Спортсмени показали високі результати на чемпіонаті світу 2019 в Катарі

1541
0
ФЛАУ. Кохан та Бех-Романчук
Кращими українськими легкоатлетами в жовтні стали Марина Бех-Романчук та Михайло Кохан.

Українські спортсмени продемонстрували високі результати на чемпіонаті світу в Катарі. Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль у стрибках в довжину (6,92 м), а Михайло Кохан посів 5-те місце в метанні молота (77,39 м).

При визначенні кращого легкоатлета жовтня основна боротьба розгорнулася між Михайлом Коханом і Андрієм Ткачуком. Ткачук побив майже 30-річний рекорд України, ставши 10-м на чемпіонаті світу з 24-годинним бігу. Михайло Кохан, будучи юніором, зайняв 5-те місце з метання молота на дорослому чемпіонаті світу (77,39 м). З мінімальним відривом переможцем в номінації став Кохан.

У голосуванні за кращих легкоатлетів місяця беруть участь уболівальники, експерти ради ФЛАУ і представники ЗМІ. Голоси бралися до уваги як третина від усіх голосів.