Артем ФРАНКОВ: «У Барселоні гостював якийсь «Зорян з Луханська»

Зарубіжні ЗМІ спотворили назву луганського футбольного клубу

Артем ФРАНКОВ: «У Барселоні гостював якийсь «Зорян з Луханська»
© Sport.ua. Артем Франков
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів, як зарубіжні ЗМІ понівечили назву луганської «Зорі».
 
«Відкриваю фотострічку, а в ній з'ясовується, що в Барселоні гостював якийсь «Зорян» з Луханська (або Луанська — Luhansk). Після цього «Краснадор» в авторитетному англійському ЗМІ нітрохи не повинен дивувати. Десятиліття летять, а неувага все та сама.
 
Шанувальникам «Норіджа» і «Тоттнема» — ура!», — написав Франков в твіттері.
 
У першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи «Зоря» на виїзді програла барселонському «Еспаньйолу» з рахунком 1:3.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 24.08.2019 11:01
    -1
    Франков - старый ватник с четкими пророссийскими взглядами . Кусок говна одним словом .
    Nashwill
      Nashwill, 23.08.2019 18:32
    0
    а в нас деякий канал придумує нові клуби,типу "Пестощі" (в оригіналі - австрійський "ЛАСК")
    ua-goahead
      ua-goahead, 23.08.2019 15:23
    0
    Я так розумію, його стурбував український варіант написання Zorya Luhansk. От сєпар кончений
    kruch_
      kruch_, 23.08.2019 14:42
    0
    это уже согласно нового правописания можно и так )))))
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.08.2019 14:34
    0
    Мирослав Щербина, 23.08.2019 08:13
    слова через h для русскава - це "вирвіглас". а от те, що в Європі, "устафшєй" ат Украіни, не знають, що Зоря не грає в Луганську - це факт.
    А те що ти дебіл в "устафшєй" Европі знають? Чи ти пропонуєш писати Зоря Запоріжжя і Шахтар Харків та Олександрія Одесса?
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.08.2019 14:30
    +1
    Франков!Вчи англійську!Тоді не будеш виглядати ідіотом!
    Kevko
      Kevko, 23.08.2019 14:10
    +1
    Артем очень глубоко проанализировал матч Зари. Такие детали увидел, болельщикам их представил...
    Odinokij
      Odinokij, 23.08.2019 13:20
    +1
    Давно говорил этому писаке чаще в спортзале заниматься надо,а то мозги совсем жиром заплывут?Молодой ещё боров,
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 23.08.2019 13:17
    -2
    Сергей Долина, 23.08.2019 12:14
    Хоть Луганск, хоть Луханск , а за лигу Европы Заре нужно забыть.
    Оті падлюги, навідь нашу столицю Куєвом кличуть, гваделупи штопані!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 23.08.2019 12:14
    -2
    Хоть Луганск, хоть Луханск , а за лигу Европы Заре нужно забыть.
    REALIST
    online
      REALIST, 23.08.2019 11:53
    -2
    dudigo78, 23.08.2019 07:49
    Ну Луганськ через h це якраз правильно
    ну каzaпу-Франкову цього не зрозуміти... у лаптів Луганськ вимовляється не через Г (яка в англійський наближена до h), - а через Ґ (наближену до g )... совок одним словом...
    jam79
      jam79, 23.08.2019 11:25
    0
    Команда ніби українська, а на емблемі написано назву іноземною мовою. А потім дивуються, що їх неправильно європейці називають. Але Luhansk правильно. А Франков істінно русскій журналіст.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.08.2019 11:18
    0
    А вот за этим должно следить руководство клуба и вовремя вносить коррективы, и для журналистов тоже. Помню громадный скандал на одном из чемпионатов мира по хоккею, когда организаторы выложили на трибунах за воротами флаги стран-участниц. Сборная Чехословакии не вышла на парад открытия до тех пор, пока организаторы в течении часа не перевернули флаг как ему положено быть ( а размер был так где-то метров 15 на 7 !).
    SamojlovS
      SamojlovS, 23.08.2019 10:46
    +2
    Похоже, как в том издании было (латинницей) написана "Заря" он решил на всякий случай не приводить, чтобы уж совсем себя не проставлять как неуча (хоть и редактора)...
    VAD
    VAD, 23.08.2019 10:22
    +2
    Неуч
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 23.08.2019 09:09
    +4
    Они там все пеленгасы, что вы от них хотите?
    Valeriy
    Valeriy, 23.08.2019 08:38
    +4
    Г-н главред, прежде, чем что-то писать в таком тоне, посмотрите на карту. Учите матчасть
    alexander
      alexander, 23.08.2019 08:26
    -2
    Hartem Srankoff
    yuryan
    yuryan, 23.08.2019 08:15
    +9
    dudigo78, 23.08.2019 07:49
    Ну Луганськ через h це якраз правильно
    важко савок в якого взагалі літери "Г" небуло - навчити, що "H" це і є "Г" а "G" це і є "Ґ"...
    тому в мокшів і "хеллоу", "хай", "хелп", "хоуп"......
    Мирослав Щербина
      Мирослав Щербина, 23.08.2019 08:13
    -6
    слова через h для русскава - це "вирвіглас". а от те, що в Європі, "устафшєй" ат Украіни, не знають, що Зоря не грає в Луганську - це факт.
    dudigo78
      dudigo78, 23.08.2019 07:49
    +23
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну Луганськ через h це якраз правильно
    Zport.
    online
      Zport., 23.08.2019 08:07
    +17
    Зорян из Шкиряка
    yuryan
    yuryan, 23.08.2019 08:15
    +9
    dudigo78, 23.08.2019 07:49
    Ну Луганськ через h це якраз правильно
    важко савок в якого взагалі літери "Г" небуло - навчити, що "H" це і є "Г" а "G" це і є "Ґ"...
    тому в мокшів і "хеллоу", "хай", "хелп", "хоуп"......
    Dirkochelo
      Dirkochelo, 23.08.2019 09:09
    +4
    Они там все пеленгасы, что вы от них хотите?
    Valeriy
    Valeriy, 23.08.2019 08:38
    +4
    Г-н главред, прежде, чем что-то писать в таком тоне, посмотрите на карту. Учите матчасть
    SamojlovS
      SamojlovS, 23.08.2019 10:46
    +2
    Похоже, как в том издании было (латинницей) написана "Заря" он решил на всякий случай не приводить, чтобы уж совсем себя не проставлять как неуча (хоть и редактора)...
    VAD
    VAD, 23.08.2019 10:22
    +2
    Неуч
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.08.2019 14:30
    +1
    Франков!Вчи англійську!Тоді не будеш виглядати ідіотом!
    Kevko
      Kevko, 23.08.2019 14:10
    +1
    Артем очень глубоко проанализировал матч Зари. Такие детали увидел, болельщикам их представил...
    Odinokij
      Odinokij, 23.08.2019 13:20
    +1
    Давно говорил этому писаке чаще в спортзале заниматься надо,а то мозги совсем жиром заплывут?Молодой ещё боров,
    Nashwill
      Nashwill, 23.08.2019 18:32
    0
    а в нас деякий канал придумує нові клуби,типу "Пестощі" (в оригіналі - австрійський "ЛАСК")
    ua-goahead
      ua-goahead, 23.08.2019 15:23
    0
    Я так розумію, його стурбував український варіант написання Zorya Luhansk. От сєпар кончений
    kruch_
      kruch_, 23.08.2019 14:42
    0
    это уже согласно нового правописания можно и так )))))
    kvlad200760
      kvlad200760, 23.08.2019 14:34
    0
    Мирослав Щербина, 23.08.2019 08:13
    слова через h для русскава - це "вирвіглас". а от те, що в Європі, "устафшєй" ат Украіни, не знають, що Зоря не грає в Луганську - це факт.
    А те що ти дебіл в "устафшєй" Европі знають? Чи ти пропонуєш писати Зоря Запоріжжя і Шахтар Харків та Олександрія Одесса?
    jam79
      jam79, 23.08.2019 11:25
    0
    Команда ніби українська, а на емблемі написано назву іноземною мовою. А потім дивуються, що їх неправильно європейці називають. Але Luhansk правильно. А Франков істінно русскій журналіст.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.08.2019 11:18
    0
    А вот за этим должно следить руководство клуба и вовремя вносить коррективы, и для журналистов тоже. Помню громадный скандал на одном из чемпионатов мира по хоккею, когда организаторы выложили на трибунах за воротами флаги стран-участниц. Сборная Чехословакии не вышла на парад открытия до тех пор, пока организаторы в течении часа не перевернули флаг как ему положено быть ( а размер был так где-то метров 15 на 7 !).