Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Англія
| Оновлено 09 сiчня 2026, 03:57
241
0

СЛОТ: «Ми довели свою здатність на рівних битися з будь-яким грандом»

Тренер Ліверпуля висловив задоволення діями команди у протистоянні з Арсеналом

| Оновлено 09 сiчня 2026, 03:57
241
0
СЛОТ: «Ми довели свою здатність на рівних битися з будь-яким грандом»
Getty Images/Global Images Ukraine

Арне Слот висловив задоволення діями «Ліверпуля» у протистоянні з «Арсеналом» (0:0).

«У першій половині зустрічі опонент частіше володів ініціативою на нашій частині поля. Це вилилося в кілька епізодів після подач, але до реальної гостроти справа не дійшла.

Після перерви ситуація змінилася на протилежну. Проте ми знову зіткнулися з колишньою проблемою – дефіцитом гольових шансів при значному володінні м’ячем. Менше з тим я вельми задоволений якістю гри проти «Арсенала», який зараз перебуває у чудових кондиціях.

У першому таймі ми моментами демонстрували свій високий рівень роботи з м’ячем. У другій сорокап’ятихвилинці ми домінували в плані володіння і затиснули суперника на їхній половині.

Наш найнебезпечніший момент виник після затяжної комбінації з 15–20 пасів. У підсумку залишається легкий осад через те, що не вдалося дотиснути й перемогти, але сам зміст гри був гідним.

Я вже неодноразово зазначав: проти одних тактичних схем ми діємо ефективно, а проти інших нам доводиться непросто. Сьогодні це підтвердилося: коли «Арсенал» перейшов на гру низьким блоком, у нас виникли складнощі.

Це одна з причин нашого поточного очкового відставання від них. Позитивний момент у тому, що ми довели свою здатність на рівних битися з будь-яким грандом Англії чи навіть Європи», – резюмував наставник «мерсисайдців».

Оцініть матеріал
(12)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.