Румунія - Україна. Прогноз і анонс на матч відбору на Євро-2021 U-21

Господарі прагнуть реваншу, гості можуть цим скористатися

Румунія - Україна. Прогноз і анонс на матч відбору на Євро-2021 U-21
© УАФ
10 жовтня збірна України U-21 проведе виїзний матч відбору Євро-2021. Суперником команди Руслана Ротаня стане Румунія, матч буде зіграний в місті Плоєшті на стадіоні «Іліє Оане», початок о 20:30 по Києву.
 
Українська молодіжка встигла зіграти вже два матчі, набравши три очки. Після безглуздої поразки від Фінляндії (0:2), «синьо-жовті» відігралися на Мальті (4:0) і трохи заспокоїли уболівальників, які були шоковані результатом першого матчу в Запоріжжі.
 
Нагадаємо, до команди U-21 входить досить багато молодих і перспективних футболістів, які регулярно грають або грали в УПЛ (Русин, Ледньов, Шапаренко, Смирний, Чеберко і т.д.), також недавно туди додалися ще й чемпіони світу з команди U-20 (Супряга, Конопля, Попов, Бондар, Цітаішвілі). Очікування максимально високі, будь-яка невдача викличе хвилю критики.
 
Румуни поки що зіграли всього одну зустріч, програвши на виїзді данцям. На даний момент тільки Данія не втрачала очок в нашій групі (шостий учасник - Північна Ірландія), але зіграла при цьому один поєдинок. Уже зараз зрозуміло, що боротьба в групі буде максимально затятою, команди рівні.
 
Що стосується втрат перед матчем, то Руслан Ротань не зможе розраховувати на Владислава Бабогло з «Олександрії», у 20-річного захисника пошкодження м'яза.
 
Майбутнє протистояння також цікаве тим, що в березні 2018 року в останньому поєдинку еліт-раунду відбору до Євро-2018 (U-19) ці ж румунські футболісти програли юнацькій збірній України U-19 і віддали їй пропуск у фінальний раунд змагань. Більш того, той матч також відбувся в Плоєшті.
 
До кінця року команда Ротаня зіграє ще один матч відбору. 15 листопада молодіжна збірна прийме Данію. У румунів будуть ще два домашні матчі: Північна Ірландія (14.10) і Фінляндія (14.11).
 
Нагадуємо, що на Євро пройде лідер групи і найкраща друга команда з 9 груп. Решта вісім других команд братимуть участь в плей-оф, де будуть розіграні ще 4 путівки. Ще два учасники відомі з початку, це господарі турніру: Угорщина і Словенія.
 
Орієнтовний склад збірної України U-21: Білик - Дубінчак, Попов, Бондар, Конопля, Чеберко, Алібеков, Шапаренко, Топалов, Ледньов, Русин.
 
10 жовтня, четвер

Румунія – Україна
Плоєшті. «Стадіонул Іліє Оане». 20:30
ТБ-трансляція не передбачена
РУМУНІЯ  УКРАЇНА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Бартош Франковскі (Польща)
Прогноз Sport.ua — 1:2
ЗРОБИТИ СТАВКУ

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 10.10.2019 20:35
    0
    ihor7003, 10.10.2019 20:29
    И где? На ихнем канале 1 нет никакого футбола
    cdn.livetv216.me/webplayer2.php?t=alieztv&c=102461&lang=ru&eid=854174&lid=1
    263163&ci=2315&si=1
    ihor7003
    online
      ihor7003, 10.10.2019 20:29
    0
    Виталий Грин, 10.10.2019 19:45
    вот сопка на румынский канал
    sop://185.122.59.8:3912/265412
    или тут:
    http://allfootballvideo.com/digi-sport-1
    И где? На ихнем канале 1 нет никакого футбола
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 10.10.2019 19:45
    0
    вот сопка на румынский канал
    sop://185.122.59.8:3912/265412
    или тут:
    http://allfootballvideo.com/digi-sport-1
    Kevko
    online
      Kevko, 10.10.2019 19:02
    +1
    Макс Руденко, 10.10.2019 17:55
    Дивне питання... Тому що на час початку гри молодіжки налягає мего супер пупер час гри між Контрольная игра. Косово - Гибралтар на Футбол 1
    Ви хочете це рубалово пропустити???
    А серєзно, це просто п...ць. Тепер всі знають за що платять 100 грн Ахметову?
    Теперь понятно. Косово-Гибралтар. Битва грандов. Пол-мира будет смотреть
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 10.10.2019 17:55
    +5
    Kevko, 10.10.2019 14:10
    Почему нет трансляции? Кто то из СМИ объяснит ситуацию?
    Дивне питання... Тому що на час початку гри молодіжки налягає мего супер пупер час гри між Контрольная игра. Косово - Гибралтар на Футбол 1
    Ви хочете це рубалово пропустити???
    А серєзно, це просто п...ць. Тепер всі знають за що платять 100 грн Ахметову?
    Kevko
    online
      Kevko, 10.10.2019 14:10
    +4
    Почему нет трансляции? Кто то из СМИ объяснит ситуацию?
    sahka1981
      sahka1981, 10.10.2019 14:03
    0
    Прямая трансляция сегодняшнего матча, который начнется в 20:30 по киевскому времени, будет на румынском канале Digi Sport
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 12:45
    +1
    поищем в инете, как матч стартует
    Dre
      Dre, 10.10.2019 12:44
    +2
    Ні трансляції.
    Ні нормального тренера.
    Одна надія на наших футболістів!
    Віримо в перемогу!
    StrikeX
      StrikeX, 10.10.2019 10:59
    +5
    Robert Monroe, 10.10.2019 10:38
    У румын традиционно сильная молодёжь. У нас состав тоже очень сильный, но тренер не способен нормально поставить игру. Учитывая, что мы дома умудрились проиграть Северной Ирландии, позитивных прогнозов давать не приходится. И да, спасибо за отсутствие трансляции. Наверное, трансляция молодёжки оказалась слишком дорогой для бедного Ахметова.
    Поправлю вас - програли Фінляндії. Але по факту все вірно
    StrikeX
      StrikeX, 10.10.2019 10:56
    +9
    Ппц, як можна не показати таку гру на ТВ?
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 10.10.2019 10:46
    +13
    ТВ-трансляция не предусмотрена!!!! Я просто охреневаю от наших так называемых "спортивных" каналов!!!
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 10.10.2019 10:38
    +5
    У румын традиционно сильная молодёжь. У нас состав тоже очень сильный, но тренер не способен нормально поставить игру. Учитывая, что мы дома умудрились проиграть Северной Ирландии, позитивных прогнозов давать не приходится. И да, спасибо за отсутствие трансляции. Наверное, трансляция молодёжки оказалась слишком дорогой для бедного Ахметова.
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 10.10.2019 10:46
    +13
    ТВ-трансляция не предусмотрена!!!! Я просто охреневаю от наших так называемых "спортивных" каналов!!!
    StrikeX
      StrikeX, 10.10.2019 10:56
    +9
    Ппц, як можна не показати таку гру на ТВ?
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 10.10.2019 17:55
    +5
    Kevko, 10.10.2019 14:10
    Почему нет трансляции? Кто то из СМИ объяснит ситуацию?
    Дивне питання... Тому що на час початку гри молодіжки налягає мего супер пупер час гри між Контрольная игра. Косово - Гибралтар на Футбол 1
    Ви хочете це рубалово пропустити???
    А серєзно, це просто п...ць. Тепер всі знають за що платять 100 грн Ахметову?
    StrikeX
      StrikeX, 10.10.2019 10:59
    +5
    Robert Monroe, 10.10.2019 10:38
    У румын традиционно сильная молодёжь. У нас состав тоже очень сильный, но тренер не способен нормально поставить игру. Учитывая, что мы дома умудрились проиграть Северной Ирландии, позитивных прогнозов давать не приходится. И да, спасибо за отсутствие трансляции. Наверное, трансляция молодёжки оказалась слишком дорогой для бедного Ахметова.
    Поправлю вас - програли Фінляндії. Але по факту все вірно
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 10.10.2019 10:38
    +5
    У румын традиционно сильная молодёжь. У нас состав тоже очень сильный, но тренер не способен нормально поставить игру. Учитывая, что мы дома умудрились проиграть Северной Ирландии, позитивных прогнозов давать не приходится. И да, спасибо за отсутствие трансляции. Наверное, трансляция молодёжки оказалась слишком дорогой для бедного Ахметова.
    Kevko
    online
      Kevko, 10.10.2019 14:10
    +4
    Почему нет трансляции? Кто то из СМИ объяснит ситуацию?
    Dre
      Dre, 10.10.2019 12:44
    +2
    Ні трансляції.
    Ні нормального тренера.
    Одна надія на наших футболістів!
    Віримо в перемогу!
    Kevko
    online
      Kevko, 10.10.2019 19:02
    +1
    Макс Руденко, 10.10.2019 17:55
    Дивне питання... Тому що на час початку гри молодіжки налягає мего супер пупер час гри між Контрольная игра. Косово - Гибралтар на Футбол 1
    Ви хочете це рубалово пропустити???
    А серєзно, це просто п...ць. Тепер всі знають за що платять 100 грн Ахметову?
    Теперь понятно. Косово-Гибралтар. Битва грандов. Пол-мира будет смотреть
    common_sense
    online
      common_sense, 10.10.2019 12:45
    +1
    поищем в инете, как матч стартует
    Виталий Грин