7 шайб Чикаго, 6 голів Піттсбурга, перемоги Вашингтона і Айлендерс

Великий і результативний день відбувся в НХЛ

4770
0
twitter.com/BuffaloSabres

В НХЛ відбувся величезний ігровий день - перший в сезоні за участю 30-ти команд. На Сході відзначимо матчі лідерів. Вашингтон на виїзді здолав Бостон 3:2 по булітах і залишився на першому місці в загальній таблиці Ліги. Ведмеді були близькі до успіху, вели 2:1, але Оші зрівняв рахунок на останній хвилині третього періоду, а по буллітам Брюїнз поступилися. Команда програла п'ять матчів з шести, потрапивши в невелику кризу. Втім, Бостон все одно лідирує в Атлантичному дивізіоні.

У Столичному дивізіоні слідом за Вашингтоном йдуть Острів'яни Нью-Йорка, які по булітах переграли Філадельфію 4:3, продовживши серію матчів з набраними очками до 14-ти. Льотчики вели в рахунку 3:0, однак Айлендерс відігралися в третьому періоді і перемогли, займаючи міцні позиції на Сході.

Серед інших результатів відзначимо успіх Піттсбурга в матчі з Торонто. Пінгвіни без Сідні Кросбі, який вибув на півтора місяці, розібралися з Кленовими 6:1 і утримуються на 4-му місці дивізіону. Флорида на своєму льоду виявилася сильнішою за Нью-Йорк Рейнджерс 4:3, а перемога стала 900-ю в кар'єрі наставника Жоеля Кінневілля. Тренер став лише другим в історії НХЛ, кому вдалося дістатися до цього показника. Флорида тримається в топ-3 Атлантичного дивізіону, а ось хто поки відстає, так це Тампа-Бей.

Сьогодні Блискавки поступилися Вінніпегу 3:4, залишаючись тільки на 6-му місці. Втім, для Тампи є і хороші новини - 400-а в НХЛ шайба капітана Стівена Стемкоса.

Окремо варто виділити перемогу Баффало над Оттавою 4:2, де у переможців 4 шайби закинув форвард Джек Айхель. Гравець своїм виступом допоміг Клинкам перервати серію з 6 поспіль поразок.

На Заході програли обидва лідери своїх дивізіонів Едмонтон і Сент-Луїс. Ойлерз виявилися слабкішими за Даллас 4:5 в овертаймі. Зірки програвали 2:4, але в третьому періоді пішли на камбек, який закінчили в додатковий час. У Ойлерз серію матчів з набраними очками продовжив Леон Драйзайтль - 12 ігор. Сент-Луїс же програв Анахайму 1:4, де перший хет-трик у кар'єрі НХЛ оформив Дерек Грант.

А більше всіх шайб у цьому ігровому дні несподівано закинув Чикаго - цілих 7. Яструби на виїзді зуміли розібратися з Нешвілом 7:2, хоча кіпер команди потрудився на славу. Робін Ленер відбив 39 кидків і став одним з героїв зустрічі. Чикаго, правда, знаходиться серед аутсайдерів Центрального дивізіону.

Міннесота - Кароліна 3:4 (в овертаймі) (0:2, 3:1, 0:0, 0:1)

Воротарі: Дубник - Раймер

Кидки: 35 - 28

Лос-Анджелес - Вегас 4:3 (2:0, 1:3, 1:0)

Воротарі: Квік - Саббен

Кидки: 25 - 31

Едмонтон - Даллас 4:5 (в овертаймі) (2:1, 2:1, 0:2, 0:1)

Воротарі: Коскінен - ​​Бішоп (Худобин)