Результати: Спринт 10 км, Чоловіки

Спринт 10 км, Чоловіки
13.12.2019 15:20
        Промахи Час Відставання
1 Йоханнес Тінгнес Бьо 0+1 1 25:07.80 -
2 Сімон Дестьо 0+1 1 25:15.60 07.80
3 Олександр Логінов 0+0 0 25:22.40 14.60
4 Матвій Єлісєєв 0+0 0 25:28.40 20.60
5 Лукас Хофер 0+1 1 25:28.60 20.80
6 Тар'єй Бьо 0+2 2 25:31.20 23.40
7 Домінік Віндіш 1+0 1 25:39.50 31.70
8 Фелікс Ляйтнер 0+0 0 25:42.90 35.10
9 Дмитро Підручний 1+0 1 25:45.40 37.60
10 Мартен Фуркад 0+2 2 25:46.60 38.80
11 Бенедикт Долль 1+1 2 25:48.50 40.70
12 Йоханнес Дале 1+0 1 25:48.70 40.90
13 Яков Фак 0+0 0 25:50.10 42.30
14 Кантен Фійон Майє 2+1 3 25:53.70 45.90
15 Ерленд Бьонтегорд 0+0 0 25:55.40 47.60
16 Антонін Гігонна 0+1 1 25:59.60 51.80
17 Тимофій Лапшин 1+0 1 26:00.00 52.20
18 Емільєн Жаклін 0+2 2 26:02.70 54.90
19 Філіп Хорн 1+1 2 26:05.60 57.80
20 Йоханнес Кюн 1+2 3 26:05.70 57.90
21 Тьєррі Ланжер 0+0 0 26:06.80 59.0
22 Ветле-С'ястад Крістіансен 0+2 2 26:08.50 1:00.70
23 Фаб'єн Клод 1+1 2 26:08.90 1:01.10
24 Арнд Пайффер 0+2 2 26:11.30 1:03.50
25 Клемен Бауер 0+0 0 26:13.80 1:06.0
26 Сімон Шемпп 0+2 2 26:16.00 1:08.20
27 Дмитро Малишко 0+2 2 26:19.30 1:11.50
28 Антон Дудченко 0+0 0 26:23.90 1:16.10
29 Якуб Ствртецкі 0+3 3 26:24.40 1:16.60
30 Юліан Еберхард 2+1 3 26:27.80 1:20.0
31 Вітаутас Строля 2+0 2 26:29.90 1:22.10
32 Онджей Моравец 1+0 1 26:32.60 1:24.80
33 Александер-Ф'єльд Андерсен 0+2 2 26:35.70 1:27.90
34 Микита Поршнєв 0+1 1 26:38.70 1:30.90
35 Теро Сеппяля 1+1 2 26:40.40 1:32.60
36 Серафін Вайстнер 1+2 3 26:40.50 1:32.70
37 Шон Доерті 0+1 1 26:40.50 1:32.70
38 Тобіас Еберхард 0+1 1 26:41.00 1:33.20
39 Андрій Расторгуєвс 1+2 3 26:43.90 1:36.10
40 Міхал Крчмарж 2+0 2 26:46.70 1:38.90
41 Йошка Буркхалтер 0+0 0 26:46.90 1:39.10
42 Фаньмін Чен 0+2 2 26:48.20 1:40.40
43 Володимир Ілієв 2+1 3 26:48.40 1:40.60
44 Євген Гараничев 1+1 2 26:48.60 1:40.80
45 Лейф Нордгрен 0+1 1 26:48.60 1:40.80
46 Антон Синапов 0+1 1 26:49.90 1:42.10
47 Флоран Клод 1+1 2 26:50.60 1:42.80
48 Себастьян Самуельсон 0+1 1 26:51.00 1:43.20
49 Оллі Хідерсало 0+2 2 26:51.80 1:44.0
50 Міха Довжан 0+0 0 26:52.10 1:44.30
51 Харольд Леммерер 0+1 1 26:56.10 1:48.30
52 Беньямін Вегер 2+0 2 27:00.90 1:53.10
53 Кароль Домбровскі 2+0 2 27:01.70 1:53.90
54 Маріо Долдер 0+0 0 27:03.70 1:55.90
55 Микита Лобастов 1+0 1 27:05.50 1:57.70
56 Сергій Бочарніков 0+1 1 27:10.10 2:02.30
57 Роман Єрьомін 2+1 3 27:15.00 2:07.20
58 Мартін Отченаш 0+2 2 27:18.00 2:10.20
59 Калев Ермітс 1+1 2 27:18.30 2:10.50
60 Артем Прима 2+1 3 27:18.40 2:10.60
61 Томас Каукенас 1+2 3 27:19.90 2:12.10
62 Скотт Гов 1+1 2 27:19.90 2:12.10
63 Рене Захкна 0+1 1 27:20.20 2:12.40
64 Роман Єльотнов 1+2 3 27:21.80 2:14.0
65 Жюль Бурнотт 1+2 3 27:22.40 2:14.60
66 Йеспер Нелін 0+3 3 27:22.50 2:14.70
67 Лукаш Щурек 0+2 2 27:22.90 2:15.10
68 Руслан Ткаленко 1+2 3 27:23.50 2:15.70
69 Міхал Шлезінгр 0+2 2 27:24.60 2:16.80
70 Ерік Лессер 0+3 3 27:28.70 2:20.90
71 Корнел Пучану 1+0 1 27:31.50 2:23.70
72 Красимір Анєв 0+1 1 27:33.00 2:25.20
73 Гжегош Гузік 1+2 3 27:34.60 2:26.80
74 Олександр Мак Ітош Хове 1+1 2 27:35.30 2:27.50
75 Едуард Латипов 1+2 3 27:37.20 2:29.40
76 Артем Тищенко 0+2 2 27:42.40 2:34.60
77 Томаш Хасілла 0+2 2 27:49.10 2:41.30
78 Шимон Бартко 1+3 4 27:50.40 2:42.60
79 Томас Бормоліні 3+1 4 27:52.50 2:44.70
80 Крісто Сіймер 0+1 1 27:53.10 2:45.30
81 Крешимір Чрнковіч 1+2 3 27:57.90 2:50.10
82 Даніеле Каппелларі 0+0 0 27:58.90 2:51.10
83 Мартін Понсілома 3+1 4 27:59.50 2:51.70
84 Владислав Вітенко 1+1 2 28:03.20 2:55.40
85 Давид Комац 1+1 2 28:04.40 2:56.60
86 Косуке Озакі 1+2 3 28:05.70 2:57.90
87 Міхал Сіма 2+1 3 28:07.70 2:59.90
88 Пепп Фемлінг 2+2 4 28:08.70 3:00.90
89 Микито Тачізакі 1+2 3 28:08.90 3:01.10
90 Рок Трсан 1+2 3 28:11.30 3:03.50
91 Димитр Гержіков 2+1 3 28:11.60 3:03.80
92 Антон Смольський 1+2 3 28:11.90 3:04.10
93 Айдан Міллар 4+0 4 28:16.60 3:08.80
94 Адам Вацлавік 3+2 5 28:21.10 3:13.30
95 Джордже Бута 1+1 2 28:23.30 3:15.50
96 Максим Браун 0+0 0 28:38.20 3:30.40
97 Торстейн Стенерсен 3+1 4 28:46.50 3:38.70
98 Ангеліс Апостолос 0+4 4 28:46.90 3:39.10
99 Тревіс Купер 2+1 3 29:01.10 3:53.30
100 Робертс Слотінс 4+1 5 29:02.60 3:54.80
101 Кім Йонгу 0+2 2 29:03.00 3:55.20
102 Анджей Недза-Кубінець 1+3 4 29:09.90 4:02.10
103 Жеремі Фінелло 0+4 4 29:10.90 4:03.10
104 Казукі Баішо 2+2 4 29:13.30 4:05.50
105 Якко Олаві Ранта 1+2 3 29:13.70 4:05.90
106 Олександр Патрюкс 0+3 3 29:16.30 4:08.50
107 Ванг Веньянь 1+2 3 29:17.00 4:09.20
108 Роберт Хелдна 1+1 2 29:21.20 4:13.40
109 Дамір Растіч 3+2 5 29:32.50 4:24.70
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності