| Оновлено 11 червня 2019, 10:17
2510
0

Вадим ЄВТУШЕНКО: «Матч із Сербією висмоктав з України багато сил»

Експерт підбив підсумки перемоги української команди над Люксембургом у відборі на Євро-2020 (1:0)

2510
0
ФК Динамо Київ. Вадим Євтушенко
Відомий український тренер Вадим Євтушенко прокоментував перемогу збірної України у відбірковому матчі Євро-2020 над збірною Люксембургу (1:0).

«Наша команда знаходиться в процесі становлення. І того футболу, якого від неї вимагає тренерський штаб, команда намагається дотримуватися. Збірна Люксембургу — суперник, з яким потрібно було зіграти трохи простіше. Одна справа — мати територіальну перевагу, володіти м'ячем, катати його з флангу на прапор. Інша справа, що потрібно все-таки атакувати.

Люксембург грав дуже самовіддано проти нас, але був далеко не безгрішний в обороні. У цій грі нам не вистачало гравців з трохи іншими характеристиками. Наприклад, більш швидкісних. Видно було, що тренерський штаб трохи недопрацював при підготовці до цієї гри.

Крім того, перший матч проти Сербії висмоктав з нашої команди дуже багато сил. І в в'язкій грі проти Люксембургу, в жарку погоду, видно було, як, хвилина за хвилиною, гравців збірної України покидали сили. Повторюся, потрібні були гравці з іншими біговими характеристиками. А Циганкова необхідно було замінити раніше, оскільки було видно, що сили у нього закінчилися», — зазначив Євтушенко в ефірі каналу «Футбол 1».
(6)

Циганков влітку може перейти в клуб, який цього сезону приголомшив Європу
Футбол | 23 квітня 2024, 00:12 6

Віктор Циганков може стати гравцем «Баєра»

Маурісіо ПОЧЕТТІНО: «Ми – Челсі, а не футбольний клуб Коула Палмера»
Футбол | 23 квітня 2024, 15:24 2

Головний тренер «Челсі» прокоментував можливу відсутність півзахисника в матчі проти «Арсенала»