ФОТО. Шахтар подарував представникам Манчестер Сіті вишиванки

Донецький клуб вирішив долучити своїх суперників до української культури

ФОТО. Шахтар подарував представникам Манчестер Сіті вишиванки
© ФК Шахтар
В середу, 18-го вересня «Шахтар» і «Манчестер Сіті» зіграють в рамках групового етапу Ліги чемпіонів. Відзначимо, що для українська та англійська команди вже третій рік поспіль грають між собою в Лізі чемпіонів.
 
Напередодні гри керівництво «Шахтаря» провело офіційну вечерю, на якому подарувало представникам «Манчестер Сіті» вишиванки і українські паспорти.
 
«Незадовго перед першим матчем групового етапу Ліги чемпіонів провели традиційну зустріч з представниками «Манчестер Сіті». З огляду на те, що наші друзі-колеги третій рік поспіль відвідують Харків та вже відчувають себе тут цілком як вдома, ми вирішили подарувати їм атрибути української культури: сувенірні паспорти і пам'ятні вишиванки», - сказав генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін.

Матч «Шахтар» - «Манчестер Сіті» відбудеться 18 вересня в Харкові. Початок матчу о 22:00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Сергей Иванов
    Сергей Иванов, 18.09.2019 11:22
    0
    Отлично !!! Молодцы !!! Это по ШАХТЕРски !!! Все правильно, так держать ...Шахтер есть шахтер. Не то что ДиНамО...дарят только соболиные трусы...
    jackie9
      jackie9, 18.09.2019 11:13
    -2
    Ты кто перед матчем не могут выйти в футболках в поддержку нашей армии дарят вышыванки...Клоуны!!!
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 11:10
    -2
    Паспорта Украины уже в сувениры превратились?
    Лучше бы шаровары подарили и тюбетейки от Крыма...
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 18.09.2019 11:07
    +3
    Паспорт поддельный.
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 18.09.2019 10:07
    +7
    А как по мне, то очень красивая акция. Лжепатриоты Украины с ольгино даже и высрать ничего не могут. В методичках на данный случай ничего и не написано.
    Vit18
      Vit18, 18.09.2019 10:06
    +8
    Це ж підробка документів
    movkli
      movkli, 18.09.2019 09:41
    +2
    kerch30, 18.09.2019 09:09
    Как же Донецк любит раздавать паспорта. Спасибо что вишиванки не черние
    тут же все символично: цвета вышиванок - цвета МС, серия, номер и год рождения в паспорте - год основания МС
    Видео |
    Видео |, 18.09.2019 09:25
    +3
    Молодцы)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.09.2019 09:22
    +9
    Сегодня еще три очка подарят, завершат украшение тортика вишенкой...Или на ничью договорились? Ахметов может себе такое позволить....
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 18.09.2019 09:22
    +17
    хороший тамада, и конкурсы веселые
    Zport.
      Zport., 18.09.2019 09:21
    -7
    Раздавать паспорта - это паданецки
    kerch30
    online
      kerch30, 18.09.2019 09:09
    -13
    Как же Донецк любит раздавать паспорта. Спасибо что вишиванки не черние
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 18.09.2019 09:22
    +17
    хороший тамада, и конкурсы веселые
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.09.2019 09:22
    +9
    Сегодня еще три очка подарят, завершат украшение тортика вишенкой...Или на ничью договорились? Ахметов может себе такое позволить....
    Vit18
      Vit18, 18.09.2019 10:06
    +8
    Це ж підробка документів
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 18.09.2019 10:07
    +7
    А как по мне, то очень красивая акция. Лжепатриоты Украины с ольгино даже и высрать ничего не могут. В методичках на данный случай ничего и не написано.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 18.09.2019 11:07
    +3
    Паспорт поддельный.
    Видео |
    Видео |, 18.09.2019 09:25
    +3
    Молодцы)
    movkli
    online