Результати: Спринт 7.5 км, Жінки

Спринт 7.5 км, Жінки
29.02.2020 14:30
        Промахи Час Відставання
1 Елізабет Хогберг 1+0 1 22:39.60 -
2 Іда Лієн 0+0 0 22:54.00 14.40
3 Ірина Кривко 0+1 1 22:55.50 15.90
4 Христина Резцова 0+0 0 22:59.80 20.20
5 Аасне Скреде 0+1 1 23:09.10 29.50
6 Анастасія Меркушина 0+1 1 23:24.30 44.70
7 Валя Семеренко 0+2 2 23:28.90 49.30
8 Штефані Шерер 0+0 0 23:38.10 58.50
9 Каролін Ердаль 0+0 0 23:38.30 58.70
10 Хлое Шевальє 1+1 2 23:40.90 1:01.30
11 Олена Кручінкіна 1+2 3 23:43.10 1:03.50
12 Каролін Коломбо 0+1 1 23:43.30 1:03.70
13 Йоханна Таліхярм 0+1 1 23:43.40 1:03.80
14 Ірина Кручінкіна 0+1 1 23:44.00 1:04.40
15 Каміла Зук 1+1 2 23:44.50 1:04.90
16 Фелісія Ліндквіст 0+0 0 23:48.30 1:08.70
17 Марен Хаммершмідт 0+1 1 23:55.30 1:15.70
18 Інгела Андерссон 0+2 2 23:55.60 1:16.0
19 Емма Нільссон 1+1 2 23:59.20 1:19.60
20 Дуня Здуч 1+1 2 24:00.90 1:21.30
21 Динара Алімбекова 0+2 2 24:12.60 1:33.0
22 Катерина Глазиріна 1+1 2 24:14.50 1:34.90
23 Уляна Кайшева 1+0 1 24:15.70 1:36.10
24 Емілі Аахейм Калкенберг 0+1 1 24:16.60 1:37.0
25 Маріон Дайгентеш 0+0 0 24:24.20 1:44.60
26 Анна Сола 2+2 4 24:24.90 1:45.30
27 Анастасія Поршнєва 1+1 2 24:29.60 1:50.0
28 Юлія Журавок 0+1 1 24:31.20 1:51.60
29 Тереза Полякова 0+0 0 24:37.30 1:57.70
30 Гійон Ґіґонна 0+1 1 24:38.40 1:58.80
31 Віта Семеренко 1+2 3 24:39.90 2:00.30
32 Венла Лехтонен 0+0 0 24:40.00 2:00.40
33 Наталі Юрчова 0+0 0 24:41.40 2:01.80
34 Тереза Вінкларкова 0+0 0 24:43.20 2:03.60
35 Тереза Воборнікова 2+1 3 24:51.90 2:12.30
36 Сюзанна Катаріна Мейні 1+1 2 24:55.10 2:15.50
37 Тамара Штайнер 0+1 1 24:56.40 2:16.80
38 Наталія Кочергіна 1+2 3 24:57.30 2:17.70
39 Анна Вайдель 0+0 0 24:57.30 2:17.70
40 Ванесса Фогт 0+2 2 24:59.40 2:19.80
41 Вікторія Сливко 1+1 2 25:01.00 2:21.40
42 Анна Ткадлецова 1+1 2 25:01.10 2:21.50
43 Чанг Янь 1+1 2 25:01.50 2:21.90
44 Анна Мака 0+2 2 25:01.60 2:22.0
45 Аліна Райкова 0+1 1 25:02.00 2:22.40
46 Сімоне Кюпфнер 1+0 1 25:02.40 2:22.80
47 Туулі Томінгас 0+0 0 25:03.20 2:23.60
48 Людмила Ахатова 0+1 1 25:05.50 2:25.90
49 Аделіна Сабітова 1+1 2 25:06.40 2:26.80
50 Марте Кракстад Йохансен 0+1 1 25:06.90 2:27.30
51 Дженні Енодд 0+3 3 25:08.70 2:29.10
52 Ніколь Гонтьє 2+2 4 25:16.80 2:37.20
53 Мілена Тодорова 3+1 4 25:22.30 2:42.70
54 Дафінка Коєва 0+0 0 25:28.80 2:49.20
55 Байба Бендіка 3+3 6 25:32.00 2:52.40
56 Дарина Блашко 0+1 1 25:36.10 2:56.50
57 Дженні Фельман 0+2 2 25:36.30 2:56.70
58 Кінга Збілут 2+2 4 25:38.70 2:59.10
59 Валерія Васнецова 3+1 4 25:39.80 3:00.20
60 Марія Здравкова 0+1 1 25:45.50 3:05.90
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності