Зінченко допоміг Манчестер Сіті обіграти Тоттенхем

Єдиний гол у матчі на рахунку Фодена

22170
13
«Манчестер Сіті» вдруге протягом тижня обіграв на своєму полі «Тоттенхем», але ціна у цих перемог різна. Кілька днів тому «городяни» пережили величезне розчарування, незважаючи на рахунок 4: 3 на їхню користь, адже він вивів у півфінал Ліги чемпіонів команду Почеттіно, сьогодні ж «Сіті» додали в свою скарбничку дорогоцінні три очки і наблизилися до титулу.

Суперники провели зміни в складі в порівнянні з попереднім матчем, але куди більше їх було в складі «шпор». У господарів знову з перших хвилин відіграв Зінченко, який вже залікував своє ушкодження. Велика кількість травм і втому футболістів змушували гостей випустити на поле футболістів, які більше часу проводять на лаві запасних.

Як і в попередній зустрічі, події на полі розвивалися стрімко. Оборона «Сіті» знову діяла з грубими помилками, і вже на 3-й хвилині після обріза міг відкривати рахунок Сон, але його удар з району кута воротарської відбив Едерсон. Відповідь господарів не змусила себе чекати і вона була результативною. Бернарду на фланзі накрутив суперника і навісив точно на Агуерро, який головою скинув м'яч Фодену на порожні ворота, промахнутися з такої позиції було вже неможливо.

Гості досить швидко могли відігратися. Другий матч поспіль у «Сіті» чудив Емерік Ляпорт, який подарував можливість Еріксену вийти на побачення з Едерсеном, однак датчанин пробив в коліно голкіпера. Через кілька хвилин міг забивати і Сон, але тут Ляпорт вже виручив команду, заблокувавши удар суперника. До всіх проблем «Сіті» в обороні додалася травма Де Брюйне в середині тайму, якого замінив Фернандіньо. Господарі стали грати трохи обережніше і продовжували володіти великою територіальною перевагою, але до закінчення тайму моментів забити більше не було.

Другий тайм вийшов менш яскравим. Мабуть, далася взнаки втома, але гра продовжувала тримати в напрузі глядачів до останніх секунд. «Шпори» можуть нарікати на арбітра матчу Майкла Олівера, що не призначив пенальті за гру рукою Уокера в своїй штрафній. VAR в чемпіонаті Англії ще немає, тому сьогодні він гостям не допоміг. На 72-й хвилині Стерлінг міг практично зняти питання про переможця, але його удар з лінії воротарського неймовірним способом ногою відбив Гассаніга.

«Сіті» здобув дуже важливу перемогу, десяту поспіль в АПЛ, і наблизився до титулу, відрив в одне очко від «Ліверпуля» змушує команду Гвардіоли в кожному матчі грати тільки на перемогу.