СТЕПАНЕНКО: «Коли трибуни заспівали гімн, у мене мурашки побігли»

Гравець збірної України – про перемогу над національною командою Сербії

9013
7
ФК Шахтар Донецьк. Тарас Степаненко
Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував перемогу над національною командою Сербії (5:0):

«Чи міг я повірити перед матчем в те, що ми виграємо 5:0? Ні. Ми налаштовувалися на серйозний матч, він таким і вийшов. Але 5:0... Ми очікували більшого від сербів або ж самі зіграли краще, ніж розраховували. Думаю, ми показали хороший футбол і заслужено виграли.

Що гнало нас вперед? Установка тренера і трибуни - при такій підтримці важко не віддаватися на всі 200 відсотків. Кожен робив все, що міг.

Я вважаю, що у Львові божевільна підтримка і енергетика, яка дає футболістам більше сил. Трибуни були нашим 12-им гравцем. Коли заспівали гімн, у мене мурашки побігли. Я, чесно кажучи, давно такого виконання гімну не чув.

Серби поставили досить атакуючий склад. Напевно, вони думали, що заб'ють пару м'ячів і гратимуть на утримання. Але не вийшло. У першому таймі ми легко вибігали в контратаки, створювали моменти, били по воротах. Все, про що ми домовлялися на тренуваннях, вийшло.

Чи не думали поберегти сили на Люксембург? 2:0 - небезпечний рахунок, тому після перерви виходили з думками грати до кінця. Потім вже, можна сказати, зловили кураж», - сказав Степаненко.