Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Чемпіонат Європи
| Оновлено 11 червня 2019, 09:10
16724
20

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Склад, який переміг, не змінюють»

Наставник української збірної вважає виконаним завдання на червень

| Оновлено 11 червня 2019, 09:10
16724
20
Андрій ШЕВЧЕНКО: «Склад, який переміг, не змінюють»
УАФ. Андрій Шевченко
Наставник збірної України Андрій Шевченко на післяматчевій прес-конференції розповів про важливу перемогу своєї команди над Люксембургом (1:0) у відбірковому матчі Євро-2020:
 
– Ви виставили повністю ідентичний склад. Це був ризик, або повністю обдумане рішення?
– Склад, який переміг, не змінюють. Хлопці були в хорошому стані, ми намагалися потім підсилити гру замінами. Караваєв втомився, тому були проблеми на правому фланзі. Бутко вилетів, через це змінювати структуру гри не хотіли. Сьогодні ми набрали три очки. Знали, що буде важка гра, але завдання сьогодні виконали.
 
– Який стан газону на «Арені Львів» на третій день після Сербії?
– Газон чудовий, поле витримало дві гри протягом трьох днів. На даний момент це кращий газон в Україні.
 
– Які слова почули ваші футболісти перед матчем?
– Слова виходять від серця. Якщо мої футболісти відчули мою енергію, значить я підібрав правильні слова.
 
– Чому два різних тайми було? Чому так складно грати саме з Люксембургом?
– Це друга гра, вона завжди дається важче. Перший раз грали з Люксембургом після Португалії, тепер – після Сербії. Але головне – перемога, сам рахунок не так важливий. Гра у другому таймі склалися важче, тому що не реалізували моменти. Сили почали покидати, ми перестали ризикувати і намагалися з швидкого виходу з оборони в атаку забити другий м'яч. Було кілька хороших моментів і передумов до другого м'яча, але не вдалося.
 
– Як вам львівські вболівальники сьогодні?
– Дуже вдячний за теплий прийом. Не пам'ятаю, щоб команда грала дві гри на одному стадіоні і стадіон був заповнений. Вдячний за підтримку фанам, команді це дало сили. Шість очок за два матчі просто так не заробити.
 
– Яка зараз турнірне становище України? Комфортне, або як його назвати?
– Говорити про це неправильно, ми повинні проаналізувати. У вересні буде один матч, ми до нього підготуємося і тоді поговоримо про турнірну ситуацію і обговоримо варіанти. Головне для нас було – здобути шість очок.
 
Володимир КЛЕПАЧ зі Львова
 
Оцініть матеріал
(41)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 20
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
mastervor
Португалію треба теж приймати у Львові! Перемога буде за нами!!
viktor112007
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
wicker
Шева, чому так пізно проводив заміни, подякуй Богу та 12 гравцю....... На 60хв усі наїлися, Зіна, Яремчук та Циганков взагалі зупинилися, чому не випустив Шепєлєва та Краву, шоб додати руху у центрі, не пертворюся на Фоменка - ЧИТАЙ ГРУ......
Олександр Бондаренко
Надо чемп розширать до 18 команд,тогда будет больше матчей,посмотрите на Зинченко как свежо он выглядел, человек играет 2-3 раза в неделю,а у нас в чемпе1 раз в неделю,вот вам и усталость на лицо!
darvey777777
а по Лунёву вопросов небыло?
Александр Домащенко
Состав, который победил не меняют? Этот принцип работает, когда команда демонстрирует стабильную игру, основанную на классе. У нас не тот случай: с Сербией сыграли, как топ-клуб АПЛ, а вчера - как середняк УПЛ. Уже в первом тайме стало ясно, что нужна была ротация. Все ошибаются, но важно уметь признавать ошибки. Конечно, остается результат - с этим все в порядке, но хотелось бы, чтобы не было таких перепадов в игре. Есть над чем работать и тренерам, и игрокам.
Олександр Бондаренко
Нужно было выпускать Марлоса и Шведа,но не Коваленка и Соболя!
Kevko
"Победный состав не меняют" - это миф, которым Шевченко как молодому, растущему тренеру пользоваться не стоит. Точечно освежить состав нужно было. В т.ч. нужно создавать конкуренцию на позициях. Замены по игре - неудачные по времени и качеству
Vladislav Pohily
Коваленко и Соболь в качестве вингеров - это ни о чем, не в обиду пацанам. В этих матчах, на мой взгляд, у нас чувствовался кадровый голод. Все замены, в обеих матчах, не усилили игру. Те, кто говорят, что Ярмола, Марлос и Мораес уже особо не нужны сборной, думаю ошибаются. Если не в старт, то на замену они крайне необходимы.
Сергей Шец
если сербы проиграют или сыграют вничью с португальцами,а мы в своё время выигрываем 2 игры у Литвы,то сербы вылетают!даже если они потом все матчи выиграют и у нас тоже.но не 5-0!а это по ходу не реально!)так что нам нужно минимум 2 победы над Литвой!
Сергей Иванамофф
Я думал, что состав на игру тренер должен подбирать под конкретного соперника. Для того и существует скамейка запасных, чтобы формировать свой рисунок игры.
Команды играют разные, кто от обороны, кто в нападении ищет успех. И ключ для каждой индивидуальный.
В общем, как обычно, Андрей сказал сначала, потом подумал.
darvey777777
ИМХО было видно уже на 15 минуте что Цыганков валит свой правый фланг и один Караваев не может его удержать и из-за этого левый фланг в средине второго тайма уме. короче после перерыва или да же до него Цыганкова надо было менять
GR-65
Шеве надо было раньше замены делать.
upiter8
Вообще при всех раскладах взяли 6 очков в двух матчах - отлично! Теперь как ни крути скорее всего нужно набрать 7 очков ещё. Если же Сербия у себя на поле проиграет Португалии, то нам достаточно будет и 6ти обязательных очков с Литвой (если Сербам не проиграем 5-0 и крупнее). Т.е., скорее всего кроме побед на Литвой хоть одну ничью с Португалией либо Сербией нам ещё нужно будет сыграть... Однако при всём этом не забываем также и про "добытчиков" из Люксембурга, которые нет-нет да и как минимум могут ещё и на своём поле уже в сентябре испоганить к примеру Сербам жизнь после их скорее всего тяжёлой борьбы с Португалией... Поэтому очень вероятно и хочется в это верить, что уже сентябрь для нашей сборной может стать определяющим
Kangoo Dingoo
Люксембург уже не аутсайдер, а претендент