10.06.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України у Львові не без проблем обіграла команду Люксембургу

Команда Андрія Шевченка продовжує лідирувати у відборі на Євро-2020

Збірна України у Львові не без проблем обіграла команду Люксембургу
Якою б не була феєричною і божевільною перемога збірної України над Сербією, вона в будь-якому випадку повинна розглядатися в фокусі поєдинку з Люксембургом. Адже в разі перемоги над «герцогами» наша команда отримує відмінні перспективи для виходу на чемпіонат Європи, а ось в разі втрати очок ці перспективи автоматично погіршуються. Цю просту істину наші футболісти і тренерський штаб, безсумнівно, розуміли. Тому про недооцінку суперника не могло бути й мови. Андрій Шевченко ще на передматчевій прес-конференції, немов рефрен, повторював фразу про майбутній вельми складний поєдинок. Поєдинок, який може виявитися для українців набагато складнішим, ніж гра проти сербів.
 
З іншого боку, «синьо-жовтих» зайвий раз повинна була мотивувати пріснопам'ятна «справа Мораеса». Люксембург, один з двох «творців» цієї справи, має намір йти до кінця, доводячи в кабінетах УЄФА, що натуралізація бразильця була проведена з порушенням закону. Наш тренер пішов від прямої відповіді на питання, чи буде його команда в грі з Люксембургом грати і за Мораеса. А ось форвард нашої команди Роман Яремчук був однозначний: так, буде. Отже, з мотивацією і спортивною злістю з нашого боку все повинно було бути добре.
 
Тому єдиним дискусійним моментом напередодні гри стало питання ротації в нашій команді. Чи будуть зміни в збірній, чи Шевченко не захоче міняти переможний склад? В принципі, аргументи «за» були на користь як першого, так і другого варіанту. Навіщо міняти склад, який показав майже ідеальну гру і здобув практично такий же результат? Але, з іншого боку, рівень суперника дозволяв впровадити кадрові зміни. Хоча б мінімальні. Хоча б Луніна, якого висмикнули зі складу молодіжної збірної, яка грає на чемпіонаті світу.
 
Шевченко вирішив нічого не змінювати. Логіка залізна: якщо курочка несе золоті яйця, навіщо випробовувати долю і вимагати подібного від півника? Підопічні нашого тренера відразу ж взялися за справу. Українцям вдалося забити швидкий м'яч. Вже на шостій хвилині зустрічі. Господарі нестандартно розіграли кутовий удар. Точніше, нестандартно зіграв насамперед Малиновський, який звільнився від опіки і видав прекрасну передачу на Яремчука. Роману залишалося тільки не поцілити у воротаря, що нападник «Гента» і зробив. Другий поспіль м'яч Яремчука за збірну. Пару хвилин по тому українці мали хороший шанс подвоїти рахунок. І знову після розіграшу кутового. Але на цей раз гостей врятувала поперечина після удару Степаненка. Трохи пізніше Тарас знову виграв позицію в чужій воротарській при подачі від кутового прапорця, але відправив м'яч трохи вище воріт. У проміжку між цими спробами хавбека «Шахтаря» хороший момент був у Зінченка. Олександр вискакував фактично один на один з воротарем, але переграти його не зумів.
«Червоні» теж намагалися огризатися. Вони хоч і не йшли вперед великими силами, але контратаки у них виходили гострими. В одній з них непогано бив Родрігес - мимо воріт.
 
Чергового небезпечного моменту біля воріт Люксембургу довелося чекати довго. На час гра заспокоїлася, але на 30 хвилині господарі отримали право на перспективний штрафний удар. Постріл Малиновського потягнув кіпер «герцогів» Моріс. Команда Хольца огризнулася моментом Янса - Пятов на місці. Але на 38 хвилині гості таки змогли засмутити нашого голкіпера - Мартінс ударом головою прошив П'ятова, але нам пощастило, що суддя зафіксував офсайд. На тоненького, якщо чесно.
 
Кінцівка першого тайму пройшла під диктовку «синьо-жовтих». Без особливих моментів біля чужих воріт, але і без тривоги за ворота власні. З тим і пішли на перерву. Якщо коротко по першому тайму, то він пройшов з перевагою України. Але створювали наші практично всі моменти лише після стандартів. Не було тієї легкості, що в грі з сербами. Було більше академізму. І менше креативу. Випав герой п'ятничної гри Циганков. Щоб заспокоїти ситуацію, нам дуже потрібен другий забитий гол.
 
Другий тайм наші теж почали активно. І створили три непогані моменти, але ні Циганкову (двічі), ні Яремчуку домогтися бажаного не вдалося. Нагадали про себе і гості. Добре приклався до м'яча Тіль-молодший, але Пятов в красивому стрибку парирував цей небезпечний удар зі штрафного. Однак цей епізод став сигналом для «червоних» діяти більш активно. Вони заволоділи ініціативою, йшли вперед великими силами, і вже нашим довелося захищатися і числом, і умінням.
 
В середині другої половини зустрічі гра знову стала в'язкою. Здалося, що господарі свідомо віддали ініціативу супернику, сподіваючись знайти свій шанс в швидких контратаках. Деякі наші гравці, що відповідають за «творчість», помітно підсіли. Особливо Коноплянка, Малиновський і Яремчук. Шевченко змінює вінгера «Шальке» на Коваленка, але малюнок гри від цього особливо не змінюється. Господарі все частіше сподіваються на позиційні атаки і помилки суперника, гості не соромлячись все частіше турбують Пятова.
 
Поміняв наш тренер і Циганкова - на Соболя. Стало зрозуміло, що журавля в небі ми ловити не збираємося. Головне - утримати синицю в руках. Не без проблем, але втримали. Збірна України перемогла Люксембург, продовжуючи і далі очолювати турнірну таблицю, і в хорошому настрої вирушає на літні канікули.
 
 

Відбір чемпионату Європи. 4-й тур.

УкраЇна — Люксембург — 1:0

  Яремчук (6).

 Миколенко (56), Караваєв (67), Зінченко (81) - О. Тілль (29), да Мота (30), Родрігес (51), В. Тілль (90+4).
 
Україна: Пятов - Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко - Степаненко, Малиновський - Циганков (Соболь, 88), Зінченко, Коноплянка (Коваленко, 80) - Яремчук.
 
Люксембург: Моріс - Шано, Жерсон, К. Мартінс - В. Тілль, Янс, Мартенс, О. Тілль (Тюрпель, 77), Баррейру Мартінш - Родрігес, да Мота (Бенсі, 52).
 
Стадіон: «Арена Львів» (Львів).
 
Арбітр: Петер Краловіч (Словаччина).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ppYu741111
      ppYu741111, 11.06.2019 18:32
    -1
    Может пишу с опозданием- работаю Степаненко лучший в этом матче . Ротация нужна была . Коноплянка, Циганков подсели. И старая болячка держатся до победы с 1:0 когда можно решать раньше. Для решения нужны новые схемы в атаке и активность.
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 11.06.2019 14:42
    -1
    Задача вийти з групи на 1 місті на євро 2020,взято 6 очок з 6,ще що треба?молодці просто,сербам 5 забили,ну хотіли 6-7 забити люксам,не забили но виграли.Радуймось,команда грала,результат є(базарить нех)?!Вболівальникам спасибі,збірній перемог і дальше!!!
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 11.06.2019 14:38
    +5
    ВВВ, 11.06.2019 11:38
    Нестабільність Марлоса вже пояснили-він практично весь сезон відіграв з неприємною травмою.Тобто коли почувався більш-менш то класно грав,а коли виходив на уколах,тоді його практично не було помітно.Добре що вважаючи на тривале відновлення йому дозволили зробити операцію по ходу сезону,аби він мав більше часу на якісне відновлення до нового сезону.Але у Шеви тут не просте завдання обрати двох із трьох практично рівноцінних гравців - Циганкова,Ярмоленка та Марлоса(це коли всі не травмовані та набрали форму).
    Марлосу как футболисту и человеку скорейшего выздоровления! А вот сборной Украине надо ориентироваться на перспективную украинскую молодёжь, которая уже подпирает ветеранов. К тому же Марлос и Мораес не только игроки чужеземного пошива, а уже возрастные и с каждым месяцем их эффективность будет падать и падать. А у Украины есть где искать таланты - молодёжка до 20-ти лет сегодня играет в полуфинале Чемпионата мира.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 11.06.2019 13:56
    -1
    solart1964, 11.06.2019 10:10
    Наши фаворитами не умеют быть совсем.. Им проще играть с равными или чуть более именитыми.. Тогда у них больше получается. А с аутсайдерами всегда туго было..
    Ага, вспоминается ЧМ-2006. Как мы "хорошо" сыграли с именитыми
    digital_summer
    online
      digital_summer, 11.06.2019 13:50
    -1
    trasher87 trasher87, 11.06.2019 11:57
    Я думаю что натурализацией больше заниматься не надо. Ответ дал результат.
    Очень много у нас парней на подходе в национальную сборную.
    Мне в этой сборной нравится смелость.
    Доволен всеми. Пока этой командой я горжусь.
    Кого попало брать не надо. Точечная натурализация сильными исполнителями - это вроде бы хорошо. То, что они в возрасте - это только плюс, не надо время на сыгрывание, это готовые футболисты. И атмосферу в команде не нарушило, по-моему, последний раз такой боевой дух был при Блохине в 2006
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 11.06.2019 11:57
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Я думаю что натурализацией больше заниматься не надо. Ответ дал результат.
    Очень много у нас парней на подходе в национальную сборную.
    Мне в этой сборной нравится смелость.
    Доволен всеми. Пока этой командой я горжусь.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.06.2019 11:55
    -1
    ВВВ, 11.06.2019 11:32
    Я ж тобі написав-в твому випадку краще мовчати!!! Чи до тебе з першого разу не доходить? Ой вибач,я ж забув що ти дятел,а це птахи з врожденим струсом мозку!!!Ні з першого,ні з другого разу не дійде!!!
    дятел с врожденным сотрясением мозга ?
    да ты еще и орнитолог я смотрю, сколько классов школы то закончил аналитик ?
    ВВВ
      ВВВ, 11.06.2019 11:44
    -1
    krotyfuckyou, 11.06.2019 11:33
    насчет Мораеса наши точки зрения разнятся,время покажет и есть мнение,что двери для сборной ему закрыты,скандал с ним есть и будет и его будет постояно всплывать и тут лучше -синица в руках,чем журавль в небе,
    Але Мораєс і Яремчук то різнопланові нападники.Яремчук більш таранний,трохи схожий на Беседіна,Мораєс іншого плану нападник,тут він і Кравець схожі по манері гри.Але біда в тому що Кравець травмозалежний.Його ще в бутність гравцем Динамо називали "скляні ноги".А сам розумієш що коли гравець травмозалежний то він грає тільки короткий період,доки після травми форму набрав і так до наступної травми.А не будь у нього тої вади,він міг би стати класним нападником,можливо навіть кращім за Мораєса,принаймі точно боровся би за звання найкращого бомбардира УПЛ!
    ВВВ
      ВВВ, 11.06.2019 11:38
    -2
    krotyfuckyou, 11.06.2019 11:20
    отлично
    по мне Марлос сборной нужен,он толковый игрочело,но не стабильный,а жаль
    Мораес сборной не нужен,он не усилит
    Нестабільність Марлоса вже пояснили-він практично весь сезон відіграв з неприємною травмою.Тобто коли почувався більш-менш то класно грав,а коли виходив на уколах,тоді його практично не було помітно.Добре що вважаючи на тривале відновлення йому дозволили зробити операцію по ходу сезону,аби він мав більше часу на якісне відновлення до нового сезону.Але у Шеви тут не просте завдання обрати двох із трьох практично рівноцінних гравців - Циганкова,Ярмоленка та Марлоса(це коли всі не травмовані та набрали форму).
    krotyfuckyou
      krotyfuckyou, 11.06.2019 11:33
    0
    solart1964, 11.06.2019 11:29
    Кстати. Про Мораеса забыл.. Нужен он сборной однозначно.. Даже если предположить, что Ярема все-таки нащупает игру и начнет забивать, то все-равно один нападающий для сборной - это крайне мало...
    насчет Мораеса наши точки зрения разнятся,время покажет и есть мнение,что двери для сборной ему закрыты,скандал с ним есть и будет и его будет постояно всплывать и тут лучше -синица в руках,чем журавль в небе,
    ВВВ
      ВВВ, 11.06.2019 11:32
    -2
    jekаfunny, 11.06.2019 11:05
    о, вылез с другого аккаунта футбольный аналитик
    так что там, как лидерство игрока определять будем ?
    Я ж тобі написав-в твому випадку краще мовчати!!! Чи до тебе з першого разу не доходить? Ой вибач,я ж забув що ти дятел,а це птахи з врожденим струсом мозку!!!Ні з першого,ні з другого разу не дійде!!!
    solart1964
      solart1964, 11.06.2019 11:29
    0
    krotyfuckyou, 11.06.2019 11:20
    отлично
    по мне Марлос сборной нужен,он толковый игрочело,но не стабильный,а жаль
    Мораес сборной не нужен,он не усилит
    Кстати. Про Мораеса забыл.. Нужен он сборной однозначно.. Даже если предположить, что Ярема все-таки нащупает игру и начнет забивать, то все-равно один нападающий для сборной - это крайне мало...
    krotyfuckyou
      krotyfuckyou, 11.06.2019 11:28
    -1
    solart1964, 11.06.2019 11:25
    Стабильных у нас практически никого нет.. Я бы всегда одинаково стабильным назвал бы только Степаненко, наверное.. В последних играх Зинченко не опускается ниже определенного уровня.. Остальные все скачут туда-сюда..
    а это проблема тренеров ,что нет стабильности
    ВВВ
      ВВВ, 11.06.2019 11:28
    +1
    Александр Домащенко, 11.06.2019 11:14
    С Сербией сыграли, как топ-клуб АПЛ, а с Люксембургом - как середняк УПЛ. Нет стабильности, а стабильность - показатель класса. Поэтому нужна была ротация, но тренерский штаб, отказавшись от нее, усложнил достижение цели. У Головко такое бывало, и у Бабича часто, когда их решения не помогают, а мешают команде. Ничего нового: не можем учиться на чужих ошибках, приходится учиться на своих. Хорошо, что все же выстояли.
    Питання не в тому,що немає ротації.итання в тому що рівнозначної заміни у нас в збірній немає на ключові позиції.Бо по великому рахунку випав Петряк і немає заміни Коно(погодься що Коваленко то не рівнозначна заміна коли то не його позиція).Не відновився Марлос(про Ярмолу мовчу) і ось вже і на правому фланзі фігура Циганкова безальтернативна.Ну можна було би Караваева поміняти на Бутко.А по парі центральних захисників був висновок експертів,що Шева віддає перевагу моделі коли пара центральних мають різні робочі ноги якщо в одного робоча нога ліва,то у другого обов*язково має бути робоча нога права.На місце лівого захисника можна було би поставити Соболя.Вважаю що до особливих проблем у захисті це не ризвело би.А хто по твому може рівноцінно замінити тріо в середені поля -Маниновський Зінченко Степаненко?Особливо перших двое хто би замінив з тих хто на лаві?Безус,Шепелев???Дуже сумніваюсь. Ось і виходить що фланги атаки без заміни,центр(як захисту так і півзахисту) без заміни,воротар (а Пятов дуже якісно провів обидва матчі,особливо з люксами(тут він взагалі гравець матчу)) теж поки що фігура безальтернативна.Так що фактично ротацію можна було би провести тільки в нападі помінявши Яремчука на Кравця і на правому фланзі оборони(Бутко замість Караваєва).Як ти гадаєш така ротація сильно освіжила би гру збірної?
    krotyfuckyou
      krotyfuckyou, 11.06.2019 11:27
    -1
    solart1964, 11.06.2019 11:17
    С портами он на замену вышел.. Имел один момент, но не попал немного. Кстати, этот момент был чуть ли не единственным у наших за весь матч..))
    ну все портов проехали,что он показал со сборной люксов,совсем не топой,терзал их оборону,попал десять раз в штангу,шесть раз выходил один на один?
    solart1964
      solart1964, 11.06.2019 11:27
    -1
    krotyfuckyou, 11.06.2019 11:20
    отлично
    по мне Марлос сборной нужен,он толковый игрочело,но не стабильный,а жаль
    Мораес сборной не нужен,он не усилит
    А ник лучше поменяй. Ну не конструктивный он для интересного диалога.. А ты ведь в состоянии нормально общаться, как я погляжу))
    solart1964
      solart1964, 11.06.2019 11:25
    +1
    krotyfuckyou, 11.06.2019 11:20
    отлично
    по мне Марлос сборной нужен,он толковый игрочело,но не стабильный,а жаль
    Мораес сборной не нужен,он не усилит
    Стабильных у нас практически никого нет.. Я бы всегда одинаково стабильным назвал бы только Степаненко, наверное.. В последних играх Зинченко не опускается ниже определенного уровня.. Остальные все скачут туда-сюда..
    krotyfuckyou
      krotyfuckyou, 11.06.2019 11:20
    -1
    solart1964, 11.06.2019 11:16
    Ну хорошо. Остаемся каждый при своем мнении. А время покажет.. Глянем, кто и как дальше играть будет. А когда наберется достаточно материала для оценки - поговорим снова))
    отлично
    по мне Марлос сборной нужен,он толковый игрочело,но не стабильный,а жаль
    Мораес сборной не нужен,он не усилит
    solart1964
      solart1964, 11.06.2019 11:17
    -1
    krotyfuckyou, 11.06.2019 11:15
    как же он не играл,если он и с портами играл и с люксами и ничем себя не проявил и не усилил сборную в нападении
    о чем можно говорить
    С портами он на замену вышел.. Имел один момент, но не попал немного. Кстати, этот момент был чуть ли не единственным у наших за весь матч..))
    krotyfuckyou
      krotyfuckyou, 11.06.2019 11:16
    -1
    ВВВ, 11.06.2019 11:15
    Ти гадаєш,що коли він грав у Европі,то його талант не розгледіли і йому довелося їхати в Японію,бо там тренери мудріші? А на мій погляд такого добра у кожній команді провідних чемпів знайдеться о одному чи двоє.Які плюси у того Родрігеса? Швидкість?Ну є таке,але такого добра у кожній команді! Техніка?Я би не сказав що у нього техніка якась видатна.Є правда ще одна перевага,це габарити.Але такого добра теж у провідних чемпіонатах вистачає. А тепер дай собі відповідь на прості питання-поспри всі ці його достатки що ще є у нього? Можливо сильний і точний удар? Ні. А може відрізняється баченням оля і точним пасом? Теж ні.Бо коли у нього м*яч він у кращіх традиціях несеться вперед по флангу,як правило без особливих наслідків.Не будь Караваєв виснаженим після гри з сербами то і його хисту захисника вистачило би аби прикрити Родрігеса. І ось тепер головне питання -чи потрібен такий гравець нашим провідним клубам? Можливо в клуб рівня Карат чи Чорноморця він би прийшовся,але в Динамо чи Шахтар він не потрібен і вільним агентом!
    во первых с хамами не разговариваю
    во-вторых не строй из себя украинца и перестань пользоваться гугл-переводчиком
    в-третьих будь здоров
    firstromario
      firstromario, 10.06.2019 23:43
    +31
    Гра не дуже. Було видно що змучені, АЛЕ просто дуже важливі три очки. Думаю на літню перерву можна йти з оптимізмом.
    Lion
    online
      Lion, 10.06.2019 23:42
    +29
    Всех с Победой!
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 10.06.2019 23:43
    +23
    Матч забывается - результат остается. Но в этом случае надо, что Шева сделал выводы. В целом - победа, 3 очка, спасибо за результат
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 10.06.2019 23:44
    +20
    Понятно, все устали, но главное что взяли 3 очка. Теперь можно отдыхать
    DED_PANAS
      DED_PANAS, 10.06.2019 23:43
    +20
    така бажана перемога
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 11.06.2019 00:07
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Думаю, что для такой плотной игры не хватает Марлоса. Он умеет такие Люксовые автобусы вскрывать дриблингом и последним разрезающим пасом
    winner2012
      winner2012, 10.06.2019 23:59
    +18
    Реально кто сыграл, Зинченко, Миколенко и Степаненко, Яремчук в момент гола, дальше ниочем, остальных даже некого выделить. Столько брака и такой валяжности и этих перепасовок поперек по линии атаки, типа вытягивая на себя игроков, которые не вытягивались... ну не идет такая тактика, не умеют наши креативить, когда плотная оборона
    winner2012
      winner2012, 10.06.2019 23:54
    +17
    kvlad200760, 10.06.2019 23:51
    До чого тут це?Справа в тому що в збірній немає глибини складу,немає в нас рівної заміні в центрі поля,наші гравці так і не відновиися після матчу з сербами.Фактично самий свіжий гравець був Зінченко,бо він звик грати через 3 дні на третій!А взагалі гравець матчу це Пятов!!!
    Какую глубину состава ты считаешь нужно против Люксембурга??? Это что, Португалия? А Марлос, Кравец не могли сыграть? Тем более Марлос в такой игре себя очень хорошо чувстует. Поменять Коноплянку раньше, не? Он на 80 минуте так выдохнул, как будто чуть не умер на футбольном поле. Его надо было еще на 65-70 менять.
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 10.06.2019 23:47
    +16
    Oksana Parawak, 10.06.2019 23:46
    другі матчі даються тяжко.. Зіна порадував свіжістю)) але результат досягнуто!!
    на 90 відсотків ми вже на євро як не крути)
    удачі нашим)) добре відпочити!!
    Ой не поспішай,ще чотири матчі грати !!!
    turist86
    online
      turist86, 10.06.2019 23:45
    +16
    Ура, чергова перемога.
    Але гра дещо розчарувала. Пятов, Зінченко, Малиновський - красені, інші можуть краще.
    Не розумію, чому Шева тягнув із замінами. Їх треба було робити три і значно раніше, на 60-й, 70-й хвилинах. Бажано випускати Марлоса і Шведа.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 10.06.2019 23:43
    +15
    добре, що перемогли, це само собою, але Шеві необхідно було робити ротацію основного складу, бо фізики ну дуже не вистачало після сербів. а так дякуємо за 3 очки, але гра була така собі
    Natam69
      Natam69, 11.06.2019 00:01
    +14
    p_s_l, 11.06.2019 00:00
    Кроме Пятова и Миколенко, Зина (но с проблемами) - больше никто не отличался хорошей игрой.
    Получается, 7-8 игроков нужно было менять?
    Степаненко добре заграв.
    p_s_l
      p_s_l, 10.06.2019 23:54
    +14
    Две игры с Люксами и обе такие напряжные.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 11.06.2019 01:06
    +13
    Пеп - гений. Взял неуверенного в себе игрока креативного плана, которому не было места. Поставив на фланг защиты, получил универсальную имбу, выигрывающую при смешных атлетических данных почти все единоборства, в которые вступает. И при этом креативные качества никуда не делись, поскольку латералю они не менее нужны, чем разрушительные.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 11.06.2019 00:55
    +12
    fifadinamo, 11.06.2019 00:50
    Мужики зачем этот срачь. Даже тренер команды занимающей ВТОРОЕ место в нашей групе сказал что Украина ТОП команда. А на сегодняшний день это мнение самое обьективное и это приговор. Спатки пора, день был удачный .
    З перемогою рідна ненька і на добраніч.
    Да , главное 10 очков и первое место
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 11.06.2019 00:03
    +12
    Люксембург очень неудобный соперник для Украины. Да и в последние годы это уже никак не аутсайдер.
    LeOleg
      LeOleg, 10.06.2019 23:46
    +12
    firstromario, 10.06.2019 23:43
    Гра не дуже. Було видно що змучені, АЛЕ просто дуже важливі три очки. Думаю на літню перерву можна йти з оптимізмом.
    А как по мне, то игра очень даже не плохая. Конечно не было такого куража как с сербами, но все же. Немного хромает реализация, а так норм! Верем в сборную! Україна вперед!!!
    Тоні Монтана
      Тоні Монтана, 10.06.2019 23:42
    +12
    нну хоть 3 очка є
    Максим Максимов
      Максим Максимов, 11.06.2019 00:02
    +11
    Вывод один....пацанам просто не хватило физухи и это факт. Хватило только тем кто играет в Европе и имеет постоянную практику. А вывод один, что если наших пацанов распродать в неплохие европейские клубы, то и результат будет другим(а не так играть в чукре по одному вялому матчу в неделю). Ведь в начале же люксы усрались, когда мы прессинговать начали, а потом силушки покинули и все. Так что нефиг трындеть, главное что техника есть и тактика, а не бей беги. Спасибо за победу!
    winner2012
      winner2012, 10.06.2019 23:48
    +10
    Ну вот не умеет Украина играть с позиции силы. В цетре проходили пешком во время атак. Малиновский сегодня куча неточных передач, Коноплянка передерживал мяч, на Циганкова вообще почему-то не играли(да и по тому флангу! Вопрос почему?) Яремчук один гол, потом вообще не цеплялся за мяч, почему не выпустить Кравца было? Почему Марлоса не выпустить? Почему игрокам не брать больше на себя игру и не пытаться обводить? Бояться Люксембурга... это смешно! Сербия и Португалия накидает им минимум по 3-4, увидите! А наши не умеют... игра очень блеклая, бегать не хотели. Надо было сделать 3-4 замены в основе. Уж на ком, а на Люксах можно было проэкперементировать и дать поиграть другим свежим игрокам.