Барті стала переможницею турніру в Маямі

Австралійська тенісистка у двох сетах здолала Кароліну Плішкову з Чехії

4988
11
Miami Open. Ешлі Барті
Австралійка Ешлі Барті (№11 WTA) виграла фінальний поєдинок на турнірі серії Premier Mandatory в Маямі. 22-річна тенісистка у двох сетах обіграла чешку Кароліну Плішкова (№7 WTA).

Маямі. Фінал
Ешлі Барті (Австралія) - Кароліна Плішкова (Чехія) - 7:6(1), 6:3

Відзначимо, що це перший титул категорії Premier Mandatory для Барті. З понеділка вона дебютує в топ-10 і наблизиться на відстань в 12 очок до восьмого місця, яке займає Слоан Стівенс з США.

Додамо, що це найбільший титул для австралійського тенісу з часів US Open-2011, на якому перемагала Саманта Стосур.

Також Барті продовжила традицію нинішнього сезону, коли кожен наступний турнір виграє нова тенісистка. Та ж тенденція зберігається і в чоловічому турі, в сумі це вже 33 турніру.

(4)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!