Ольга ТЛУМАК: «Андрій і газон косить, і дрова рубає...»

Дружині капітана «Карпат» приємно, коли трибуни заводять: «Анд-рій-ко Тлу-мак!»

Як би не зіграв у матчі Андрій Тлумак, уболівальники завжди скандують його ім'я. Помилки швидко пробачають, а за ефектні сейви готові носити на руках. Він уже став легендою свого клубу.

Про те, яким є у побуті капітан «зелено-білих», розповіла його дружина Ольга. У них двоє синочків - 8 і 3 років.

- Ми з Андрієм познайомились на озері, - каже Ольга. - Я поїхала туди зі своїм сусідом, а він був там із товаришем. Я знала, що Андрій - футболіст, та не сприймала це за серйозну професію. Тоді навчалася на першому курсі університету. Ми трошки позустрічалися і через певні непорозуміння розійшлися. А коли я була на другому курсі, випадково зіткнулися і відтоді разом.

- Коли ви не зустрічалися, ти стежила за його кар'єрою?
- Ні. Тоді ще й кар'єри як такої у нього не було. Він виступав за «Карпати-2». А от коли ми знову з ним зійшлися, справи в Андрія пішли вгору. Він нарешті пробився до першої команди, сидів на заміні в Богдана Стронціцького.

- Тобто в «основу» він потрапив завдяки тобі?
- (Сміється). Можливо...

- Весілля було гучним?
- На нашому весіллі забавлялося багато відомих людей - Мирон Маркевич, Юрій Дячук-Ставицький, Ігор Куль-чицький, Степан Юрчишин... Також прийшла команда в повному складі, технічні працівники клубу.

- Чому кілька років тому він несподівано полишив «Карпати» і перейшов у харківський «Металіст»?
- У нього закінчувався контракт, а про нову угоду ніяк не міг домовитися. Аж тут Мирон Маркевич, який давно знає Андрія, запропонував йому переїхати до Харкова. І він погодився.

- Ти хотіла переїжджати у Харків?
- Переїзд - важка річ. Я тоді ще працювала, та й дитина маленька на руках. Однак нічого не вдієш, спакували валізи й рушили. Та наше відрядження з рідного міста не було тривалим. Рік пожили в Харкові, рік у Луганську і повернулися. А ще перед Харковом Андрій на півроку їздив в оренду до Запоріжжя. Але тоді «Карпати» продали в «Шахтар» Богдана Шуста, тож Андрія повернули.

- Чоловік удома тобі допомагає?
- Лампочку може замінити. Та не скажу, що він багато уваги приділяє домашньому господарству. Гени справжнього господаря у нього прокидаються на дачі, що перейшла йому у спадок від дідуся. От там Андрій і газон косить, і дрова рубає, і щось майструє. Він цю дачу перебудував, зробив міні-футбольне поле, змурував мангал, де готує з друзями м'ясо. Одне слово, окультурив. Там він відпочиває і тілом, і душею.

- Він любить відпочивати в компанії чи сам?
- У нас є компанія, з якою ми намагаємось зустрічати всі великі свята, їздимо на відпочинок. Це Микола Іщенко, Сергій Пшеничних, Тарас Кабанов, Юрій Паньків. Із ними ми вже вп'яте зустрічаємо Новий рік.

- Чи часто Андрія впізнають на вулиці?
- Постійно. Озираються, підходять сфотографуватися, а інколи просто пальцями тицяють. У нього добрі стосунки з уболівальниками.
Пригадую, в Луганську він травмував спину і потрапив до лікарні. Так до нього прийшли школярі, подарували йому велику м'яку іграшку, книгу, листівки, власні малюнки, де зобразили фрагменти футбольного матчу з Андрієм у головній ролі, віршики, побажання... Це було дуже зворушливо.

- Коли ти найбільше гордилася своїм чоловіком?
- Я завжди ним пишаюсь, бо він найкращий. А найбільше, напевне, коли команда, де він капітан, здобула право грати в Лізі Європи. Мені приємно, коли трибуни заводять: «Анд-рій-ко Тлу-мак!» Він домігся цього своєю працею.

Максим КАЧУРІВСЬКИЙ, Галичина спортивна

Источник Sport.ua
По теме:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Футбол | 20 мая 2024, 10:55 6

Главный тренер «Днепра-1» поделился мыслями о будущем клуба

Комментарии