04.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар в Харкові без проблем розібрався з Карпатами

«Гірники» здобули розгромну перемогу над львівським колективом

Шахтар в Харкові без проблем розібрався з Карпатами

Головна інтрига напередодні цього матчу – чи ризикне наставник львів'ян Олександр Чижевський випустити в основі новоспеченого захисника «левів» Олександра Кучера, контракт з яким був підписаний напередодні гри. В принципі, в подібних випадках тренери вважають за краще не ризикувати, але тут така справа... Захист «Карпат» в попередньому турі був схожим на прохідний двір, до того ж Кучер довго і небезуспішно виступав за «гірників», так що гірше бути просто не могло. Але Чижевський кинути в бій ветерана не наважився – йому не знайшлося місця навіть серед запасних.

Власне, інших інтриг в цьому поєдинку не передбачалося – аж надто різні за класом і формою нинішні суперники. «Шахтар» залишається вірним собі, хоч і відбулася зміна на тренерському містку, а ось у що вірять нинішні «Карпати» – велике питання. «Іспанська революція» в клубі начебто завершилася, але от про наступний вектор розвитку говорити складно. Аж надто багато сумбуру зараз у львівському клубі, занадто «сира» зараз ця команда. Так що очікувати на сенсацію особливого резону не було.


А ось на стартову швидкість донеччан очікувати слід. «Шахтар» проводив перший матч в сезоні на очах харківської публіки, яка стала рідною, для Луїша Каштру ця гра теж була своєрідними оглядинами. До того ж, перед грою «гірники» презентували нову форму, в якій і зіграли проти «Карпат» (чимось нагадує форму «Галатасарая», чи не так?).

У стартовому складі донеччан у порівнянні з двома попередніми поєдинками відбулися три заміни. На правому фланзі захисту з'явився Додо, в парі з Кривцовим в центрі оборони – Матвієнко, а замість Соломона – Тете.

Господарі без розкачки почали диктувати свої умови, причому намагалися це робити з позиції сили. Незважаючи на невисокий темп гри, «Шахтарю» вдавалося без особливих проблем володіти ініціативою і перегравати суперника один в один. Вже на сьомій хвилині «гірники» отримали можливість вийти вперед, але щільний удар Мораэса Підківка перевів на кутовий. Однак далі стартовий запал «гірників» кудись зник. «Шахтар» явно не форсував події, намагаючись взяти своє малою кров'ю. Виходило не дуже – без моментів. А ось «Карпати» в середині тайму створили момент – Карпенко бив з лінії штрафного, але П’ятов виявився на місці.


Після 25-ї хвилини господарі знову активізувалися. Але якось епізодично, без колективної швидкості. Максимум, на що спромігся колектив Каштру в ці хвилини – подав кілька кутових.

Але навіть за такої непоказної гри «Шахтар» домігся свого. Патрік видав класну передачу на Марлоса, відрізавши відразу трьох захисників, і натуралізований бразилець елегантно відправив м'яч у сітку.

Не минуло й п'яти хвилин, як «гірники» подвоїли свою перевагу. На цей раз комбінація вийшла наскільки елегантною, настільки і бразильською. Почав Марлос, Тете і Тайсон продовжили, Мораєс замкнув. 2:0, і «Шахтар» з почуттям виконаного обов'язку пішов на відпочинок.

Другий тайм почався так само, як і перший – з домінування господарів. Але на цей раз вони намагалися йти вперед великими силами. Та й швидкості вмикали пристойні. Здалеку непогано бив Тайсон – мимо. Невдачею закінчився і удар Патріка зі штрафного.

А ось третя спроба «гірників» цілком могла закінчитися результативно, коли Додо віддавав зрячий простріл на Тете. Але в цьому епізоді молодий бразилець зіграв не по-бразильськи, не поціливши по м'ячу. Гості відповіли небезпечним стандартом, який завершував Ді Франко – вище воріт.

А далі «Шахтар» забив третій гол. Марлос та Ісмаїлі помінялися позиціями: перший віддавав з місця лівого крайнього, другий з центру воротарського підсік м'яч над воротарем. Все геніальне – просто.

Лише після цього гості створили перший по-справжньому небезпечний момент. Гуцуляк був зобов'язаний розмочити рахунок, але з вигідної позиції не влучив у площину воріт.

Однак цей момент був скоріше винятком з правил. «Шахтар» атакував багато, довго і різноманітно. Єдине, чого не вистачало «гірникам» – останнього удару. Вони за звичкою намагалися завести м'яч у ворота. Не вийшло. Але і того запасу, який був, вистачило для підсумкової перемоги.

Валерій ВАСИЛЕНКО

Українська Прем'єр-ліга. 2-й тур.

«Шахтар» - «Карпати» - 3:0


Ромеро Марлос (40), Жуніор Мораес (45), Ісмаїлі (63)

Алан Патрік (66) - Франциско Ді Франко (38), Олексій Ковтун (49), Фране Войкович (92)

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Додо, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Ісмаїлі, Тарас Степаненко (Олександр Піхальонок, 82), Тете, Ромеро Марлос, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 68), Тайсон, Жуніор Мораєс (Данило Сікан, 68) .

«Карпати»: Роман Підківка, Назар Вербний, Сергій Вакуленко, Олексій Ковтун, Мартінс, Роман Толочко (Володимир Якимець, 61), Дмитро Кльоц, Владислав Дубінчак, Франциско Ді Франко (Фране Войкович, 78), Ігор Карпенко (Гішам Лейоус,46), Олексій Гуцуляк.

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

ОСК «Металіст» (Харків)

ШАХТАР - КАРПАТИ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 05.08.2019 09:53
    0
    алкашня взбунтовалась. Праздновали вчера победу Галатасарая своего? Похмелитесь ребята
    Trasher311987
      Trasher311987, 05.08.2019 09:48
    +3
    Победа но учитывая что держится команда на 3 китах марлосе Исмаили и тайсоне. Пока в Упл это катит. Но посмотрим с Динамо.
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.08.2019 09:48
    0
    Это ж я со своих 30 аккаунтов , себе за 5 минут 11 минусов сделал
    Как же я с вас ржу бурбасята
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.08.2019 09:42
    -7
    Atlos, 05.08.2019 09:40
    Не смеши клоун, ты больной психически человек, ты создаешь кучу акаунтов и общаешся сам собой в коментариях. Жаль что спорт.юа не модерирует коменты и забило на это.. А такие как ты пользуются этим, превращая все в говно! А все твои 30 или больше акаунтов я не буду пречеслять, мне что делать нечего?! Еще раз тебе говорю сходи к псхиатру и вылечись от алкоголизма!
    Смешной балабол , или гуляй
    Atlos
      Atlos, 05.08.2019 09:40
    -1
    jekаfunny, 05.08.2019 09:26
    Так что , будут пруфы того что кроме этого ника у меня есть ещё хоть один ?
    Не смеши клоун, ты больной психически человек, ты создаешь кучу акаунтов и общаешся сам собой в коментариях. Жаль что спорт.юа не модерирует коменты и забило на это.. А такие как ты пользуются этим, превращая все в говно! А все твои 30 или больше акаунтов я не буду пречеслять, мне что делать нечего?! Еще раз тебе говорю сходи к псхиатру и вылечись от алкоголизма!
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.08.2019 09:26
    -11
    Так что , будут пруфы того что кроме этого ника у меня есть ещё хоть один ?
    dyryavo_s_dnepra
      dyryavo_s_dnepra, 05.08.2019 09:24
    -4
    Laeda, 05.08.2019 09:11
    Ты своему нику соответствует "дырявый с днепра"
    имелась в виду дырявая команда из столицы)
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.08.2019 09:12
    -11
    Xron7777, 05.08.2019 01:04
    А я определяю что ты д.б.
    Не стоит всех по себе мерять
    jekаfunny
      jekаfunny, 05.08.2019 09:11
    -11
    Atlos, 05.08.2019 07:17
    По болельщикам в цифровом пространстве?! И где же они? Я вижу только тебя и твоих ботов, котрых ты понасоздавал и пытаешся тут в коментариях создавать видимость ..Ты ж своими накрутами в минуса отправил всех болельщиков Шахтера в бан. Всем известно что у Шахтера больше всего болельщиков по всей Украине и в том числе в Киеве! А тебе мужичок рекомендую посетить психиатра или лечь в специальное учереждения для алкоголиков!
    Ахахахахахааххаахаах , как смачно подгорает
    А ты на ютуб зайди и глянь сколько матчей даже товарняков ДУ смотрит людей
    .
    Про Киев вообще знатно поржал , мало видимо кого то срачами по полю гоняли
    Вы свои сказочки поо Украину и болельщиков по ней , можете друг другу в приватных сообщениях на Терриконе рассказывать .
    А вчера видели все сколько пришло на мегаКлюб людей
    Аргументировано и с доказательствами хоть один мой ник кроме этого назови
    Laeda
      Laeda, 05.08.2019 09:11
    -7
    dyryavo_s_dnepra, 05.08.2019 09:04
    вы третий год большой Шахтерский болт из булок не выпускаете, и ниче, как-то живете))
    Ты своему нику соответствует "дырявый с днепра"
    dyryavo_s_dnepra
      dyryavo_s_dnepra, 05.08.2019 09:04
    -3
    Laeda, 05.08.2019 08:20
    Чмоке чмоке твоя кротопомойка полторы недели назад делала
    вы третий год большой Шахтерский болт из булок не выпускаете, и ниче, как-то живете))
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.08.2019 08:45
    -4
    Радий за Марлоса-об"єктивно він кращий гравець в краіні.Якщо Каштру в нього повірить,той вийде на свій минулий класний рівень,чим допоможе і збірній у вирішальних матчах.
    Laeda
      Laeda, 05.08.2019 08:20
    -11
    Д. Быков, 05.08.2019 08:04
    Шахтёр - чемпион Украины, а димамоиды - лошьё, терпилы и сосут. Эй, димамоиды! А ну-ка дружненько чмоке-чмоке, бхахахаха!
    Чмоке чмоке твоя кротопомойка полторы недели назад делала
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.08.2019 08:09
    +4
    Д. Быков, 05.08.2019 08:04
    Шахтёр - чемпион Украины, а димамоиды - лошьё, терпилы и сосут. Эй, димамоиды! А ну-ка дружненько чмоке-чмоке, бхахахаха!
    По допінгах?)))
    Д. Быков
      Д. Быков, 05.08.2019 08:04
    -6
    Шахтёр - чемпион Украины, а димамоиды - лошьё, терпилы и сосут. Эй, димамоиды! А ну-ка дружненько чмоке-чмоке, бхахахаха!
    Laeda
      Laeda, 05.08.2019 07:26
    -12
    Lion, 05.08.2019 02:22
    Ну так вы даже в кабинетах не способны ничего доказать! Когда не едите на игру.....
    Мы на поле все доказываем когда шахтер ставим раком
    Laeda
      Laeda, 05.08.2019 07:25
    -12
    Lion, 05.08.2019 02:26
    Вот твой пост вчерашний, забираю свои слова обратно, ты писал про тролей голубых....
    -
    Александрия 1:3 Шахтер Донецк - 83 коммента
    Львов 0:3 Динамо Киев - 151 коммент
    Решайте сами, чьих троллей на сайте больше
    Шахтеруберотсос он же омен да и так понятно что Динамо самая популярная команда Украины а шлактер это недорозумение с 2000 калек которых с шараг ахметика сгоняют и они семками размножаются на трибунах
    Atlos
      Atlos, 05.08.2019 07:17
    -6
    jekаfunny, 04.08.2019 23:44
    По болельщикам определяю , что на стадионе что в цифровом пространстве - ДК команда более популярная !
    По болельщикам в цифровом пространстве?! И где же они? Я вижу только тебя и твоих ботов, котрых ты понасоздавал и пытаешся тут в коментариях создавать видимость ..Ты ж своими накрутами в минуса отправил всех болельщиков Шахтера в бан. Всем известно что у Шахтера больше всего болельщиков по всей Украине и в том числе в Киеве! А тебе мужичок рекомендую посетить психиатра или лечь в специальное учереждения для алкоголиков!
    SportsMan
      SportsMan, 05.08.2019 02:39
    0
    Lion, 05.08.2019 02:22
    Ну так вы даже в кабинетах не способны ничего доказать! Когда не едите на игру.....
    Борщ? Или, может быть, вареники?
    SportsMan
      SportsMan, 05.08.2019 02:33
    +4
    Если вы имеете в виду украинцев последних пяти минут, то это ж надо уточнять. Но с другой стороны, прозвучало слово "давно", и в таком случае следует заметить, что неоднократно украинцы и вообще без легионеров, и с мизерным количеством легионеров драли всю Европу. И надрали бы задницу и шахтерским бразильцам.
    Кстати, за победами украинцев не надо далеко ходить в прошлое: совершенно недавно U20 утерли нос всему миру.
    Vladdal
      Vladdal, 04.08.2019 22:03
    +8
    Классная привычка налепить минусов не объяснив свою позицию. Только утверждаюсь в своей правоте.
    Когда-то было много визгов по поводу Эдмара. Ну, типа, стал гражданином Украины лишь чтобы денюжек за выступления за сборную получить. Ржунимагу, Эдик не уехал в Бразилию или куда-то ещё. Он живёт в Харькове и тренирует Металлист.
    Лепите минуса дальше, панове националисты и расисты.
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 04.08.2019 23:38
    +5
    По игре... Шахтер стал более осторожен в атаке... Посмотрим в игре с ДК как это скажется на результате...
    Удачи Шахтеру!!!...
    Vladdal
      Vladdal, 04.08.2019 21:56
    +5
    J0e777, 04.08.2019 21:54
    Сейчас будут рассказывать сказки, что марлос и иуда - украинцы
    У них такой же паспорт, как и у тебя. Я не знаю чем эти украинцы хуже тебя. А ты знаешь?
    В общем, ты угадал - я уже рассказываю.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.08.2019 08:09
    +4
    Д. Быков, 05.08.2019 08:04
    Шахтёр - чемпион Украины, а димамоиды - лошьё, терпилы и сосут. Эй, димамоиды! А ну-ка дружненько чмоке-чмоке, бхахахаха!
    По допінгах?)))
    SportsMan
      SportsMan, 05.08.2019 02:33
    +4
    Если вы имеете в виду украинцев последних пяти минут, то это ж надо уточнять. Но с другой стороны, прозвучало слово "давно", и в таком случае следует заметить, что неоднократно украинцы и вообще без легионеров, и с мизерным количеством легионеров драли всю Европу. И надрали бы задницу и шахтерским бразильцам.
    Кстати, за победами украинцев не надо далеко ходить в прошлое: совершенно недавно U20 утерли нос всему миру.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 05.08.2019 00:36
    +4
    Мои поздравления! Желаю Шахтеру такого же счета в свою пользу и в 3-м туре!
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 05.08.2019 00:08
    +4
    dig_sum, 05.08.2019 00:03
    У болельщика Шахтера под новостью о Шахтере 50% текста о Динамо
    я бы сказал , под постами о шахте 50 % коментов от жекафанни)
    Trasher311987
      Trasher311987, 05.08.2019 09:48
    +3
    Победа но учитывая что держится команда на 3 китах марлосе Исмаили и тайсоне. Пока в Упл это катит. Но посмотрим с Динамо.
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 04.08.2019 23:56
    +3
    jekаfunny, 04.08.2019 23:44
    По болельщикам определяю , что на стадионе что в цифровом пространстве - ДК команда более популярная !
    Ты хочешь этим похвастаться?.. А вспомни кто чемпион!...
    Sergey_92
      Sergey_92, 04.08.2019 23:06
    +3
    Все-таки помстився Галатасарай Карпатам за виліт з єврокубків
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 04.08.2019 23:05
    +3
    jekаfunny, 04.08.2019 22:43
    9 страниц комментов полсе вчерашней победы ДК
    14...комментариев после сегодняшней победы ШД
    Одинаковый счет, более -менее одинаковые соперник, одинаковый турнир, выходные дни, одинаковое время!!!!
    это все что стоит знать о самой популярной команде вообщем, и кротятских ботах на сайте, в частности !!!
    П,С, а Карпатам конечно надо что то делать с игрой!
    Чем ты хвалишься, тем что там 8 страниц говносрача?...
    wicker
      wicker, 04.08.2019 21:30
    +3
    З першого разу Чиж не доганяє. одже урок номер два - Ді Франко 10, а не фланговий гравець, Гуцул, або нападник, або апельсини зі Смайлом збирати, бо вн також не фланговий гравець, ну і Вербний, аж няк не опорник, Ковтун не рівень УПЛ, ПНХ на лавку, а Кучера в основу. - Чиж навіть не фізрук, він бовдур
    Lion
      Lion, 05.08.2019 00:32
    +2
    dig_sum, 05.08.2019 00:03
    У болельщика Шахтера под новостью о Шахтере 50% текста о Динамо
    Голубые чайки гадят на всех ветках Чемпиона.
    И ты один из тех кто орределяет популярность по коментах!
    cumshooter
    cumshooter, 04.08.2019 23:26
    +2
    Верните Кононова
    Lion
      Lion, 04.08.2019 23:25
    +2
    jekаfunny, 04.08.2019 22:43
    9 страниц комментов полсе вчерашней победы ДК
    14...комментариев после сегодняшней победы ШД
    Одинаковый счет, более -менее одинаковые соперник, одинаковый турнир, выходные дни, одинаковое время!!!!
    это все что стоит знать о самой популярной команде вообщем, и кротятских ботах на сайте, в частности !!!
    П,С, а Карпатам конечно надо что то делать с игрой!
    Что ты мелиш, ти по чем еще начнеш определять популярность.
    Ты смотриш что тебе выгодно.
    Ну тогда я определю лучшую команду по прогнозе, в прогнозе или превью к игре в сегодняшней Игре Чемпиона 168!!! коментариев, к вчерашней игре динамо 34!!!! коментария.!!
    Кто популярней?
    moris24
      moris24, 04.08.2019 22:17
    +2
    Atlos, 04.08.2019 21:33
    Добре зіграва Шахтар, на класі, ось так потрібно грати чемпіону, а не забивати з лівих пенальті чи автоголів суперника як це роблять деякі...!
    Просто деякі з лівих пеналів не забивають... А ще про автоголи забувають
    Lion
      Lion, 05.08.2019 02:20
    +1
    dig_sum, 05.08.2019 00:39
    По-моему, ты что-то путаешь, о каком определении популярности речь?
    Нет я ничего не путаю, ты вчера сравнивал коменты на ветках динамо и Шахтера. И писал о популярности команд.
    dig_sum
      dig_sum, 05.08.2019 00:03
    +1
    SamojlovS, 04.08.2019 23:57
    Игра закончилась так, как и должна была - уверенной победой Шахтера.
    Сегодня все три гола - понравились: их предопределила сильная индивидуальная игра бразильцев (не важно - с какими там они паспортами, я не в паспорта, а на поле смотрю).
    Так же точно, как вчера и голы Буяльского и де Пены - понравились у киевлян (в динамике и, где-то, немного с элементами везения - но ведь как не везло Беседину в ЕГО моментах!).
    Есть (надежда...) довольно большие шансы, что киевляне смогут пройти Брюгге (вроде бы - есть за счет чего), хотя им еще работать и работать...
    У болельщика Шахтера под новостью о Шахтере 50% текста о Динамо
    SamojlovS
      SamojlovS, 04.08.2019 23:57
    +1
    Игра закончилась так, как и должна была - уверенной победой Шахтера.
    Сегодня все три гола - понравились: их предопределила сильная индивидуальная игра бразильцев (не важно - с какими там они паспортами, я не в паспорта, а на поле смотрю).
    Так же точно, как вчера и голы Буяльского и де Пены - понравились у киевлян (в динамике и, где-то, немного с элементами везения - но ведь как не везло Беседину в ЕГО моментах!).
    Есть (надежда...) довольно большие шансы, что киевляне смогут пройти Брюгге (вроде бы - есть за счет чего), хотя им еще работать и работать...
    Vladdal
      Vladdal, 04.08.2019 21:46
    +1
    Когда уже Металлист в Харькове без проблем разберётся с Шахтёром? Дождусь?
    Где моя команда? Сейчас пересматриваю голы Жажи Бешекташу, Шавьера с центра поля, пасы Рыкуна... Всё, что осталось...