18.04.2019 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:0 4 : 3

Мауріціо САРРІ: «Ми знову погано починаємо другу половину»

Головний тренер «Челсі» зазначив, що команда достроково повірила в успіх

1971
0
ФК Челсі. Мауріціо Сарри
Головний тренер «Челсі» Мауріціо Саррі прокоментував матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи проти «Славії» (4:3) на «Стемфорд Брідж»:

«Ми відмінно виступили в першому таймі і, звичайно, дуже раді вийти в півфінал Ліги Європи, тому що знаємо, що це нелегко. Для нас було б здорово вийти в фінал, але зараз нам потрібно дуже уважно вивчити «Айнтрахт», тому що це відмінна команда з чудовим нападаючим в складі, Лукою Йовичем.

Так, це проблема, з якою ми зіткнулися в останні два місяці, – погано починаємо другу половину. Нам потрібно знайти рішення, тому що в останніх 10 матчах вона проявляється. Можливо, в кінці першого тайму ми подумали, що вже вийшли в півфінал. Але проти цього суперника все не так просто, тому що це фізично найкраще готова команда, яку я бачив у своїй кар'єрі.

У них є фізичні дані, яких я ніколи не бачив раніше. Тому було ясно, що друга половина буде складною для нас, але, звичайно, ми зробили щось не так в перші 15 хвилин тайму. У перерві я сказав, що нашою метою буде почати другу половину з тією ж увагою, що і в першому таймі. Але команда цього не зробила, ми не могли відразу ж увійти в гру. Я не знаю, чому це так. Це нелегко зрозуміти, інакше ми могли б вирішити проблему швидко».