Україна: Келюшик - Петрик, Корсун, Люб. Шматко, Басанська - Андрухів, Семків (Глущенко, 61), Апанащенко, Панцулая, Хімич - Кравчук (Гірин, 61).

Запас: Боклач, Самсон, Подольська, Котик, калініна, Майбородіна, Козлова, Деркач, Малахова, Куніна.

Польща: Шемик - Матисік, Зеневич, Вось, Вянковська - Лефелд (Врубель, 81), Паволлек, Ахчіньська (Єдліньська, 57) - Грабовська, Пайор, Камчик.

Запас: Шперковська, ЕКеджинек, Домін, Крезиман, Козак, Шимчак, Карчевська, Калетка, Паділья, Адамек.

Стадіон: «Сталь» (Сталева Воля, Польща).

01 грудня о 20:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

01 грудня о 20:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +4

Штанга!

Навала українок закінчилась нічим, Пайор вибігла на наші ворота в контратаці, прибрала захисницю і влучила у ліву стійку!

01 грудня о 20:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

П'ять хвилин додано.

01 грудня о 20:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Глущенко була на ударный позицыъ злыва, але з гострого кута просто покотила в руки воротарю.

01 грудня о 20:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Гірин навісила зліва, але партнерки не дістали.

01 грудня о 20:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Чи не перший удар українок з меж штрафного, але Козлова на добиванні після заблокованого удару пробила по горобцях.

01 грудня о 20:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміна в Польщі

Врубель замість Лепфельд.

01 грудня о 20:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Момент!

Камчик навісила зліва з штрафного і Вянковська пробачила Україну, пробивши мимо правої штанги головою!

01 грудня о 20:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Момент!

Пайор в стилі Ярмоленка-Роббена-Мессі зміщувалася справа наліво і била - вище воріт!

01 грудня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Панцулаю збивають в центрі поля.

67’

Гірин рвонула вперед, пробігла по фланзі метрів 100 і стомилася, не знайшовши варіантів продовження, вдарила суперницю по нозі.

01 грудня о 20:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Дальній удар Басанської вийшов у суперницю, м'яч тільки докотився до воротаря.

01 грудня о 20:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміни в України.

Гірин замість Семків, Глущенко замість Кравчук.

01 грудня о 20:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Замфна в Польщі

Єдліньська замість Ахчіньської.

01 грудня о 20:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Келюшик виловлює фланговий навіс.

01 грудня о 20:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

В штрафгому України було гаряче, але обійшлося ьез наслідків для синьо-жовтих.

01 грудня о 20:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

01 грудня о 19:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

01 грудня о 19:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дві хвилини додано.

01 грудня о 19:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Семків ззаду врізалася в Ахчінську.

01 грудня о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Хімич отримала м'яч біля польського штрафного, але опорниці грамотно зажували удар.

01 грудня о 19:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Петрик і Басанська по черзі навішували з флангів, перша засильно, а друга подала в рук воротарю.

01 грудня о 19:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Петрик фолить в центрі поля.

01 грудня о 19:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Хімич підставилася і заробила на собі штрафний на своїй половині.

30’

Хімич тягнула м'яч, але не було кому віддати його.

01 грудня о 19:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Небезпечно!

Вянковська переграла захисницю, прострелила справа і Камчик з метра не переграла Келюшик!

01 грудня о 19:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Кравчук жорстко врізалася в підкаті в суперницю в центрі поля.

01 грудня о 19:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Келюшик виходить і в падінні забирає м'яч після довгого закидання.

01 грудня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Шматко, вибиваючи, влучила суперниці в руку.

01 грудня о 19:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Без моментів тим часом, в центрі м'яч.

01 грудня о 19:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Полячки атакують і хочуть розвинути успіх, українки відбиваються.

01 грудня о 19:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

ГОЛ!

Пішов пас в штрафний України, Корсун не встигла, Келюшик вийшла з воріт, але виявилося, що її партнерка тільки вибила м'яч в сторону від воріт і воротаря. Ахчінській залишалося закотити в порожні ворота.

01 грудня о 19:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Хімич так віддавала пас Басанській, що м'яч стукнувся в ту і вилетів в аут.

01 грудня о 19:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Петрик в підкаті вибиває м'яч з штрафного в аут.

01 грудня о 19:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Роксолана Кравчук високо піднімає ногу, арбітр робить зауваження за небезпечну гру.

01 грудня о 19:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

01 грудня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В п'ятницю, 1 грудня, відбудеться поєдинок 5 туру жіночої Ліги націй, в якому гратимуть національні збірні України та Польщі. Гра пройде в польському місті Стальова Воля на полі стадіону «Сталь», початок – о 19:00.

В чотирьох попередніх поєдинках українки тричі програли та один раз виграли. Перша перемога відбулася тільки в четвертому турі, мінімально була здолана збірна Греції. Шанси на вихід з групи є, але треба намагатися брати в наступних матчах максимум очок, з чим явно виникнуть проблеми. В матчі першого кола перемогу здобули полячки з рахунком 2:1 (всі три матчі українки програли з таким рахунком).

«Перед тим, як вирушити до польського Ряшева на чотириденний етап підготовки, ми зібралися у Львові, де побували на фіналі Кубку України. Поєдинок, в якому брали участь 12 гравчинь збірної, що представляли «Ворсклу» та «Кривбас», сподобався, але було дуже важливо, аби обійшлося без травм. На жаль, Анна Петрик із «Ворскли» не уникла пошкодження. Добре, що воно виявилося несерйозним, і полтавка поїхала з нами до Польщі», – розповів про підготовку команди головний тренер Володимир Пятенко.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Україна – Польща.