Люксембург - Україна. Вирішальний гол на користь гостей

Україні пощастило в кінці матчу

Люксембург - Україна. Вирішальний гол на користь гостей
© ffu.ua

Під кінець матчу відбору Євро-2020 Люксембург - Україна господарі забили в свої ворота і дозволили гостям перемогти.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • У чому причина невиразної гри збірної України проти Люксембургу?
    • 37.14% (166)
      1. Кадрові та тактичні рішення Андрія Шевченка
    • 12.53% (56)
      2. Втома футболістів після гри з Португалією
    • 38.7% (173)
      3. Недооцінена сила збірної Люксембургу
    • 11.63% (52)
      4. Інші причини або чинники
    Результати опитування Проголосували — 446
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    pahentrahen
      pahentrahen, 26.03.2019 01:26
    0
    Главное, чтобы в Киеве не было такого вздроча!
    Barsa2019
      Barsa2019, 26.03.2019 00:17
    +8
    Классный удар, учитесь нападающие как надо забивать, епт...
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 26.03.2019 00:09
    +4
    должно же и нам когда-то везти
    serg
      serg, 26.03.2019 00:07
    0
    и что дальше? Будем надеяться, что сначала Португалия, а потом Сербия забьют в свои ворота, потому что сами ни на что не способны?
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 26.03.2019 00:07
    +5
    Маленькая страна. Шанс сотворить чудо выпадает очень редко. И тут такой облом. Тот случай, когда сочувствую проигравшим.
    Barsa2019
      Barsa2019, 26.03.2019 00:17
    +8
    Классный удар, учитесь нападающие как надо забивать, епт...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 26.03.2019 00:07
    +5
    Маленькая страна. Шанс сотворить чудо выпадает очень редко. И тут такой облом. Тот случай, когда сочувствую проигравшим.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 26.03.2019 00:09
    +4
    должно же и нам когда-то везти
    pahentrahen
      pahentrahen, 26.03.2019 01:26
    0
    Главное, чтобы в Киеве не было такого вздроча!
    serg
      serg, 26.03.2019 00:07
    0
    и что дальше? Будем надеяться, что сначала Португалия, а потом Сербия забьют в свои ворота, потому что сами ни на что не способны?