САПРОНОВ: «Сьогоднішню Серену міг зупинити тільки Джавелін»

Екс-віце-президент ФТУ про поразку Еліни Світоліної в матчі з Вільямс

САПРОНОВ: «Сьогоднішню Серену міг зупинити тільки Джавелін»
© Sport.ua. Юрій Сапронов
Відомий український бізнесмен і екс-спонсор Еліни Світоліної Юрій Сапронов поділився враженнями від півфінального матчу US Open, в якому українка поступилася Серені Вільямс, (3:6, 1:6).
 
«Без поразок немає перемог. Сьогоднішню Серену Вільямс, міг зупинити тільки Javelin. FGM-148. Це був реальний танк. Мене, звичайно, мучать сумніви, я знаю і розумію біохімію і фармакологію спорту. Так бігти в 38 років? Це навіть не вау.
 
Еліна, спасибі тобі за можливість мені та десяткам тисяч шанувальників твого таланту в Україні, вболівати і переживати за українського гравця в півфіналах Вімблдону і US Open. Я пишаюся тобою. Ми пишаємося тобою. Якби мені хтось сказав в травні, що ти зіграєш у півфіналі Wimbledon і в півфіналі US Open, я б назвав цю людину профаном, тому що, з тієї низкою січнево-лютневих травм, а я знаю внутрішню кухню, ти зробила неймовірне. Ти в черговий раз довела, що неможливе - можливо! Треба тільки працювати і вірити!
Ти зробила це! Ти - третя ракетка світу. Третя у своїй професії.
 
Спасибі Ендрю Батлз, ти крутий тренер, у мене немає сумнівів. Спасибі Гаель Монфіс, ти справжній друг і її кохана людина, я бачив твої тренування з Еліною. Я живу в тенісі 25 років і не знаю іншого такого гравця з топ-10, який заради коханої, стояв і розминав її перед матчами на публічних кортах.
 
Дякую всій суперпрофесійній команді Стефана Гурова!
 
Михайло і Олена Світоліни - знімаю капелюха в черговий раз. Ваша донька - це національне надбання України», - написав Сапронов в Facebook.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Пинчук
      Андрей Пинчук, 09.09.2019 14:48
    0
    VoOne1983, 06.09.2019 12:51
    Що ти таке несеш??? Серена якось навіть жалілась, що її перевіряють частіше від інших. Не порівнюй американців з нашими скрєпоносними сусідами. Ленса Армстронга, Меріон Джоунс і багатьох інших запалила на вживанні допінгу саме американська антидопінгова організація. В США спорт давно перестав бути політикою.
    Совершенно согласен
    tima fialko
      tima fialko, 09.09.2019 14:41
    0
    Які гарні слова знайшов Сапронов.Приєднуюся
    vizuals
    online
      vizuals, 06.09.2019 13:07
    -1
    Stanislav Matusevych, 06.09.2019 12:34
    Підтримую. Тільки чомусь Сапронов та команда не очікували такого до матчу, коли воно лежало на поверхні. Мабуть, вони є надто зацікавленими особами, тому сподівались на диво.
    Тут як в одній відомій фразі - очікуй не очікуй - все одно отримай .... Еліна здається до такої швидкості фізично не була готова
    VoOne1983
      VoOne1983, 06.09.2019 12:51
    -3
    trasher87 trasher87, 06.09.2019 10:05
    Каждый может так нажраться.
    Убивает это соревнования.
    Що ти таке несеш??? Серена якось навіть жалілась, що її перевіряють частіше від інших. Не порівнюй американців з нашими скрєпоносними сусідами. Ленса Армстронга, Меріон Джоунс і багатьох інших запалила на вживанні допінгу саме американська антидопінгова організація. В США спорт давно перестав бути політикою.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 06.09.2019 12:34
    +1
    Підтримую. Тільки чомусь Сапронов та команда не очікували такого до матчу, коли воно лежало на поверхні. Мабуть, вони є надто зацікавленими особами, тому сподівались на диво.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 06.09.2019 10:05
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Каждый может так нажраться.
    Убивает это соревнования.
    vizuals
    online
      vizuals, 06.09.2019 09:31
    +9
    "Это был реальный танк"
    І не посперичаєшься ж. Але можно було б спробувати і Стугною
    dudigo78
      dudigo78, 06.09.2019 09:22
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    все правильно написав
    dudigo78
      dudigo78, 06.09.2019 09:22
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    все правильно написав
    vizuals
    online
      vizuals, 06.09.2019 09:31
    +9
    "Это был реальный танк"
    І не посперичаєшься ж. Але можно було б спробувати і Стугною
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 06.09.2019 12:34
    +1
    Підтримую. Тільки чомусь Сапронов та команда не очікували такого до матчу, коли воно лежало на поверхні. Мабуть, вони є надто зацікавленими особами, тому сподівались на диво.
    Андрей Пинчук
      Андрей Пинчук, 09.09.2019 14:48
    0
    VoOne1983, 06.09.2019 12:51
    Що ти таке несеш??? Серена якось навіть жалілась, що її перевіряють частіше від інших. Не порівнюй американців з нашими скрєпоносними сусідами. Ленса Армстронга, Меріон Джоунс і багатьох інших запалила на вживанні допінгу саме американська антидопінгова організація. В США спорт давно перестав бути політикою.
    Совершенно согласен
    tima fialko
    online
      tima fialko, 09.09.2019 14:41
    0
    Які гарні слова знайшов Сапронов.Приєднуюся