Олег КУДРИК: «Під час другого взяття воріт був чистий фол»

Воротар «Карпат» – про поразку від «Олександрії»

4752
1
ФК Карпати. Олег Кудрик
Голкіпер львівських «Карпат» Олег Кудрик прокоментував поразку від «Олександрії» (1:2) в матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги.

«Під час другого взяття воріт був чистий фол, мене відверто штовхнули у спину. Це для мене перший матч за «Карпати» в УПЛ, дуже прикро, що він завершився нашою поразкою. Емоції, ясна річ, вкрай негативні...

Ми налаштовувались на цей матч максимально серйозно, адже знали силу суперника, проте розпочали поєдинок не так, як нас просив тренер. У перерві він наголосив, щоб ми додали у грі у другому таймі. Вважаю, що основна причина наших поразок – це індивідуальні помилки. У сьогоднішньому поєдинку «Олександрія» зробила менше помилок, ніж ми, це і стало запорукою їхньої перемоги», – вважає Олег Кудрик.

Відео переможного голу «Олександрії»:

(2)

Томас ТУХЕЛЬ: «У першому таймі була шахова партія»
Футбол | 18 квітня 2024, 03:53 0

Головний тренер Баварії прокоментував перемогу у матчі 1/4 фіналу ЛЧ із Арсеналом