25.03.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Люксембург вміє грати в футбол»

Наставник збірної України прокоментував поєдинок з Люксембургом (2:1)

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Люксембург вміє грати в футбол»
© ffu.ua

За словами Шевченка, збірна України заслужила гол наприкінці матчу із Люксембургом, здобувши важливу з турнірного боку перемоги.

 Чи була сьогодні збірна України сильнішою по грі?
— По-різному можна оцінювати цю гру. Тому і важка тренерська робота, що через себе потрібно пропускати такі ігри. Найголовніше сьогодні результат. Велике спасибі уболівальникам, які добре нас підтримували. Цей штрафний, який заробив Циганков .... Вважаю, везіння потрібно заслужити.

Хочу зробити великий комплімент Люксембургу. Вони вміють грати в футбол. Команда добре готова фізично. Є швидкі і технічні гравці, які створили нам великі проблеми.

 Наскільки серйозною є травма Караваєва?
— У нього два розсічення в одному місці. Одне вже зашили. Друге — поки ні. Воно не таке велике. Подивимося, як він буде себе почувати, коли повернеться до клубу.

 Чи мріяли очолити групу після двох турів?
— Ми чекали два важких матчі. Березень — завжди важкий місяць для України. Десь позначається не найкраща форма наших гравців. Але я не чекав такого важкого матчу. У нас було багато помилок, хлопці десь загубили структуру гри. Я нікому не можу пред'явити претензії по самовіддачі, всі старалися. Хлопці боролися до кінця. Нам пощастило, що забили в кінцівці і виграли цей матч.

Були дві речі, які вплинули на гру — ми програли багато єдиноборств і багато підбирань. У цьому плані не зовсім добре зіграли.

 Небезпечні штрафні бив Коноплянка. Чому?
— Була установка, на якій ми визначили групу гравців, які виконуватимуть штрафні. У цю групу входили Коноплянка, Малиновський, Безус та Циганков. Незадоволений був Малиновський? Я не дивився за його реакцією. Є чотири гравці, які вирішують між собою, хто буде бити.

 Чи здивував вас Люксембург?
— Не дуже. Сподобалося, як вони фізично були готові. Знав, що вони вміють грати і добре виходять в контратаки. Люксембург вдома може бути сюрпризом завжди. В останні роки Люксембург вдома будь-якому супернику створював проблеми. Ми про це добре знали.Сергій ЦИБА з Люксембургу

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • У чому причина невиразної гри збірної України проти Люксембургу?
    • 37.14% (166)
      1. Кадрові та тактичні рішення Андрія Шевченка
    • 12.53% (56)
      2. Втома футболістів після гри з Португалією
    • 38.7% (173)
      3. Недооцінена сила збірної Люксембургу
    • 11.63% (52)
      4. Інші причини або чинники
    Результати опитування Проголосували — 446
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Tymchuk Andriy
      Tymchuk Andriy, 27.03.2019 11:36
    -1
    Це не Люксембург грає а Україна не вміє грати. З кожним роком збірна скочується все нижче і нижче
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 26.03.2019 19:22
    -1
    Март-тяжелый месяц,не все проснулись,в июне уже все устали...все как и всегда
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 26.03.2019 12:23
    -1
    да, игра полное говно. Но мы привыкли такой цирк лицезреть. зато весело!
    Alik Furmanov
      Alik Furmanov, 26.03.2019 09:51
    -3
    Пусть такие победы Шевченко и вся сборная позасовывают себе в задницы. Там им самое место. Я люблю футбол, а не результаты футбольных матчей.Люксембург (территория 2500 кв.км, население 580000 человек). Их сборная показала ФУТБОЛ и огромную Украину спасло только чудо,если вспомнить созданные моменты футболистами Люксембурга. Причины позорной игры как всегда нишлись:1) "тяжелейший" перелёт из Лиссабона в Люксембург (2 с половиной часа). А как и сколько добираются наши клубы в Мариуполь?; 2) Плохое поле. А в каком состоянии большенство полей в Украине. А как на этом поле никому неизвестные футболисты Люксембурга разрывали раз за разом нашу оборону? Кочки не мешали?3) Не все игроки сборной смогли восстановиться после тяжелейшего матча с Португалией. После матча, где была только одна атака чужих ворот? После матча,который спас Пятов? Ребята устали? Пусть уйдут из футбола. Сейчас идёт набор грузчиков на бердичевский керпичный завод в ночную смену. Хорошая зарплата ~ 7500 грн. в месяц + премия 1200 грн.по итогам года ,спецодежда, малосемейное общежитие, автобус развозит бесплатно на работу и с работы. И никаких изнурительных тренеровок.Туда же требуется мастер смены. Контракт до пенсии и никаких журналистов. Хорошая тема для Шевченко... С победой тебя,наша славная сборная!!!...
    RIF
      RIF, 26.03.2019 09:38
    -5
    А где Ярмоленко?
    Евгений Ш
      Евгений Ш, 26.03.2019 07:44
    -8
    Может пора задуматься о настоящем тренере, а не назначать бездарность только за их крышу...?
    wicker
    online
      wicker, 26.03.2019 07:14
    +15
    якщо зручно бити штрафний з лівої, то Коно ПНХ від м'яча......
    Kevko
    online
      Kevko, 26.03.2019 05:46
    +3
    Все как всегда: "соперник серьезный", "знали, что игра будет тяжелой", " ребята старались", "по самоотдаче претензий нет"... Ну и оценка проблем по шаблону - или "с компактностью что то не так", или "со структурой игры". Нередко еще поле бывает "тяжелым", перелет "трудным", сезон "завершается" или "начинается"... Шампы, штампы, штампы...
    ALud
      ALud, 26.03.2019 01:51
    +3
    Словесна еквілібристика в стилі Королевської, але заспокоює факт, що з часів дружби з оною появилася якась цільність мови, з часом може й якась тренерська професійність появиться.
    Omega78
      Omega78, 26.03.2019 01:36
    +1
    Шева как всегда во вью несёт бессмысленную охинею. Толком - ни о чём. Вода, вода... Мда.
    an52
      an52, 26.03.2019 01:28
    +12
    "Ребята боролись до конца. Нам повезло, что забили в концовке" - вот это и называется хорошая мина при плохой игре!
    pahentrahen
      pahentrahen, 26.03.2019 01:12
    -4
    Ко всему говну и трешу которые я ощутил всеми фибрами души (ДНО), подумайте сколько сил забрал матч с Португалией? Если бы играли до Люксембурга допустим с Сербией то вероятно и игра шла бы по другому и 2: 0 было бы 100% А так, с курил два шт акета, что бы мозг не лопнул от того, что я наблюдал....
    turist86
    online
      turist86, 26.03.2019 00:58
    +21
    А казали Блохін фартовий
    Та Блохіну такий фарт як Шеві навіть не снився
    Андрей Шокало
      Андрей Шокало, 26.03.2019 00:35
    +11
    Забыл он добавить , что мы не умеем
    turist86
    online
      turist86, 26.03.2019 00:58
    +21
    А казали Блохін фартовий
    Та Блохіну такий фарт як Шеві навіть не снився
    wicker
    online
      wicker, 26.03.2019 07:14
    +15
    якщо зручно бити штрафний з лівої, то Коно ПНХ від м'яча......
    an52
      an52, 26.03.2019 01:28
    +12
    "Ребята боролись до конца. Нам повезло, что забили в концовке" - вот это и называется хорошая мина при плохой игре!
    Андрей Шокало
      Андрей Шокало, 26.03.2019 00:35
    +11
    Забыл он добавить , что мы не умеем
    Kevko
    online
      Kevko, 26.03.2019 05:46
    +3
    Все как всегда: "соперник серьезный", "знали, что игра будет тяжелой", " ребята старались", "по самоотдаче претензий нет"... Ну и оценка проблем по шаблону - или "с компактностью что то не так", или "со структурой игры". Нередко еще поле бывает "тяжелым", перелет "трудным", сезон "завершается" или "начинается"... Шампы, штампы, штампы...
    ALud
      ALud, 26.03.2019 01:51
    +3
    Словесна еквілібристика в стилі Королевської, але заспокоює факт, що з часів дружби з оною появилася якась цільність мови, з часом може й якась тренерська професійність появиться.
    Omega78
      Omega78, 26.03.2019 01:36
    +1
    Шева как всегда во вью несёт бессмысленную охинею. Толком - ни о чём. Вода, вода... Мда.