (41–0–1, 40 KO) і кубинцем Луїсом Ортісом (31–1, 26 KO). Американець буде захищати титул чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC.
 
В андеркарді 29-річний українець Віктор Славинський (10–0–1, 6 KO) вийде на ринг проти 27-річного американця Рігоберто Ермосільо (11–1–1, 8 KO). Поєдинок буде 8-раундовим.
 
Пряму трансляцію поєдинку можна буде дивитися на телеканалі XSport. Трансляція почнеться приблизно о 06:00 в ніч проти неділі за київським часом, а головний бій очікується не раніше 07:00. 
 
Дивіться відеотрансляцію бою тут
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Saar
      Saar, 24.11.2019 07:44
    0
    Уайдлер!!!!!! Чемпион!!!!! 7 раунд!!!!!! Правой рукой за 7 раундов ударил два раза. И второй раз отправил кубинца на пол . Стла удара неимоверная! Молодец!!!
    russol30
      russol30, 24.11.2019 07:42
    +1
    Ну ось, програвав а один удар і до побачення
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 24.11.2019 07:42
    +1
    Мне кажется я аж сам этот удар прочувствовал... Ну красава Уайлдер, не было каряг своих, грамотно выжидал.
    vizuals
      vizuals, 24.11.2019 07:40
    +1
    Уайлдер собі спокійно чекав, поки Бібізян трохи втомиться, і одним правим перервав усі райдужні надії вболювальників Ортіза
    vizuals
      vizuals, 24.11.2019 07:38
    +1
    До побачення, Кінг Конгушка
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 24.11.2019 07:37
    0
    Офигеть
    russol30
      russol30, 24.11.2019 07:42
    +1
    Ну ось, програвав а один удар і до побачення
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 24.11.2019 07:42
    +1
    Мне кажется я аж сам этот удар прочувствовал... Ну красава Уайлдер, не было каряг своих, грамотно выжидал.
    vizuals
      vizuals, 24.11.2019 07:40
    +1
    Уайлдер собі спокійно чекав, поки Бібізян трохи втомиться, і одним правим перервав усі райдужні надії вболювальників Ортіза
    vizuals
      vizuals, 24.11.2019 07:38
    +1
    До побачення, Кінг Конгушка
    Saar
      Saar, 24.11.2019 07:44
    0
    Уайдлер!!!!!! Чемпион!!!!! 7 раунд!!!!!! Правой рукой за 7 раундов ударил два раза. И второй раз отправил кубинца на пол . Стла удара неимоверная! Молодец!!!
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 24.11.2019 07:37
    0
    Офигеть