Зоря – ЦСКА – 1:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи

40605
93
twitter.com/fczoryaofficial

У четвер, 15-го серпня, відбудеться матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому луганська «Зоря» прийматиме софійський ЦСКА. Поєдинок пройде в Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена», початок о 20:00.

Перша зустріч, яка відбулася тиждень тому в Софії, завершилася внічию з рахунком 1:1. У першому таймі «армійці» вийшли вперед, а перед перервою Владлен Юрченко з пенальті зрівняв цифри на табло. Після виїзду до Болгарії луганчани провели поєдинок Української Прем'єр-ліги, в якому обіграли ковалівський «Колос» з рахунком 3:1. ЦСКА також провів зустріч національного чемпіонату, зігравши в безгольову нічию з «Лудогорцем». Після п'яти турів болгарської першості команда Добромира Мітова набрала вісім очок (2 перемоги, 2 нічиї та 1 поразка).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» - ЦСКА.
За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.