18.04.2019 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:0 4 : 3

Челсі обіграв Славію в результативному матчі і вийшов до півфіналу ЛЄ

Команда Мауріціо Сарри здобула путівку в наступний раунд Ліги Європи

7412
6
Twitter
У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи лондонський «Челсі» на домашньому стадіоні «Стемфорд Бридж» обіграв празьку «Славію» з рахунком 4:3. Нагадаємо, перший матч в Празі завершився виїзною перемогою «пенсіонерів» з рахунком 1:0.

Вже до 17-й хвилини зустрічі команда Мауріціо Сарри вела 3:0 завдяки голам Педро і Жиру, а також автоголу Делі. Зусиллями Соучека на екваторі першої половини гри празький клуб забив перший м'яч у протистоянні, але вже через дві хвилини Педро оформив дубль і повернув своїй команді перевагу в три м'ячі.

Після перерви «Славія», якій втрачати було вже відверто нічого, завдяки двом влучним ударам Шевчика в дебюті другого тайму скоротила розрив у рахунку до мінімуму, проте на більше підопічні Йіндржіха Трпішовскі не спромоглися.

Ліга Європи, 1/4 фіналу. Другий матч

«Челсі» (Англія) - «Славія» (Чехія) - 4:3
Голи: 1:0 - 5 Педро, 2:0 - 9, автогол Делі, 3:0 - 17 Жиру, 3:1 - 25 Соучек, 4:1 - 27 Педро, 4:2 - 51 Шевчик, 4:3 - 54 Шевчик.

«Челсі» - Аррісабалага, Крістенсен, Емерсон, Аспілікуета, Давід Луїз, Барклі (Жоржинью, 70), Ковачіч, Педро, Канте, Азар (Вілліан, 65), Жиру.
«Славия» – Коларж, Делі, Боржил, Кудела, Нгаде-Нгаджуі, Масопуст (Олайінка, 52), Соучек, Траоре, Шевчик (Стох, 78), Змргал, Крал.

Предупреждения: Канте (33), Соучек (53), Кудела (73), Эмерсон (75).

У півфіналі «Челсі» зіграє з франкфуртским «Айнтрахтом». Перші матчі будуть зіграні 2 травня, у відповідь - 9 травня.