НХЛ. Епічний камбек Флориди, Рейнджери обіграли Піттсбург, успіх Колорадо

Цікавий ігровий день відбувся в НХЛ

twitter.com/FlaPanthers

Один з найцікавіших матчів дня відбувся в Бостоні, де лідер Атлантичного дивізіону приймав Флориду і дозволив супернику зробити епічний камбек з 0:4. Ведмеді в другому періоді закинули супернику 4 шайби, однак у третій 20-хвилинці Пантери зуміли відігратися, щоб в результаті перемогти по буллітам 5:4. Брюїнз продовжили серію домашніх матчів з набраними очками до 10-ти і зберегли 1-е місце, а Флорида піднялася в топ-3 дивізіону.

У Столичному дивізіоні Сходу ситуацію намагається поліпшити Нью-Йорк Рейнджерс, який посередньо провів старт сезону. Сьогодні Рейнджери на своєму льоду впоралися з Піттсбургом 3:2 в овертаймі, а дві шайби, в тому числі вирішальний гол, оформив 2-й номер драфту Каапо Какко. Для фінського форварда це перший в НХЛ матч з дублем. Нью-Йорк набирає очки в 4-х іграх поспіль і підтягується до середняків дивізіону, а Пінгвіни поки 4-ті в Столичному діві.

На Заході лідер конференції Сент-Луїс на своєму льоду програв Арізоні 2:3 по буллітам і перервав 7-матчеву серію перемог. Втім, поки Блюзмени залишаються першими в Центральному дивізіоні і конференції. Відразу слідом за Сент-Луїсом йде Колорадо, який розгромив Вінніпег 4:0. При цьому воротар Лавін Франкуз отримав травму вже на 31-й секунді зустрічі, а на лід довелося вийти новачкові Адаму Вернеру. І 22-й річний кіпер у своїй першій грі в НХЛ оформив "сухий" матч, відбивши 40 кидків. Серед польових хокеїстів відзначимо Натана Маккиннона, який оформив дубль і зробив 2 ассисти.

На дні Заходу залишаються Сан-Хосе і Лос-Анджелес, які замикають Тихоокеанський дивізіон, але сьогодні обидві каліфорнійські команди покинули лід з перемогою. Акули розібралися з лідером дивізіону Едмонтоном 6:3, вийшовши на 4-матчеву переможну серію. Королі ж обіграли Міннесоту 3:1, але з 13 очками залишаються в числі трьох найгірших команд НХЛ.

Бостон - Флорида 4:5 (по буллітам) (0:0, 4:0, 0:4, 0:0, 0:1)

Воротарі: Раск - Бобровський (Монтембро)

Кидки: 38 - 29

Монреаль - Коламбус 3:2 (по буллітам) (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0)

Воротарі: Прайс - Мерзлікінс

Кидки: 32 - 35

Нью-Йорк Рейнджерс - Піттсбург 3:2 (в овертаймі) (2:0, 0:2, 0:0, 1:0)

Воротарі: Георгієв - Мюррей