| Оновлено 03 травня 2019, 02:46
1353
0

Аді ХЮТТЕР: «У Айнтрахта крутий характер»

Наставник німецького клубу поділився враженнями про зустріч із «Челсі» у першому матчі 1/2 фіналу ЛЄ

1353
0
ФК Айнтрахт Франкфурт. Аді Хюттер
Головний тренер «Айнтрахта» Аді Хюттер підбив підсумки першого поєдинку 1/2 фіналу Ліги Європи проти «Челсі» (1:1).

«Звичайно, дуже прикро було пропустити перед самою перервою, хоча тиск «Челсі» на наші ворота все наростав. У другому таймі нам приблизно 30 хвилин довелося бігати без м'яча. Але що мене порадувало — як ми побігли забивати другий м'яч наприкінці зустрічі. У нашої команди крутий характер.

Атмосфера на стадіоні знову була неймовірною. У першому таймі ми стрибнули вище голови і точно заслужили відкрити рахунок.

З нетерпінням чекаємо поєдинку в Лондоні. Ми переконані, що моменти там у нас будуть», — зазначив Хюттер.

Матч-відповідь півфіналу Ліги Європи «Челсі» — «Айнтрахт» відбудеться у четвер, 9-го травня, о 22:00 за київським часом.